Strona 50 z 451
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 4509

Grudniowe mamusie

Junior Member Awatar ma-mamuska
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Dziękuję dziewczyny,

mocno wzięłam sobie słowa Pani ginekolog do serca z tym leżeniem. W dodatku jestem przeziębiona i cały czas czułam się zmęczona, więc nie zaszkodzi mi trochę poleniuchować.

1Zuzinka Dzisiaj na obiad rosołek i naleśniki.

moniczkaj Przykro mi.

Chciałabym z wami podzielić się moją historią. Otóż to niemal cud, że jestem w ciąży w tak szybki czasie. W kwietniu 2016 zupełnie przypadkowo wybrałam się do specjalisty od niepłodności w celu profilaktycznego badania. Okazało się, że mam torbiel na jajniku (ponad 6 cm). Nie chciałam brać tabletek hormonalnych, ponieważ za półtora roku miałam wyjść za mąż, więc myśleliśmy też o dzieciach. W czerwcu 2016 miałam laparoskopię. Okazało się, że torbiel się wchłonęła, ale miałam liczne zrosty obustronne przydatków. Diagnoza - endometrioza III stopnia. Ginekolog włączył leczenie ZOLADEXEM. Są to implanty podskórne, który wprowadził mnie w stan menopauzy na okres 6 miesięcy. Niestety w połowie leczenia okazało się, że lek na razie nie sprostał swojemu zadaniu. Po zakończeniu leczenia lekarz ponownie skierował mnie na laparoskopie tj. 02.2017 na tzw. second look. ZOLADAX doprowadził do absolutnej remisji choroby. Chciałam nadmienić, że narzeczony miał również problemy zdrowotne, a mianowicie nowotwór złośliwy jądra i przeszedł orchidektomię. Jestem w ciąży, czyż to nie cud !

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    Ma-mamuska to jest cud! Niesamowicie wiele przeszliscie, ale wyszliscie obronna reka i mozesz smialo zarazac inne pary pozytywnym nastawieniem

ma-mamuska niesamowite ❤️

ma-mamuska niesamowite

Member Awatar lorsi123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    ma- mamuska gratuluje
    ja juz po wizycie. nie potrzebnie poszlam bo tylko bardziej sie denewuje. Otoz na usg niby cos tam bylo widac ale jeszcze bardzo nie wyraznie i mam umowic sie do swojego lekarza na usg pod koniec maja.. strasznie sie martwie ze bedzie cos nie tak, w poprzedniej ciazy juz ladnie bylo widac pecherzyk a bylam w tym samym czasie.. mam sie oszczedzac i nie nosic (ciekawe jak przy wulkanie energii ktory uczy sie chodzic) , brac witaminy i duphaston jakby mnie brzuch bolal a jak nie to nie. Ten duphaston jest bezpieczny? nie zaszkodze nim dzidzi? czytalam rozne opinie na jego temat ze zamiast pomagac szkodzi jeszcze sama juz niewiem..

Ma-mamuśka gratuluję cudu :-) wiele przeszliscie ale teraz już tylko musi być lepiej :-) dużo odpoczywaj :-) trzymamy kciuki :-)!

lorsi123 duphaston jest na podtrzymanie ciąży

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mnie dzisiaj poniosło, posprzątałam całe mieszkanie, porobiłam prania, uprały firanki itd po czym tak się wkurzyłam że zrobilam to sama że szok. Haha hormony...
    Teraz dziwny mam brzuch jakis taki wydęty ale miękki bleee
    Byle do jutra i wszystko sie wyjaśni czy ktoś tam ładnie rośnie czy psikus
    Juz był chciala byc po wizycie

Dziewczyny, czy któraś z was wie czy to jest dobry przyrost bety 24.04 wynik był 28954,91 a 27.04 był 52484,06?

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    W necie jest kalkulator, wpisz "kalkulator beta hcg i znajdziesz" . Mi wydaje się, że jest dobry

Duphaston to progesteron czyli hormon odpowiedzialny za podtrzymanie ciąży, więc nie rozumiem jak miałby szkodzić

Ma-mamuska historia niesamowita, trzymam kciuki za szczęśliwy finał

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów