Strona 58 z 451
Pokaż wyniki od 571 do 580 z 4509

Grudniowe mamusie

Ilo Nka dziękuję za informację, w takim razie poszukam tego poleconego przez Ciebie:-)

2. dzieckozakupy.pl
    Test nifty to test genetyczny wykonywany z krwi matki. Określa cały genotyp i kariotyp dziecka łącznie chyba nawet z określeniem płci. Najdokładniej określa wszystkie możliwości wystąpienia wad spośród dostępnych dotad testów. Mam nadzieje ze dobrze pamietam
    Test ma cenę około 2500zł.
    Ja robie poprostu pappa i standardową genetykę bo przy małej mieliśmy bardzo małe prawdopodobieństwo.
    Mam już tak dość tej syfiastej pogody że jeszcze jeden dzień i coś mnie trafi!

Gratuluję bliźniąt i trzymam kciuki za to by mniejszy maluszek miał siłę zawalczyć o siebie

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Isback dziękuję

Dziewczyny też tak chudniecie w pierwszym trymestrze. Ja wczoraj wstaję na wagę i przy moim leżeniu z 55kg ważę 52,4kg. Tak mi dokuczają te wymioty.

Co do pogody to chyba ostatnio majówki mają taką tendencję do bycia brzydkim.

Wczoraj Mąż wykopał łoki toki żebym miała córę pod kontrolą jak pójdzie na dwór tylko pogoda niech się poprawi

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    dokładnie jak Isback napisała...jeśli masz skończone 35 lat badania są bezpłatne, musi tylko być jakieś przeciwskazanie do aminopunkcji np. krwawienia, plamienia, poronienia...
    zapisałam się do innej ginekolog, ale terminy ma odległe, dużo pacjentek, dopiero na 14 czerwca, na razie pochodzę do obecnego i przeniosę się w 16 tygodniu
    ja schudłam 1kg, nie mogłam jeść, teraz juz jest lepiej
    w waszych szpitalach jest znieczulenie zewnątrzoponowe ? podobno teraz to standard za który nie trzeba dopłacać, myślałyście o tym?
    i co sądzicie o porodzie rodzinnym?

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Miagaa tak teraz piszą że jest znieczulenie zewnatrzoponowe dostępne Ale znając życie można o nim pomarzyć.
    Ja urodziłam córkę z moim Mężem i bardzo mi pomógł. Był od początku do końca. Podawał mi wodę, masował a położna raczej aż taka pomocna nie jest gdy maja dużo porodów. W zasadzie też zależy od szpitala.

Ja narazie nie myślę o porodzie. Pomyślę jak będę już tego blisko

Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    Witam nowe mamuski.

Beczulka blizniaki! Super! Oby bylo wszystko dobrze. Ale dobrze rozumiem ze na pierwszym usg nie widzieli dwoch zarodkow bo sa w jednym pecherzyku? Czy drugi dopiero sie ujawnil?

Ja pierwsza ciaze mialam blizniacza, ale trudna bo jednoowodniowa i jednokosmokowa jednojajowa, od poczatku wymiary malenstw budzily warpliwosci i w 9 ct poronilam.

Trzymam kciuki by bylo dobrze. Natura bywa okrutna ale nie w twoim przypadku! O nie!!!

Ja porcelany nie tule ale zle sie czuje, muli mnie ciagle i spie.

Member Awatar lorsi123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny, ja dzis o 4 rano wyladowalam na SORze.. zaczelam plamic wiec sie przestraszylam i pojechalismy. Na miejscu okazalo sie ze przeciez nic sie nie dzije i po co ja wgl przyjechalam i ze niepotrzebne mi leki na podtrzymanie ciazy. ale serduszka dalej nie widac i nie slychac.widac tylko pecherzyk. kazala mi isc na bete w odstepach 48 godzin zeby zobaczyc jaki bedzie przyrost. w poniedzialek ide do lekarza ktory jest podobno bardzo dobry, moze on mi pomoze w konjcu, tak bardzo sie martwie ;( wedlug miesiaczki bedzi to 7 tydzien. trace juz nadzieje ze cos z tego bedzie ;(

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    ja przytyłam już 2 kg ale to głównie na święta. u mnie w szpitalu za dużo porodów w jednym czasie nie ma i położne są naprawdę super. ja nie chcę porodu rodzinnego, dla mnie to wcale nie jest komfortowe ale jeśli komuś to pomaga to powinien korzystać z takiej możliwości. wiadomo zawsze lepiej jak jest ktoś bliski.

Aniołek 23.12.2016

Mandarynkaa na pierwszej wizycie był sam pęcherzyk bez zarodków, moja jest dwuowodniowa jednokosmowkowa i co się naczytalam to się przerazilam i już nie czytam :-) teraz tylko odpoczynek i trzymać się dobrych myśli :-)

lorsi nie patrz na ten termin według om bo nie wiesz kiedy tak naprawdę zaszłaś w tą ciążę. a beta to dobry pomysł.

Aniołek 23.12.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów