Strona 60 z 435
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Isback Zobacz posta
    Ja na wadze nie przybieram ale objętość mi wzrasta drastycznie, czuję się jak kręgiel ;P
    Hahaahaha ja tak samo

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar lorsi123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    gratuluje blizniakow, wszystko bedzie napewno dobrze, badz dobrej myslli jesli ty bedziesz dobrej mysli o i twoje maluszki beda czuly sie lepiej
    wlasnie niewiem kiedy mialam owulacje bo ostatnia miesiaczke ktora mialam dostalam 5 dni po terminie a tak to mialam zawsze co 28 dni i zadnych odchylen.
    ja z tkich badan to bede robic tylko prenatalne 4d, w poprzedniej ciazy nic wiecej nie robilam, ale podejrzewm ze jestem najmlodsza z Was wszystkich wiec u mnie to moze inaczej wygladac

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    lorsil23 pewnie, ze nie ma co przesadzać z badaniami prenatalnymi, one są najbardziej wskazane po 35 roku życia
    nie umiem zrobić sobie tego suwaczka

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Jeśli chodzi o różne badania prenatalne to z córką też miałam tylko USG i nic z krwi dopiero w bliźniaczej jak zaczęli mnie wysyłać na dodatkowe (NFZ) to się dowiedziałam że takie są. Teraz że względu na poronienia również będę miała refundowane badania.

Isabell ja miałam dwa pęcherzyki i dwie kosmówki jak doszło do porodu okazało się że jest jedna kosmówka. Takie ciążę są ryzykowne ale kończą się happy endem. Tak jak dziewczyny mówią spokój i odpoczynek dużo pomogą. I nie czytaj Internetu bo tutaj jak w horrorze są opisane sytuacje a stres Ci nie jest potrzebny. Ja z moich doświadczeń jak czytałam to doszłam do wniosku że opisują tylko te złe a dobrymi się nie chwalą.

Lorsi123 niestety ale wiek nie jest wyznacznikiem dzieci z zespołem downa trafiają się zarówno 30, 40 latkom jak i dziewczynom lat 21. Badanie 4d to nie jest badanie prenatalne tylko miły dla oka rodzica dodatek i ciekawostka. Usg genetyczne wykonuje się trzy razy 13,20 i 32 tc.
    Ja za usg genetyczne plus test pappa z krwi zapłaciłam razem Ok 320 zł więc aż takiego dramatu nie ma. Ale moja dr nie zdziera...
    Test pappa nie jest obowiązkowy, jednak historia bliskich znajomych spowodowała ze wybrałam jego wykonanie, mimo małego prawdopodobieństwa z usg.
    Musze poszukać jakichs ćwiczeń dla ciężarówek bo karnet na siłkę oddałam mamie :/ nie mieli zajęć dla kobiet w ciąży a czuję że bez tego będzie ŹLE

O mnie
    Isback zobacz treningi Angeliki Piórko na fb lub na allegro sprzedaje płyty z ćwiczeniami na każdy trymestr.

Ja biegałam przed ciążą a teraz uziemiona w łóżku nic nie mogę Ale po ciąży szybko ogarnę temat i mam nadzieję że uda mi się wrócić do formy tak jak po Lenie.

Member Awatar lorsi123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Isback Zobacz posta
    Lorsi123 niestety ale wiek nie jest wyznacznikiem dzieci z zespołem downa trafiają się zarówno 30, 40 latkom jak i dziewczynom lat 21. Badanie 4d to nie jest badanie prenatalne tylko miły dla oka rodzica dodatek i ciekawostka. Usg genetyczne wykonuje się trzy razy 13,20 i 32 tc.
    Ja za usg genetyczne plus test pappa z krwi zapłaciłam razem Ok 320 zł więc aż takiego dramatu nie ma. Ale moja dr nie zdziera...
    Test pappa nie jest obowiązkowy, jednak historia bliskich znajomych spowodowała ze wybrałam jego wykonanie, mimo małego prawdopodobieństwa z usg.
    Musze poszukać jakichs ćwiczeń dla ciężarówek bo karnet na siłkę oddałam mamie :/ nie mieli zajęć dla kobiet w ciąży a czuję że bez tego będzie ŹLE
    wlasnie o te badania prenatalne mi chodzi ktore robi sie w kazdym trymestrze tylko ja je mialam w 4d dlatego tak napisalam ide dzis na bete, trzymajcie kciuki zeby byl przyrost, moze dzieki tym wynikom przetrwam jakos spokojniej do wizyty w poniedzialek piekna pogoda dzis wietrzymy sie od sniadanka, maly jest zachwycony, milego dnia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Loris123 ✊✊✊ trzymamy mocno.

Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    Lorsi bedzie ok.

Ja prenatalne umawiam na 31 maja.

Lorsi ale regularna miesiączka nie powie ci w 100% w jakim dniu była owulacja. Ja też miałam regularne i wydawało mi się że miałam owu a poszłam do lekarza i okazało się że jestem przed.
    Trzymam kciuki za betę

Aniołek 23.12.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów