Strona 391 z 435
Pokaż wyniki od 3,901 do 3,910 z 4346

Grudniowe mamusie

Alex nie prZejmuj się ja też wiecznie zła i drę się na wszystkich...

U nas dzisiaj chłodno nareszcie trochę tlenu będę dziś może prasować ciuchy po wczasach i modlić się żeby poniedziałku nie było w nocy albo nie spałam bo mnie bebenek bolał albo spałam i śniło mi się że dzieci nie są mojego męża tylko mojego byłego i zastanawiałam się jak ja sobie z dwójka dzieci poradzę sama... porażka... jeszcze na dodatek śniło mi się że w brzuszku nie mam córki a syna... :/ ja dziękuję za taka noc...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Jadę do szpitala. Wolę sprawdzić co się dzieje. Mam rozwolnienie i skurcze i ból krzyża. Trzymajcie kciuki.

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    Ilonka trzymam kciuki i dawaj znac!

Napisałabym, że u nas wczoraj była burza.. ale to była jakaś nawałnica pod kamienica mam drzewa wyrwane z korzeniem rusztownia sie sypie ze szkoły która remontują a okno w kuchni trochę za poźno zamknęłam więc miałam tam powódz, ale w końcu normalne powietrze i da się w domu wytrzymac więc nie narzekam

Też mam nadzieję, że to tylko hormony bo tak się nie da życ

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Alex27 Zobacz posta
    DZiewczyny czy Wy też tak macie, że nerwy Wam puszczają? ale tak na maxa? bo ja już po woli siebie nie poznaje po prostu jestem tak ostatnio drażliwa a jeszcze jak mam siedzic z kimś kto pije to po prostu jest dla mnie nie możliwe do wytrzymania..masakra jakaś.
    \
    Ja bardziej zdrobiłam sie emocjonalna, wzruszam się, nie wiem jak urodzę dziecko to chyba bede ciagle płakać, rozczula mnie sama myśl Nerwy... no pewnie tez bym chetnie talerzem rzuciła o podłoge nie raz, ale sobie myślę, po co będę sie wyżywać szkoda moich nerwów tez mnie draznia pewni ludzie i sytuacje wiem o co Ci chodzi, mnie ciagle denerwuje jakiś prowadzący w telewizji, nawet ulubione seriale mnie wkurzaja. A idź z babami

Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Jadę do szpitala. Wolę sprawdzić co się dzieje. Mam rozwolnienie i skurcze i ból krzyża. Trzymajcie kciuki.
    Ilonka trzymam kciuki!!! Mam nadzieje ze to tylko ból żołądka i przemeczenie. No i upały nam nie sprzyjają. Ja ostatnio tak miałam, do tego jeszcze nerwy. Będzie dobrze, daj znać

Ja też źle spałam ostatnio budze sie w nocy na siku i mam problem zeby zasnąc. A tej nocy sąsiadka głośno uprawiała seks. Naprawde głośno. I zamiast spać to myślałam czy zwrócić jej uwagę jak mi będzie dziecko budzić bo to ściana w ściane hahaha

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Mnie nadal dość łatwo wytrącić z równowagi, ale po połówkowym emocjonalnie się uspokoiłam. Nie wiem, dlaczego tamto badanie aż tak mnie uspokoiło, przecież to dopiero połowa Jak zobaczyłam, że dziecko jest zdrowe, poznałam płeć, cukrzyca okiełznana, poszłam na zwolnienie - po prostu nagle mi odpuściło potężne napięcie, wyjaśniło się kilka spraw. Moje nerwy były chyba spowodowane troską o ciążę i o dziecko. Dziś idę na ślub przyjaciółki i doczekać się nie mogę!

Ilonka trzymam kciuki ! Daj znać jak będziesz mogła

Mnie męża mojego szkoda już bite trzy miesiące prawie chodzi koło mnie a ja się boję jakiejkolwiek aktywności z nim a co planuje że może dzisiaj to się okazuje że wieczorem mam akcje skurcze bóle itd .. byle do tego października jakoś dotrwać.

Ilonka i co u ciebie?

Aniołek 23.12.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Powiem wam. Ze w 1 ciazy tez bylam humorzasta mega. A tera w ogole nie czuje sie jak w ciazy. Brzuch malutki. Ruchy czuje mega zadko przez lozysko. Zreszta cale dnie biegam za roczna corka. I nie mam czasu rozmyslc nad wlasnym stanem, bo mam wazniejsze obecnie sprawy.
    Ale jak w 1 ciazy czytalam non stop. Analizowalam, itd. To bylam taka delikatna , wyczulona i nerwowa. Mysle ze wykorzystywalam podswiadomie swoj stan. A teraz ? No musze nosic dziecko, wozek, zakupy. Bo musze jej zapewnic wszystko. A kiedys? Milabym to robic? W ciazy. Nie do pomyslenia

Ilonka!!!!! Mega trzymam kciuki! Dobrze ze jedziesz na ip

Ciekawe jak ilonka w tym szpitalu... miejmy nadzieję że dobrze...

Ja oczywiście musiałam posprzątać bo przecież nikogo z własnej głupoty nie dopuszcze i zaczęło mnie boleć podbrzusze i kłuć no i oczywiście kręgosłup mnie zaczął boleć. Standard. Wzięłam nospe i siedzę

Rany byle do 29 sierpnia do wizyty ...

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Dzieeczyny straciłam malutka. Znów ta sama sytuacja co z blizniaczkami. Nagle zaczęła rozwijać się jakaś infekcja + goraczka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów