Strona 81 z 451
Pokaż wyniki od 801 do 810 z 4506

Grudniowe mamusie

Lorsi123 przykro mi
    Czy któraś z Was jest już po badaniach prenatalnych? Odliczam do 25.05

2. dzieckozakupy.pl
    Lorsi trzymaj się. Wiem co przeżywasz, mam to za sobą. U mnie po roku w brzuszku siedział maluszek, tobie tez tego życzę.

Pewnie że jeszcze da radę, u mnie po 4 miesiącach zagnieździła się córunia

Cześć, lorsi bardzo mi przykro, bądź dobrej myśli, na pewno jeszcze się uda.

Dziś miałam wizytę u gin, potwierdził że jedno maleństwo się nie rozwija tak jak podejrzewał ostatnio, jest mi ciężko ale pociesza mnie fakt że drugie pięknie rośnie, w niedzielę idę na szczegółowe usg 4d. Jestem po badaniach toxo i hiv, w środę tsh, mocz i glukoza a w czwartek 25.05 usg prenatalne.

Beczułka i co w takim przypadku?

Isback więcej bd wiedziała po niedzielnym usg.

Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Hej,

Jakie plany na weekend?

Ja już od wczoraj w krótkich spodenkach ... :P po zimie człowiek jak bieluch Opalacie się trochę?

Lorsi - przykro mi, trzymaj się.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Isback Zobacz posta
    Lorsi123 przykro mi
    Czy któraś z Was jest już po badaniach prenatalnych? Odliczam do 25.05

Ja jestem swiezo po, właśnie wróciłam. Byłam taka zestresowana, gin ciągle mówił żebym więcej się usmiechała, ale wiecie jak to jest po jednej stracie... nie jest już tak beztrosko

Maluszek ma lekko ponad 6 cm, spał więc dało się wszystko pomierzyć, jest idealny, perfekcyjny ♥ Wszystko w normie, pokazał piątke! Mam piekne zdjecie w 3D. Lekarz trzymał mnie 40 minut, mówił że dawno nie widział tak ładnego maluszka w proporcjach (mierzył te wszystkie kosci ) i powiedział że użyje zdjęc w swojej jakiejś pracy. Zastanawiamy się czy kazdemu tak mówi, czy faktycznie tak zrobi

Zadnych zalecen, zadnych badan, zadnych dolegliwosci, wiecie aż dziwnie

Jestem przeszcześliwa!

Lorsi, przykro mi

Member
    aniaaa33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-14 zobacz kalendarz
    Ewelka no to super gratuluję:* mój maluszek ma dopiero 3.1 cm . A w którym Ty jesteś teraz tygodniu?
    Lorsi trzymaj się

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aniaaa33 Zobacz posta
    Ewelka no to super gratuluję:* mój maluszek ma dopiero 3.1 cm . A w którym Ty jesteś teraz tygodniu?
    Lorsi trzymaj się
    Moja ciąza jest starsza od Waszych, według USG jest 13+1, według OM 12+4 i termin to koniec listopada. Ale wiem ze miałam późną owulacje, cały czas liczyłam że bedzie to grudzień. No zobaczymy

kupiłam dzisiaj truskawki pierwszy raz, ale takie srednie są w smaku bleeee

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów