Strona 72 z 435
Pokaż wyniki od 711 do 720 z 4346

Grudniowe mamusie

Detektor super sprawa, ja z tych panikujących więc jak miałam wątliwości czy wszystko Ok tovpodsłuchałam maleństwo i od razu spokój ducha mam angel sounds, warto. Tylko słuchawki zmieniliśmy. Od Ok 13 tyg łapie wiec już niedługo. Też mam genetykę 25 maja. I powiem Wam że termin wyznaczyłem sobie od razu jak zobaczyłam 2 kreski bo poprzednio dzwoniłam w 8/9 tyg i już był problem z terminami!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Isback Zobacz posta
    Detektor super sprawa, ja z tych panikujących więc jak miałam wątliwości czy wszystko Ok tovpodsłuchałam maleństwo i od razu spokój ducha mam angel sounds, warto. Tylko słuchawki zmieniliśmy. Od Ok 13 tyg łapie wiec już niedługo. Też mam genetykę 25 maja. I powiem Wam że termin wyznaczyłem sobie od razu jak zobaczyłam 2 kreski bo poprzednio dzwoniłam w 8/9 tyg i już był problem z terminami!
    co masz na mysli pisząc "genetyke" ? chodzi o usg czy ten test Pappa z krwi?

jakie u Was są ceny badan prenatalych? u mnie 250 zł, ok 30 minut dokładne usg, ja mam 19 maja

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    Weronika, termin w wigilie to dopiero byłby prezent świąteczny

Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    W poprzedniej ciazy mialam pozyczony detektor, fajny gadzet ale mi udalo sie uslyszec serce po 16 tygodniu dopiero.

Moj maz urodzony w wigilie ale ja raczej az do 24 nie dotrwam! Predzej w mikolaja, bo rok temu urodzilam w 38 tyg.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Mandarynka ja mam na 12.12 i po cichutku liczę by też urodzić na Mikołaja. Najwyżej już 5 grudnia przyatakuje M i może sami poród wypracujemy.

Junior Member
    1Zuzinka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Cześć mamusie

detektor ciekawa sprawa gdzie kupowałyście???

co do badan prenatalnych ja miałam i 11 i 8 lat temu i usg i test pappa teraz raczej będzie też amniopunkcja, bo mój mąż jest od 2 lat na chemii i niestety ona mogła niekorzystanie wpłynąć na dziecko no i z racji naszej przeszłości zawsze miałam badania refundowane a teraz termin mamy boski DZIEŃ DZIECKA ja mam wizytę u genetyka, pobranie krwi, usg i wizytę u ginekologa wszystko w szpitalu mam zarezerwować sobie około 3 godzin

co do ciuchów ja też już w żadnych spodniach się nie dopnę wejść wejdę, ale bez zapięcia i teraz getry w domu i sukienki na wyjście, lato przed nami więc mam nadzieję, że damy radę
    staniki już też wymieniłam dwa razy, bo piersi ROSNĄ

u mnie dziś ponuro i buro gdzie ta wiosna ??????????????????????

dziś w menu kluski ziemniaczane z dużą ilością kapusty kiszonej mniam .... już czekam na obiadek

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Zaplakalabym sie bez mojego dziecka ;(( ona jest taka malutka. W ogole planuje wyjsc do domu po 6/12h od porodu. Uwazam, ze to lezenie jest zbedne i zle dziala na psychhike. Ogolnie w tej ciazy w ogole mi nie spieszno do lekarzy... najchetniej bym poszla tylko na 3 prenatalne i tyle.
    A mam pytanie. Karmie piersia i mam krwiaka jakiegos . W pierwszej ciazy nic sie nie dzialo. Lekarka zalecila duphaston ale odmowilam. Nawet nie wiem czy moglabym podczas kp przyjmowac? Wiecie cos?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    U nas piękne słońce, słoneczko kochane.

Dziewczyny też Wam lekarz mówił że nie można włosów teraz farbować?

U mnie dziś wizyta ta da dam...zobaczymy jak Fasol się ma

Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Można farbować, tylko szkodliwe jest wdychanie (chociaż w dzisiejszych czasach są bardzo bezpieczne farby). Moja mama ma salon fryzjerski. W trzech ciążach pracowała do 9 miesiąca i żadnemu z Nas niczego nie brakuje

Junior Member
    madziek86

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez weronika_s Zobacz posta
    .
    A mam pytanie. Karmie piersia i mam krwiaka jakiegos . W pierwszej ciazy nic sie nie dzialo. Lekarka zalecila duphaston ale odmowilam. Nawet nie wiem czy moglabym podczas kp przyjmowac? Wiecie cos?
    cześć dziewczyny. Jestem nowa. Mam termin gdzies na 17 grudzien.

Weronika- tez karmiłam piersią i też doktorka zaleciła mi duphaston ale nie brałam bo nie chciałam odstawiać dziecka od piersi... Ale plamienie sie zwiekszyło a nawet krwawiłam i musiałam moją córke 23 miesiące odstawic od piersi bo nie można karmić piersią jak sie bierze te leki bo się wchłaniają do mleka!!

pozdrawiam. Trzymaj się

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów