Strona 52 z 435
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny! Ja wczoraj miałam pierwszą wizytę- serduszko bije, maleństwo ma już 1,5cm a termin na 9 grudnia

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar lorsi123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    gratulacje bliblablu

Junior Member
    moniczkaj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-14 zobacz kalendarz
    MamiBaby masz racje tutaj paracetamol to jak srodek uzdrawiający. Dobrze ze są prywatne kliniki bo bym chyba jajko zniosła czekając tyle czasu do pierwszego usg :/
    BliBlaBlu gratki ))))

Bliblablu gratki !
    Ja siedze jak na szpilkach czekam na swoja godzine dzisiaj. Ogolnie boje sie i ze stresu dostałam biegunki
    Cały brzuch ze stresu mnie boli.
    Jeszcze dzis jedziemy do dr z dzieckiem bo nie ma z kim zostawić. U nas dziś na zmianę deszcz / śnieg / deszcz /śnieg bleee

Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    Bliblablu super!

Ja wczoraj dzwignelam synka jak zwykle ale cos mi sie stalo w ledzwiowym, choruje na dyskopatie wiec to nie pierwszy raz ale boje sie ze sama z tego nie wyjde. Poki co cwicze i sie oszczedzam.

Wlasnie gotuje mloda kapustke w smietance, oby mi ochota nie przeszla do obiadu!

Ja też dzisiaj kapustkę ze śmietaną robiłam a do tego młode ziemniaki

Aniołek 23.12.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Bliblablu gratuluję serduszka! :-)
    U mnie dziś królowały placki ziemniaczane,mmm :-)
    Isback daj znać po wizycie :-) u Nas ciągle leje i jest zimno, szkoda bo córcia ciągle w domu musi siedzieć przez taką pogodę.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez lorsi123 Zobacz posta
    ma- mamuska gratuluje
    ja juz po wizycie. nie potrzebnie poszlam bo tylko bardziej sie denewuje. Otoz na usg niby cos tam bylo widac ale jeszcze bardzo nie wyraznie i mam umowic sie do swojego lekarza na usg pod koniec maja.. strasznie sie martwie ze bedzie cos nie tak, w poprzedniej ciazy juz ladnie bylo widac pecherzyk a bylam w tym samym czasie.. mam sie oszczedzac i nie nosic (ciekawe jak przy wulkanie energii ktory uczy sie chodzic) , brac witaminy i duphaston jakby mnie brzuch bolal a jak nie to nie. Ten duphaston jest bezpieczny? nie zaszkodze nim dzidzi? czytalam rozne opinie na jego temat ze zamiast pomagac szkodzi jeszcze sama juz niewiem..

Duphaston jest bezpieczny. To progesteron, bardzo wazny na wczesnym etapie ciąży, dodatkowo relaksuje miesnie macicy - ja tez sie obawialam, zaczelam go brac ze wzgledu na bole podbrzusza, i nie zaluje. Czuje sie spokojniejsza, bóle minęły Może byłas za szybko? Umów się za tydzien, bo do konca maja zwariujesz.

Mamuska gratuluje, to brzmi jak cud

Ja juz po wizycie, wszystko dobrze juuuuuuuuuuuupi doktor puscił nam bicie serduszka ♥ pociecha ma 2,66 cm 9 tydzeń, chociaz na zdjecu z usg pisze że 10 tydz. Czuje sie dobrze, sa dni jakbym nie byla w ciazy, obiecalam sobie ze nie bede panikować. Jest duuuza glowa, małe rączki i nóżki Po 8 maja ide na badania Pappa, robicie to ?? u mnie koszt to 450 zł.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    Ja też dzisiaj kapustkę ze śmietaną robiłam a do tego młode ziemniaki
    Ale mi zrobiłaś smaka!!! pychota

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów