Strona 69 z 435
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 4346

Grudniowe mamusie

Member Awatar lorsi123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Joli_2017 Zobacz posta
    Lorsi 123 wiem co przeżywasz. Miałam podobną sytuację ale Tobie życzę żeby się inaczej skończyła. Jestem z tobą.
    Mozesz powiedziec jak bylo u ciebie?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez lorsi123 Zobacz posta
    hej dziewczyny, ja dostalam wyniki wczoraj. Od piatku beta wzrosla tylko 360. pojechalam na ip i pecherzyk byl 7mm bez zarodka wciaz.. lekarz stwierdzil ze nic z tego nie bedzie raczej ale ze beta wzrasta to dla mojego spokoju dal mi duphaston 3x1 i as mag 4x2. Mam lezec i sie oszczedzac, plamie dalej.. za dwa dni kazal zrobic usg. Ale zdecydowalam ze skoncze duphaston (to bedzie w poniedzialek rano) i wtedy dopiero pojde na usg. A w ten piatek zrobie znow bete i zobaczymy.. z tego co wiem to zarodek moze jeszcze sie pojawic do 8 tyg przy nieregularnych cyklach, zobaczymy ale boje sie strasznie. dziwne ze pecherzyk jest duzo za maly a beta rosnie. a wy jak sie czujecie dziewczyny?
    czy pecherzyk rosnie? beta nie musi przyrastac ksiazkowo, moj gin mi o tym mówił, ale pecherzyk powinien sie powiekszac. Na facebooku jest fanpage CIAZA PYTANIA I ODPOWIEDZI co kilka dni pojawia sie Twoj przypadek, dziewczyny sie wypowiadaja ze nawet w 10 tygodniu moze sie pojawić. Mogło tak być że owulacja się przesuneła i długo trwało zagniezdzanie wiem ze pewnie okropnie Ci sie dłuży, ale musisz spokojnie czekać na rozwój sytuacji.

Member Awatar lorsi123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    mam nadzieje ze u mnie tak bedzie, niewiem jak z pecherzykiem bo pierwszy raz dostalam wymiary. dziekuje ze dajecie mi nadzieje. znalazlam karte informacyjna z poprzedniej wizyty na ip. w czwartek pecherzyk byl 5 mm a w poniedzialek 7

u mnie reakcja na wiadomość o dziecku zwyczajna, taka kolej rzeczy .
    Ogólnie mam wrażenie, że moja ciąża będzie trwała 12 miesięcy.. bo ja ledwo rok zaczęłam i cały musi zlecieć do porodu :P .
    Nad porodem też się już zastanawiam, jak to sobie logistycznie rozegrać. Liczę na planowane cc i póki co wybieram sobie datę wydobycin :P

W zeszłym roku na przełomie października i listopada też byłam w ciąży ale pęcherzyk był od początku za mały niby rósł ale mniej niż 1 mm na dobę. beta też rosła ale wolniej niż powinna 3 razy byłam w szpitalu cały czas plamiłam. Lekarze dawali mi nadzieję do 8 tygodnia gdzie powinno pojawić się dziecko i serce na usg. W 8 tygodniu niestety nie było widać zarodka po trzech dniach w szpitalu ostatnie usg i był 1 mm zarodek i pęcherzyk miał 12 mm ale lekarze stwierdzili że ciąża się już nie rozwija i podjęli decyzję o łyżeczkowaniu. Ale ty pamiętaj że każda z nas jest inna i myśl pozytywnie. U ciebie morze być inaczej. taki był mój przypadek.

Junior Member
    1Zuzinka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    lorsi123 bądź dobrej myśli i staraj się odpoczywać, a co wam pisane i tak się wydarzy (jakkolwiek to brzmi)

Marte ja też planowane cc obstawiam, bo już po dwóch jestem, ale mimo ustalonych terminów moje dzieci nie dotrwały do terminów, córcia 5 dni przed planowanym cc, a synek 5 tygodni przed, a teraz zobaczymy

ja mam kolejną wizytę w piątek i zobaczymy jak sytuacja na froncie

dziś u nas w miarę pogodnie

dziewczyny od 2 lat nie jadłam mięsa a teraz od miesiąca dzień bez mięsa nie istnieje szok, bez szyneczki, kurczaka czy polędwiczek nie daje rady , dlatego dziś polędwiczki planuję, może jakieś sprawdzone przepisy ktoś coś

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 1Zuzinka Zobacz posta
    lorsi123 bądź dobrej myśli i staraj się odpoczywać, a co wam pisane i tak się wydarzy (jakkolwiek to brzmi)

Marte ja też planowane cc obstawiam, bo już po dwóch jestem, ale mimo ustalonych terminów moje dzieci nie dotrwały do terminów, córcia 5 dni przed planowanym cc, a synek 5 tygodni przed, a teraz zobaczymy

ja mam kolejną wizytę w piątek i zobaczymy jak sytuacja na froncie

dziś u nas w miarę pogodnie

dziewczyny od 2 lat nie jadłam mięsa a teraz od miesiąca dzień bez mięsa nie istnieje szok, bez szyneczki, kurczaka czy polędwiczek nie daje rady , dlatego dziś polędwiczki planuję, może jakieś sprawdzone przepisy ktoś coś
    u mnie tez pogodnie, w miare, w koncu słonce swieci

ja z kolei mam odrzut od miesa, najchetniej jem pierogi, nalesniki ale ogolnie jem normalnie dania obiadowe, problem mam z gotowaniem i surowym miesem - no obrzydza mnie. Wczoraj musiałam wyjsc ze sklepu miesnego :P A poledwiczke lubie najbardziej klasyczna, duszona w sosie właśnym, ewentuanie dodatek smietanki do sosu wiec za bardzo nie pomoge

termin porodu przesunal mi sie na 20 lisopada, na poczatku był to grudzien, i wlasnie sama nie wiem, pewnie to sie jeszcze przesunie, ale moja dzidzia jest duzo wieksza niz Wasza ( prawie 5 cm) , nawet mam wrazenie ze poczulam te slynne pecherzyki w brzuchu ktore opisywane sa jako pierwsze ruchy. maz mi nie wierzy, smieje sie ze wymyslam ale co to niemozliwe zebym w 11/12 tygodniu czuła bulgotanie? Nie to nie jelita, caly czas mam wypchany prawy bok brzucha, i jak mocno przylozylam reke to poczułam bąbelki, tylko raz ale charakterystycznie <3

Jak to bylo u Was?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    1Zuzinka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    z córcią ruchy czułam w 16 tygodniu, a z synem w 15, ale ja mały człowiek jestem (150cm) teraz już mnie też ostro wywaliło wnętrzności mi się przesuwają, i macica rośnie tak że sama ją wyczuwam kilka cm nad wzgórkiem

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Loris123 kciuki za Ciebie trzymam

Na drogi moczowe mam kupić urosept (polecenie lekarza) Dziś powtórzyłam badania bo ja żurawinę biorę od początku ciąży.

Ja też na mięso nie mogę patrzeć ani nic gdzie pływa gram jakiegoś tłuszczu...blehhhh Wczoraj widziałam jak Kobieta kupuje tłustą salami aż musiałam się obrócić bo mnie na wymioty brało. U mnie tylko sery teraz i mam mega ochotę na grzyby. Codziennie rano zjadam owsiankę bo wówczas nie mam zaparć.Wczoraj skończyło mi się mleko i już miałam w nocy bóle brzucha ale dziś rano owsianka i po problemie

Te wzdęcia są okropne. Już nie wiem od czego.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Ja z córcią czułam takie jakby łaskotanie skrzydeł motyla i też Mąż się śmiał a taki pierwszy kopniak miałam w 18tc z dziewczynkami już od 14tc czułam.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów