Strona 39 z 451
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Koniec 11 tygodnia

2. dzieckozakupy.pl
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	18035430_650948751761049_288006040_n.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	68.1 KB
ID:	100745

18. byłam na USG .. jest pęcherzyk jest <3

Lejla gratuluję. A który masz tydzień?

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    O jak fajnie kolejne usg i kolejny dzidziusiowy pecherzyk!

Ja dzis znow czuje sie zmeczona, senna i ogolnie do dupy. Synek postanowil dolozyc i nie chcial robic drugiej drzemki wiec oby do wieczora i pod koldre!

Ja dziś wstałam o 4:30!
    Padam na twarz. Spałam w samochodzie, raz tak chrapnęłam że się obudziłam ale twardo trzymałam fason i udawałam że nic się nie wydarzyło a Pan Mąż nie skomentował
    Na szczescie dzis podróż bez mdłości.

Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Hello ;-)))

Lejla1991 - super!

Moja mała wstaje po 5, ledwo daję radę do 20.00 później padam.

Życzę miłej niedzieli.

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    BliBla Blu ja mam 27 go maja rocznicę.... jejku kiedy to zleciało...
    Nie przejmuj sie w 11 tyg nie powinnaś mieć bardzo dużego brzuszka... do 11 tygodnia to ja nawet 1 kg nie przytyłam i nic nie było widać...
    Za to teraz... to masakra od tygodnia przytyłam więcej niż w 1 szym trymestrze.
    Dziewczyny czy to normalne?( wiem że niektóre z was już mają pierwszą ciążę za sobą.)
    Od początku przytyłam już 4,8 kg mam nadzieję że mieszczę sie jeszcze w granicach normy...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    W pierwszej ciąży długo nic nie było widać za to w drugiej szybko zaczęłam tyć. Teraz przytyłam ok1 kg a to niepełny 8 tydzień. Na jakieś stronie sprawdzałam ile mogę przytyć i wyszło mi że w ciągu pierwszego trymestru chyba 4 kg. A wszystko zależy od BMI czy jakoś tak.

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Tiki-Taka - myślę, że wszystko zależy od wagi startowej ;-), no i od organizmu. Jeżeli dobrze się czujesz to jest ok ;-) Ja w pierwszej ciąży przytyłam + 12 kg,

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Tiki-Taka Zobacz posta
    BliBla Blu ja mam 27 go maja rocznicę.... jejku kiedy to zleciało...
    Nie przejmuj sie w 11 tyg nie powinnaś mieć bardzo dużego brzuszka... do 11 tygodnia to ja nawet 1 kg nie przytyłam i nic nie było widać...
    Za to teraz... to masakra od tygodnia przytyłam więcej niż w 1 szym trymestrze.
    Dziewczyny czy to normalne?( wiem że niektóre z was już mają pierwszą ciążę za sobą.)
    Od początku przytyłam już 4,8 kg mam nadzieję że mieszczę sie jeszcze w granicach normy...

w którym jestes tygodniu? Bo wyświetla się ze w 19 tyg. i nie wiem do jakiej daty się odnieść Ja nie mam w domu wagi, jestem w 8 tyg ale czuje że przytyłam 2-3 kg, czuje to po spodniach, widze po piersiach - pewnie czesc tej wagi to woda, hormony szaleją.

A masz duzy apetyt? Ja tak, i staram się od poczatku nad tym zapanować, jem ryby, pije koktajle, oszukuje sie i zapełniam żołądek ale zaczelam jesc jogurty owocowe, ciasta czego wczesniej praktycznie ne jadłam.

MamiBaby jak Ty szybko wstajesz! Podziwiam Cie, tym bardziej ze masz malucha w domu który pewnie wymaga dużo uwagi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów