Strona 82 z 451
Pokaż wyniki od 811 do 820 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Lorsi123 strasznie mi przykro. Mam nadzieję że napisz nam tutaj niebawem dobre wieści.

Ewelkaa ale super że masz już za sobą prenatalne. Ja też bym chciała już iść na swoje a do 1 czerwca jeszcze tyyyyle czasu

2. dzieckozakupy.pl
    Kiedy się robi te prenatalne 12-13 ? czy 11-13 ?

O mnie
    12-13 to najlepszy termin.

Mam detektor i znalazłam serduszko. Słuchaliśmy cała rodzinka

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    12-13 to najlepszy termin.

Mam detektor i znalazłam serduszko. Słuchaliśmy cała rodzinka
    Szybko udało Ci się znaleźć? Tez masz takie szumy i pluskanie w brzuszku? Ja dzisiaj słuchałam u lekarza i upewniłam się ze to co znajduje w domu jest właściwe. W domu znalazłam dopiero po 3 dniach

Ewelkaaa gratulacje! Napewno lekarz nie słodzi tak każdemu. to co usłyszałaś to balsam na serce zatroskanej matki Hahah.
    Teraz już tylko pozytywne myślenie!
    Ktoś pytał o opalanie, ja się opalam ale z filtrami i w sumie nie zależy mi na brązie tylko na dobrym samopoczuciu. Nie mam problemow z przebarwieniami skory także pozwalam sobie trochę. U nas dziś było 28 stopni w cieniu. Moja Iga cały dzień latała (pełzała ) w samym body na krótki rekaw. Cały dzien dzis byłyśmy na dworze na działce i wróciłyśmy dopiero po 20. Kocham lato, szczegolnie ze nie jestem tak gruba jak w poprzednie Hahaha (rodziłam w sierpniu)
    Wiecie ze zapominam się że mam dzieciątko w brzuszku... szok

Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    Wow ewelka rewelacja! Takie wiesci sa przemile!

O mnie
    Ewelkaa na początku oglądałam filmiki i wczoraj już miałam się poddać aż nagle trafiłam Maz mówi żeby X namalować które to miejsce

Dziewczyny też czujecie kłucie czasem w macicy albo koło pępka i takie jakby łaskotanie w szyjce macicy.

Powiem Wam że mam straszną ochotę ostatnio na sex a nie możemy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Ewelkaa na początku oglądałam filmiki i wczoraj już miałam się poddać aż nagle trafiłam Maz mówi żeby X namalować które to miejsce

Dziewczyny też czujecie kłucie czasem w macicy albo koło pępka i takie jakby łaskotanie w szyjce macicy.

Powiem Wam że mam straszną ochotę ostatnio na sex a nie możemy

Ilonka ja do 12 tygodnia miałam codziennie bóle brzucha, przeróżne, od jajników po kłucie w pochwie, strasznie nieprzyjemne uczucie, jakby ktoś mi igłę wbijał. O ile nie jest to ból przy któym zwijasz się z bólu - to zapewne normalne. Ja biore magnez i duphaston i nospe doraznie i jest ok.

No i co pogoda sie zepsuła, a takie mieliśmy plany. Zazdroszcze Wam przebywania na dworze, ja mieszkam w bloku i jedynie co to mogę usiąść na ławce pod domem :P Ale już za rok o tej porze będę siedziec na moim tarasie!

Jak jest tak piękna pogoda jak wczoraj to bardzo się cieszę że mieszkam w domu i w sumie nawet nie muszę ciągle siedzieć na dworze tylko córcia sama wychodzi a ja mogę choćby obiad ugotować.

Aniołek 23.12.2016

Ja też niestety mieszkam w bloku ale na szczęście mam działkę o parę kroków obok
    Powiem Wam że to był strzał w 10 z tą działką bo teraz bym się smęciła z dziećmi po ulicach. A tak całe dnie bumelujemy na trawce

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów