Strona 389 z 435
Pokaż wyniki od 3,881 do 3,890 z 4346

Grudniowe mamusie

Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    Ewelka ja właśnie u tego sprzedawcy chcę zamówić.ja ostatnią ciążę miałam całą podtrzymywaną a okazało się że urodziłam po terminie i to jeszcze mi wywoływali
    nie chce wam dziewczyny tutaj psuć planów ale ja właśnie z tym sprzedawcą swiat dziecka mialam problem wtedy z paczką. niby dwa dni wysyłka a prawie dwa tygodnie szła a to tylko byly dwie rzeczy... najpierw długo czekałam zeby w ogole wyslal potem długo szła a na koncu się okazało ze jedno przyszło nie to co chciałam ... nie odbierał telefonów nie odpisywał na maile do tej pory nie odpisał co mam zrobić z tamtą rzeczą która zle wysłał... ja już u tego sprzedawcy nic wiecej nie kupie nigdy wg mnie nie warto tam ale to moja opinia. może akurat ja tam felernie trafiłam ale jak poczytałam komentarze na allegro to potem załowałam ze zamówiłam tam. Poczytajcie najpierw komentarze pod jego aukcjami i same zadecydujecie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    Ewelka ja właśnie u tego sprzedawcy chcę zamówić.ja ostatnią ciążę miałam całą podtrzymywaną a okazało się że urodziłam po terminie i to jeszcze mi wywoływali
    No właśnie często tak jest
    ale leżałaś? bardzo oszczedny tryb życia?

Te wszystkie leki hamują czynność skurczową macicy, i ona wtedy nie ma możliwosci się przygotować do porodu. Wiadomo że trzeba je brać żeby chronić się przed porodem przedwczesnym. Ja w ostatnim miesiącu mam zamiar cwiczyć na piłce żeby te skurcze troszeczke wywołać, o ile lekarz pozwoli.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    nie chce wam dziewczyny tutaj psuć planów ale ja właśnie z tym sprzedawcą swiat dziecka mialam problem wtedy z paczką. niby dwa dni wysyłka a prawie dwa tygodnie szła a to tylko byly dwie rzeczy... najpierw długo czekałam zeby w ogole wyslal potem długo szła a na koncu się okazało ze jedno przyszło nie to co chciałam ... nie odbierał telefonów nie odpisywał na maile do tej pory nie odpisał co mam zrobić z tamtą rzeczą która zle wysłał... ja już u tego sprzedawcy nic wiecej nie kupie nigdy wg mnie nie warto tam ale to moja opinia. może akurat ja tam felernie trafiłam ale jak poczytałam komentarze na allegro to potem załowałam ze zamówiłam tam. Poczytajcie najpierw komentarze pod jego aukcjami i same zadecydujecie
    a to nie wiedziałam, tak spojrzałam i to był pierwszy lepszy, ma najwiecej sprzedazy i pewnie nie ogarnia. Wezme to pod uwage

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Ja zawsze czytam opinie użytkowników. Jeśli pojawiają się negatywy, że towar niezgodny z opisem, rzecz przyszła uszkodzona, zły kontakt ze sprzedawcą - to nie kupuję. Na dłuższą przesyłkę przymykam oko, bo jak jest duży asortyment, dużo zamówień, a przedsiębiorstwo jest małe, to czasem potrzeba czasu na zapakowanie i nadanie. Niektórzy sprzedawcy czekają też, aż im się nazbiera zamówień.

Jestem z Wami od 200 stron Dzień dobry!
    Waga pokazała dziś minus sprzed czasu ciąży, dokładnie o 100g.
    Boję się, że chudnę za szybko, bo od 31 lipca, czyli niecałe 2 tygodnie, spadło mi prawie 2 kilo (1,700). Dziewczyny, nie krzyczcie, że odchudzanie jest fe, bo ja startowałam z wagą olbrzymią i większość z Was tutaj tego prawdopodobnie nigdy nie doświadczyło. Jem z zaleceniami, więc to naturalna konsekwencja zmiany trybu życia. Co ciekawe, poza rozbiciem całodziennej dawki pożywienia na mniejsze posiłki i rezygnacją z kilku rzeczy, których i tak nie nadużywałam nigdy, ilościowo wcale nie jem mniej.

http://allegro.pl/mothercare-jesienn...918887348.html znalazłam taki kombinezon na wyjście ze szpitala. zastanawiam sie czy go nie zamówic ale z drugiej strony mam polarowy zociepliną na oku zapinany na zamek i teraz zastanawiam się który

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    Ewelka dzięki to czekam za paczuchą
    Co do prania to sama nie wiem, na razie zrobiłam ale w zwykłym proszku dla odświeżenia tych rzeczy i je pochowałam tak myślę, że koniec Września początek października będzie w porządku żeby już w listopadzie mie torbę całą spakowaną bo ja ja będę miała mojemu M tłumaczyć co on ma spakować to chyba akcja porodowa mi się cofnie i sama przyjdę to zrobić

Kocia Mama jeżeli lekarz uważa, że wszystko jest w porządku to myślę, że nie nam tu ocenianie Jeżeli czujesz się dobrze, nie chodzisz głodna to myśle, że nie masz się czym martwic

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    http://allegro.pl/mothercare-jesienn...918887348.html znalazłam taki kombinezon na wyjście ze szpitala. zastanawiam sie czy go nie zamówic ale z drugiej strony mam polarowy zociepliną na oku zapinany na zamek i teraz zastanawiam się który
    Ja też już przejrzałam cały internet ale mam takie dwa grubsze od kuzzynki myśle, że na wyjście ze szpitala tyle co do samochodu to wystarczą, a kase wydam na coś innego ale kombinezon fajny ładny i nie taki najdroższy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Mi siostra kupila dla malej piekny szary w smyku. Za 80 zl. Cieplutki na zamek

Cytat Zamieszczone przez Weronika_s Zobacz posta
    Mi siostra kupila dla malej piekny szary w smyku. Za 80 zl. Cieplutki na zamek
    Jaki rozmiar wzięłaś ?

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Wichrowa, fajny ten kombinezon ja sie ciagle zastanawiam jaki kupić też mam dylemat, a rozmiaru szukam na 62.

Kocia mama, nie ma w tym nic dziwnego że chudniesz, dziecko odżywia się teraz z pępowiny, to jakie dostarczasz składniki odżywcze jest najważniejsze, a Ty po prostu tracisz zbędną tkankę tłuszczową

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów