Strona 66 z 435
Pokaż wyniki od 651 do 660 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Asia ja własnie pokonałam tego dziada ale 5 tygodni ponad w łóżku spędziłam...

2. dzieckozakupy.pl
    Ja żałuję że się nie dopytałam o tego krwiaka ale jak zaczął mi robić usg to odrazu przypomniało mi się jak ostatnio powiedział że serce przestało bić i strasznie się zestresowałam. Teraz na szczęście jest dobrze ale każde usg to stres

Aniołek 23.12.2016

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    lorsi123 trzymam kciuki i daj znać jak wyniki

Ewelkaaa jak masz taki stres to proponuję zakupić papierki lakmusowe lub paski które mierzą jaki poziom ph ma płyn który z nas wycieka. Bardzo pomocna i można zamówić przez internet.

Ja tak strasznie jestem przeczulona na twardnienie brzucha.

Asia a czy też musisz leżeć z tym krwiakiem? Jak dużego znalazł lekarz i czy masz plamienia.

Mi dziś tak przykro się zrobiło bo musiałam podać która to ciąża gdy spisywali dane przy pobieraniu krwi i jak powiedziałam że 4 to babka która była tez pacjentką i się wepchała tak głupio na mnie popatrzył
    Oooo dzieki nie wiedziałam ze sa takie papierki. Pewnie panikuje bo mam upławy, ale nie zaszkodzi sprawdzić. Dlaczego jestes przeczulona na twardnienie brzucha? Ja mam tak pod koniec dnia, ale tylko w te dni kiedy jestem zmeczona po pracy albo duzo zjem, wiec obstawiam ze to tez moga byc wzdecia. Co nie zmienia faktu ze ciezko mi odroznic jaki bol jest normalny a jaki nie :/

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    Ja żałuję że się nie dopytałam o tego krwiaka ale jak zaczął mi robić usg to odrazu przypomniało mi się jak ostatnio powiedział że serce przestało bić i strasznie się zestresowałam. Teraz na szczęście jest dobrze ale każde usg to stres
    Dla mnie tez kazde usg to stres, ide jutro i szczerze mowiac nie patrze w monitor, dopiero po chwili jak doktor zaczyna mowic ze jest ok to odwracam glowe i woła męża

Jezu mam taki syf w domu, no nie umyłam jeszcze okien po zimie, aż wstyd, ale nie mam siły. Zarastamy kurzem :P

Ja właśnie od poczatku wpatruję się w monitor i nie mogę racjonalnie myśleć, czuje tyllko paraliżujący strach.

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    AsiaAsiulka mi lekarz kazał leżeć bo większość krwiaków w ten sposób się szybciej wchłania. Przeczytałam chyba wszystkie fora i dziewczyny pisały że niektórym krew lała się po nogach i już myślały że doszło do straty a to krwiak się opróżniał. Ja miałam raz takie mocniejsze krwawienie i te od razu dzwoniłam do lekarza kazał mi przyjechać szybko usg i okazało się że jest ok ale mam leżeć i nie denerwować się. Poradził mi też brać witC, zakupiłam 1000 lewoskrętna która jest przyswajalna przez organizm i udało mi się pokonać tego dziada.

Ewleka mi twardniał brzuch co było objawem przedwczesnego porodu, nie stresuj się bałaganem u mnie gdy leżałam robił to mój Mąż ( okna też umył). Wzdęcia możesz odróżnić bardzo łatwo bo robi Ci się wielki brzuch ale jest miękki a jak twardnieje macica to masz jakby kamienia i czujesz takie ściskanie jak skurcze. Możesz kupić sobie aspargin i nospe oraz magnez i brać którykolwiek przed spaniem. Odpoczywaj dużo i pamiętaj nie rób takiego błędu jak ja przedtem (zastaw się a pokaż się) teraz dziecko dla mnie ważniejsze i w nosie mam czy ktoś powie że mam obiad lub nie albo umyta podłoga lub nie. Jeśli ktoś chce przyjść do mnie to niech przyjdzie do mnie a nie zaglądać mi po kątach czy mam wysprzątane.

Sorki że Wam tak piszę o lekach lub możecie uważać że się mądrzę ale chyba mam teraz lekkiego bzika na punkcie ciąży i chcę żeby każdą ominęło to co spotkało mnie. Jeśli chcecie bym czegoś nie pisała to piszcie prosto z mostu.

Kochana pisz, wszystkie rady sa ważne i może komuś pomogą. Ja i tak leże i niewiele robię bo skurcze też mnie męczą jak coś więcej chcę. A ta witamina c nazywa się. 1000 lewoskretna czy o co chodzi?

Aniołek 23.12.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    1Zuzinka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Cześć mamuśki

mam sporo do nadrobienia, ale z tego co już przeczytałam to gratuluje nowym mamusią, Beczułka wam też i trzymam kciuki
    U mnie na początku dr też mówiła coś o większej macicy w badaniu, ale jest jedno maleństwo
    wczoraj byłam w szpitalu w poradni patologii ciąży bo ta moja to VII ciąża wysokiego ryzyka no i oprócz cukrzycy wracam na acard i clexane w brzuchol, ale skoro trzeba

co do twardnienia brzucha też miałam i mam, żadna przyjemność, ale tak może być tym bardziej, jak mamy za sobą poprzednie ciąże, cc, czy zabieg chirurgiczne

mi dokucza ostatnio nieprzyjemnie kłucie w pochwie i tak też ponoć może być

no to czytam dalej

u mnie chwilowo świeci słono ))

Cześć :-) i ja witam sie z nowymi mamusiami :-)
    U Nas pogoda brzydka i deszczowa, bałagan i Nas nie ominął ale już się nim nie przejmuje , mąż jak ma chwilę to sprząta, okna też mam nie pomyte ale jak tylko bd pogoda mąż obiecał to zrobić :-) a ja odpoczywam jak tylko mogę :-)
    Czuje się dobrze, pomijając mdłości ale nic nie boli i nie ma plamien więc jestem dobrej myśli :-)
    Ilo Nka każde rady są potrzebne więc z przyjemnością poczytamy :-)
    Miłego dnia :-)

Junior Member
    1Zuzinka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    AsiaAsiula to jesteśmy już dwie słodkie

ja póki co na diecie cukry mierze, i oby jak najdłużej bez insuliny

dziewczyny pozytywne myślenie i odpoczynek oraz wsparcie rodziny to podstawa a wiem co mówię, 3 poronienia 1 poza maciczna 2 ciąże wysokiego ryzyka wyleżane warto

a teraz zobaczymy póki co nie jest najgorzej, ale mdłości i wymioty są moją zmorą

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów