Strona 385 z 451
Pokaż wyniki od 3,841 do 3,850 z 4506

Grudniowe mamusie

miaaga ja miałam zwykły w łuskach już dwa razy tak zrobiłam że zjadłam i popiłam maślanką i był ten sam efekt

Aniołek 23.12.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Była teraz siostra i mówiła że dostali od kogoś z rodziny ubranka po dziewczynce niby nie jakieś super ekstra ale powiedziała że coś się z tego wybierze.ma mi naszykować żebym sobie wzięła. Może akurat coś się trafi. Mówi że już te gorsze odrzucili.

Kurcze mam jakaś potrzebę zrobienia czegoś własnoręcznie dla dziecka. Nie dość że nie umiem to jeszcze nie mam nawet maszyny a bardzo chciałabym coś sama zrobić dla maluszka
    Nie mam weny co ani jak zrobić... tyle pięknych rzeczy sprzedają w internecie i aż mi serce się kraje że ja nawet nie mam możliwości spróbować czegoś takiego zrobić bo nie mam sprzętu do szycia

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    Kurcze mam jakaś potrzebę zrobienia czegoś własnoręcznie dla dziecka. Nie dość że nie umiem to jeszcze nie mam nawet maszyny a bardzo chciałabym coś sama zrobić dla maluszka
    Nie mam weny co ani jak zrobić... tyle pięknych rzeczy sprzedają w internecie i aż mi serce się kraje że ja nawet nie mam możliwości spróbować czegoś takiego zrobić bo nie mam sprzętu do szycia
    wichrowa ja to nawet nie myślę o takich rzeczach, bo cierpliwości u mnie ani odrobiny, zaczęłabym i tak by to leżało i leżało, aż by dzidziuś urósł

Ja uszyłam sukienkę córce z mojej starej rozciągniętej bluzki ciążowej. Ręcznie, bo też nie mam maszyny. Jak się chce, to bez maszyny też się da. Można ręcznie, można na szydełku, wyszywać, zaplatać, zabawki zrobić.

Ja w poprzedniej ciąży kocyk na szydełku zrobiłam chociaż też nie miałam o tym zielonego pojęcia. A teraz chcę na drutach śpiworek do wózka chociaż też nie mam o tym pojęcia

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    Ale tu wczoraj tematów poruszyłyście
    Co do krzywej i cukru, to mi na czczo raz cukier wyszedł 102 więc miałam zrobić krzywa.. wiec przy krzywej na czczo miałam juz 84 a po 2 godzinach 123 i tu już wyniki w normie były więc do teraz dali mi spokój a za 2 tygodnie mam znowu zrobić no bo to ten czas

A co do mleka to nie mam pojęcia, ale tak myślę, że kupie najwyżej takie mini paczuszki coś w stylu próbek, i dzieciątko ostatecznie samo zadecyduje bo kupie dużą paczkę, jakiegoś najlepszego a maluch nie będzie go chciał i więcej hałasu i zmartwień tylko.

a wracając jeszcze do tematu alkoholu, chodzi za mną piwo takie zimne ale jeżeli coś wybieram to tylko 0% i nie tak jak lech free który ma poniżej 0,05% tylko faktycznie bez żadnego, chociaż zdarzyło mi się wziąć od M to nawet nie był łyczek tylko zwilżenie ust normalnego piwa.

Dziś rano obudziła mnie burza, więc mam deszczowy poranek, a mój nastrój dzisiejszy odpowiada pogodzie w 100% więc pewnie spędze cały dzień w łóżku..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Dziewczyny kiedy ja Was nadrobie z czytaniem. Tyyyle tego.
    Temat robótek ręcznych. Uważałam siebie za beztalencie totalne Ale jak zaczęłam robić Lenie przebrania do przedszkola to jednak talent mam. Nie potrzebna mi maszyna mam ręce, nitki, igli i klej na gorąca.
    Wichrowa myślę żeby spróbowała zrobić cokolwiek z filcu. Bardzo wdzięczny materiał. Nawet serce zawieszke do wózka i ozdobic wstążka z koronki. Proste a efekt Wow i kosztuje ok 2zl kawałek filcu A4 w pasmanterii.

Alkohol hmmm....jak mi się chce to otwieram M piwo i biorę od niego łyka.

Grecja....jest mega. Grecy zakreceni jak wieczka od słoików. Tylko szkoda że wszędzie palą tutaj ja muszę uważać i ewentualnie uciekać na dwór.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20170807-WA0001.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	89.0 KB
ID:	101645

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    ja mam podobnie, teraz jest tyle tutoriali, mając maszyne można uszyć cuda, posciel, kokon, organizer na łóżko, ale to bez maszyny ani rusz, jako dziecko uwielbiałam szyć ręcznie

Cytat Zamieszczone przez Alex27 Zobacz posta
    Dziś rano obudziła mnie burza, więc mam deszczowy poranek, a mój nastrój dzisiejszy odpowiada pogodzie w 100% więc pewnie spędze cały dzień w łóżku..
    u mnie to samo, w nocy 2 razy przeszła burza, z gradem, plan na dzien dzisiejszy mam podobny do Ciebie, chociaz jakiś spacer pewnie zalicze wieczorem.

Mój synek w taką pogode spi, jest mało aktywny, na bank ma to po ojcu, to juz którys raz z kolei - deszcz wali nam o dach, ja nie moge spać, a w brzuszku cisza. Mój M tak ma, uwielbia spac w deszcz

Ilonka, mam taki sam strój jak Ty, ale w tym roku jednak kupiłam jednoczęsciowy

Myślę żeby dodac jakiś dziecięcy element do pokoju za jakiś czas, są takie fajne obrazki, muszę tylko pomyślec jaki rozmiar i znaleźć ramki, gyby któraś chciała http://lecibocian.pl/tag/darmowe-plakaty/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów