Strona 55 z 451
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 4509

Grudniowe mamusie

Maj sraj Haha taka pogoda jak w pazdzierniku ehhh
    Wczoraj mimo tego bylismy 5 godzin z młodą na dworze- zniosła to dzielnie że starzy wytesknieni wiosny
    Ja czuję się dobrze nawet. Nie ma co narzekać bo im dalej tym trudniej niebawem 2 i jednocześnie najlepszy trymestr więc jestem dobrej myśli.

2. dzieckozakupy.pl
    Mam nadzieję że teraz będzie tylko cieplej bo ja niedługo mam komunię.

Aniołek 23.12.2016

MI się wydaję, że do 2 trymestru to cała wieczność jeszcze :P .

Ja mam już 9 tydzień więc do drugiego trymestru nie tak daleko

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    Witam.
    Termin mam na 04.12 jak cudem donoszę...jestem w 10 tygodniu...wizytę mam 04.05 i od 18.04 cały czas w łóżku, mam tachykardię (biorę betablokery), niewydolność nerek, mięśniaki i ogromną nadżerkę, ciąży się nie spodziewałam, zmiana klimatu...
    AsiaAsiula też mam komunię syna w maju...

Miaaga to bardzo dużo na ciebie tych chorób spadlo ale trzeba wierzyć że będzie dobrze. A kiedy masz komunię?

Aniołek 23.12.2016

Miaaga Omg współczuję
    Ja mam chrzciny swojej córy 18 czerwca wiec u mnie jest jakaś szansa na ładną pogodę bo przyjęcie będzie w takiej otwartej altanie w ogrodzie restauracji. Jak bedzie piździło to możemy odwoływać ;P
    U mnie tez 10 tydzień i wg om termin także na 4.12 a według usg 17.12! Strasznie niezgodne terminy chyba powinnam brac pod uwage ten z usg prawda? Powiem Wam ze jestem dopiero po ciazy a juz mam wrazenie ze duzo nie pamietam z tego okresu, oprócz opychania się truskawkami i leżenia na kanapie którego teraz nie doświadczę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    witam
    komunia 14 maja, a ja cały czas w łóżku, masakra
    strasznie się boje jutrzejszej wizyty, aż mnie trzęsie w środku

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny.

Jestem obecnie w 8tc i 4 dniu. Od 5 tygodni leżę w łóżku a powodem jest krwiak co prawda nie wielki ale ciągle plamię na brązowo. Przez to leżenie dostaję już depresji nie wiem ile taki krwiak się opróżnia, przeczytałam różne fora i wiem że nie ma na to cudownego lekarstwa tylko leżenie i czekanie. Z "fasolem" wszystko ok, rośnie sobie w najlepsze i to jest ważne ale boję się że przez takie brudzenie znów stracę ciąże tak jak pół roku temu straciłam dwie córeczki w 19 i 20tc. Tylko że wówczas żadnego krwiaka nie było widać a plamienie było. Obecnie strasznie męczą mnie wymioty wieczorami godzina 16 to moja godzina zero od tej pory jak to moja córcia mówi "kłócę się z kibelkiem". Mam nadzieję że chociaż z Wami będzie mi raźniej podczas tego mojego wylegiwania.

Miaaga daj znać po wizycie. I u mnie 14 maja komunia.
    Ikonka witam Cie. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.

Aniołek 23.12.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów