Strona 56 z 451
Pokaż wyniki od 551 do 560 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez miaaga Zobacz posta
    witam
    komunia 14 maja, a ja cały czas w łóżku, masakra
    strasznie się boje jutrzejszej wizyty, aż mnie trzęsie w środku
    Daj znać jak tam po wizycie
    Głowa do góry, trzeba być dobrej myśli, wiem wiem łatwo powiedzieć. Ja tez wariuje przed każdą wizyta, staram się zachować spokój, stres nam nie sprzyja

Ilonka witaj Ojej straciłaś ciąże prawie w połowie, strasznie Ci współczuje. Czy wiadomo co było powodem? Nie martw się, każda ciąża to nowy rozdział, trzeba to oddzielić grubą krechą, nie martwic się na zapas.

U mnie jakoś leci, Maluch mnie oszczędza, mdłości mam głównie wieczorami, na wymioty zbiera mi się tylko przy myciu zębów gdy mam w buzi szczoteczke a tak to jest ok, brzuchol rośnie, momentami jak mam wzdęcia to jest naprawde spory martwie się tylko ze mi twardnieje, miałyscie tak? Zauwazylam pewna zaleznosc, po calym dniu pracy mam twardy brzuch

Tez sie nudze w domu, narazie jeszcze pracuje tak w kratke, troche biore urlop, nie chce isc na zwolnienie, ale poczułam się w pracy hmm delikatnie ujmując niechciana. Niestety nie jestem juz pełnowartoścowym pracownikiem, nie mogę wykonywać wszystkich swoich obowiązków, troche mi przykro ale takie są realia. Przymykali oko w poprzedniej ciąży, potem byłam w szpitalu, na L4, a teraz czuje się, jakbym robiła cos złego bo jestem w ciąży Jak to jest u Was, pracujecie?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Cześć ,

No i po majówce ;-) teraz odliczanie do wakacji ;-)

Ktoś wizytuje w tym tyg?

Jejuuu ,ale jestem znudzona ... nie mam siły na nic.

Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Ja od początku maja jestem na L4 (9 tydzień). Praca przy komputerze, stres i dźwiganie- lekarz powiedział, że nie ma opcji powrotu do pracy, zwłaszcza, że cudem udało się tak szybko zajść w ciążę. Obawiam się tylko co ze ślubem i późniejszą podróżą na zwolnieniu lekarskim.

Za wszystkie Was mocno trzymam kciuki!!! I mam nadzieję, że wszystkie będziemy miały cudowny grudzień już z naszymi maleństwami

Ja jestem na zwolnieniu od początku i nie rozpaczam z tego powodu.
    Ewelkaa a dlaczego nie idziesz na zwolnienie? Ja miałam mieć jutro wizytę ale dzisiaj byłam na wynikach i dopiero w poniedziałek będą do odebrania dlatego pójdę w poniedziałek

Aniołek 23.12.2016

Cześć ;-) witam nowe mamusie :-)
    Ilonka bardzo mi przykro, ciężkie przeżycie stracić maleństwa na tak zaawansowanym etapie, w zasadzie jest ciężkie w każdym okresie. Teraz musi być dobrze, 3 mam kciuki :-)

Ja dziś miałam wizytę u gin i jestem załamana :-( ciąża blizniacza i zamiast cieszyć się w pełni, martwię się bo jeden maluszek jest dużo mniejszy od drugiego i lekarz powiedział że może przestać się rozwijać :-( jestem przerażona :-(

beczułka a który u ciebie tydzień? wcześniej nie było widać że ciąża jest bliźniacza? jak często masz robić usg żeby kontrolować? kiedy kolejna wizyta?

Aniołek 23.12.2016

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    Ja jestem na zwolnieniu od początku i nie rozpaczam z tego powodu.
    Ewelkaa a dlaczego nie idziesz na zwolnienie? Ja miałam mieć jutro wizytę ale dzisiaj byłam na wynikach i dopiero w poniedziałek będą do odebrania dlatego pójdę w poniedziałek
    Najzwyczajniej w świecie nie chce mi się siedzieć w domu i rozmyślać całymi dniami. Ty masz dzieci wiec masz zajecie

Beczułka no co Ty bliźniaki masz w rodzinie taki przypadek? niestety często tak się dzieje, że jeden zarodek się wchłania, ten słabszy przestaje się rozwijać, ale bądź dobrej myśli. Natura jest naprawdę okrutna czasami.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    ewelka ale możesz siedzenie w domu wykorzystać kreatywnie. w poprzedniej ciąży nauczyłam się podstaw szydełkowania i zrobiłam córci kocyk

Aniołek 23.12.2016

AsiaAsiula na poprzedniej wizycie był widoczny sam pęcherzyk, teraz ok 9 tydzień, następna wizyta za 2 tyg.

Ewelkaaa moje babcie miały bliźniaki :-)
    Niestety wiem już coś o tej okrutnej naturze, narazie staram się być dobrej myśli, mąż mnie bardzo wspiera no i czekamy do kolejnej wizyty.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez BliBlaBlu Zobacz posta
    Ja od początku maja jestem na L4 (9 tydzień). Praca przy komputerze, stres i dźwiganie- lekarz powiedział, że nie ma opcji powrotu do pracy, zwłaszcza, że cudem udało się tak szybko zajść w ciążę. Obawiam się tylko co ze ślubem i późniejszą podróżą na zwolnieniu lekarskim.

Za wszystkie Was mocno trzymam kciuki!!! I mam nadzieję, że wszystkie będziemy miały cudowny grudzień już z naszymi maleństwami
    No własnie wzięli się za kontrole kobiet w ciąży, ciągle o tym trąbią w tv, dzisiaj w dzien dobry tvn mówili o przypadku, jak ZUS zabrał kobiecie połowe kwoty, która powinna mieć wypłacaną na zwolnieniu lekarskim w ciąży. Robia tez naloty w domu. Ale spokojnie, ja też planuję wakacje w ciąży, to nie jest L4 leżące, no chyba ze takie masz.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów