Strona 44 z 451
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 4509

Grudniowe mamusie

Mandarynka gratuluję udanej wizyty
    Zastanawia mnie tylko dlaczego lekarze nie zakładają kart? Przecież wszystko od poczatku powinno być zapisywane

Aniołek 23.12.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Witam postanowiłam dołączyć do grona grudniówek. O ciąży dowiedziałam się z testu w zeszłym tygodniu we wtorek, w środę poszłam do mojej gin. Na usg był pęcherzyk był to 4t + 5d. Kolejna wizyta dopiero 17 maja. Powinno być widać już serduszko. W listopadzie w zeszłym roku poroniłam w 8 tygodniu. Teraz obawiam się że może też tak być, jestem już przewrażliwiona. Mam już 2 chłopców 12 i 9 lat.

Mandarynkaa gratuluję serduszka :-)
    Mnie również odrzucilo od kawy, a też lubiłam się jej napić :-)

Czesc Joli_2017 spokojnie, wszystko będzie dobrze choć wiem co czujesz, ja zanim urodziłam córkę 2 razy poronilam, czekałam na każdą wizytę z biciem serca żeby moje malutkie serduszko biło i rosło :-)

Dużo odpoczywaj i się nie denerwuj, 3mamy kciuki :-)

Joli my w większości niestety wiemy co to znaczy stracić dziecko i też mamy obawy ale pamiętaj że na nas zawsze możesz liczyć

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Co do karty ciąży, zawsze można wypisać wstecz. Poza tym mało kto ma wszystkie badania już na pierwszą wizytę. Więc jedynie wpisać trzeba ciśnienie i wagę ;-)
    A kto jak kto ginekolodzy doskonale wiedzą, że do 12 tygodnia statystyki są takie A nie inne

U mnie lekarz zakładając w 6 tygodniu ciąży kartę wpisał wynik z usg, tętno dziecka, moją wagę itp. Na następnej wizycie a będzie to przed 12 tygodniem będę miała dużo badań... Więc nie rozumiem takiego podejścia. Niby później można dopisać ale jakby wyszło że po kolejnej wizycie będę musiała zmienić lekarza albo pojadę do szpitala to już wszystko mam w jednym miejscu. Więc tłumaczenie ze statystykami do mnie nie przemawia

Aniołek 23.12.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Witam nową mamusię,

Jak samopoczucie dziewczyny?

Wszystko zależy od lekarza, każdy ma inne zdanie co do karty ciąży, moja gin powiedziała, że założy po USG. Tylko ja mam USG u innego lekarza, bo moja nie robi.

Junior Member
    1Zuzinka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Witam grudnióweczki,

powinna do was dołączyć od 3 kwietnia już wiem, że jestem w ciąży. Wczoraj zaczęłam 8 tydzień i już się sporo dzieje ...
    mam cukrzycę ciążową od piątku pobolewały mnie okolice nerek od wczoraj stwierdzona kolka nerkowa póki co w domku, ale ze skierowaniem do szpitala
    To moja VII ciąża mam 3 aniołki córcie, synka i jedną ciążę pozamaciczną za sobą no i tak tu mała niespodzianka
    W poprzednich ciążach forum było dla mnie dużym wsparciem wierzę, że ta grupa też taka będzie
    Dobrego dnia mamuśki

Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    Witam!

Grono nam się powieksza, fajnie! Mnie z kolei dopadło azs, choruje od dziecka a niestety w ciazy jest bardzo zle dzis nawet dobrze sie czuje, zadnych nudnosci!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów