Strona 384 z 451
Pokaż wyniki od 3,831 do 3,840 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    ja już nic nie wiem jutro zadzwonię do mojej starej przychodni...teraz idę zmywać naczynia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez miaaga Zobacz posta
    ja już nic nie wiem jutro zadzwonię do mojej starej przychodni...teraz idę zmywać naczynia
    Trochę relaksu nad wodą, powiadasz? Ja właśnie zjadłam sałatkę caprese Uwielbiam!

ja znalazłam sposób na zaparcia słonecznik i maślanka

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, u mnie dobre wieści! Zrobiliśmy dziś echo serduszka, bije wzorowo I nie ma absolutnie żadnych nieprawidłowości. Mogę odetchnąć z ulgą. Ponadto płeć znów potwierdzona - chłopak na 200%.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    na ktg moje dziecko dostało szału, uciekało przed czujnikiem tętna i w niego kopało, po 20 minutach pani się poddała
    miałaś już ktg? na nfz czy prywatnie? coś kojarzę że po 36 tygodniu sie robi u położnej, przynajmniej u mnie tak jest, nie pogardziłabym gdybym miała wcześniej

myślałyście o tym jaką mieszankę kupicie w razie braku pokarmu, lub gdy nie będziecie mogły karmić? bebilon, czy enfamil? te tylko biorę pod uwagę...jakie butelki? chciałabym szklane, zastanawiam się nad lovi dynamiczne ssanie, nie miałam wcześniej...nie polecam pieluszek tetrowych z rossmann, takich po 5 szt pakowanych, wyprałam i snują się na brzegach, pełno nitek z nich wypadło
    Nie mam pojęcia... ja kilka takich tematów będe miec na szkole rodzenia i licze że położna coś podpowie, butelki, smoczki, mleko, to dla mnie czarna magia. To sa pieluszki z babydream? Bo mi tesciowa przywiozła z niemiec z rossmana i wyglądają solidnie, ciekawe czy to te, jeszcze nie prałam.

Nie wiem jakim cudem ale po dzisiejszych porządkach mam 2 puste szafki dla mojego baby, a myślałam ze w tym mieszkaniu już nic sie nie zmieści
    Ostatnio edytowane przez Ewelkaaa ; 09-08-17 o 18:42

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez paralea Zobacz posta
    Dziewczyny, u mnie dobre wieści! Zrobiliśmy dziś echo serduszka, bije wzorowo I nie ma absolutnie żadnych nieprawidłowości. Mogę odetchnąć z ulgą. Ponadto płeć znów potwierdzona - chłopak na 200%.
    super wieści! niech rośnie zdrowo

ja tez dzisiaj byłam na wizycie, mój maluch jak zwykle swiecił jajkami waży 600 gram, wszystko w normie tylko mam się oszczędzac. Czy Wy macie dużo ruchu? Spacerujecie? Robicie zakupy? Ja codziennie zaliczam długi spacer (około godziny) plus codzienna aktywnosc tj drobne zakupy, sprzątanie, ćwicze w domu co 2 dni i nie uważam żeby to był duży wysiłek a jednak troche muszę przystopować

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kocia mama Zobacz posta
    Trochę relaksu nad wodą, powiadasz? Ja właśnie zjadłam sałatkę caprese Uwielbiam!
    tak, bo M miał dzisiaj zły dzień i nie chciał się na "relaksik" skusić

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    miałaś już ktg? na nfz czy prywatnie? coś kojarzę że po 36 tygodniu sie robi u położnej, przynajmniej u mnie tak jest, nie pogardziłabym gdybym miała wcześniej

Nie mam pojęcia... ja kilka takich tematów będe miec na szkole rodzenia i licze że położna coś podpowie, butelki, smoczki, mleko, to dla mnie czarna magia. To sa pieluszki z babydream? Bo mi tesciowa przywiozła z niemiec z rossmana i wyglądają solidnie, ciekawe czy to te, jeszcze nie prałam.

Nie wiem jakim cudem ale po dzisiejszych porządkach mam 2 puste szafki dla mojego baby, a myślałam ze w tym mieszkaniu już nic sie nie zmieści
    na nfz, taki kaprys lekarza, nie wiem zupełnie po co w 6 miesiącu, bo skurczy odkąd biorę magnez nie mam, a od razu mówiłam, że moja nadpobudliwa dziecina nie uleży nawet minuty spokojnie i miałam rację!

też mam dwie półki, ale już w nich miejsca nie ma, a dzisiaj przyszło nosidełko do wózka i dresik co wam link pokazałam

O mnie
    kurcze nie wiem jaka marka tych pieluszek, bo metki wyrzuciłam

Paralea i Ewelka super wieści

Asia, a ten słonecznik to może być łuskany?

Pytacie o mleko nie wiem jak wczesnken bi nie pamiętam które dawalismy młodej ale jakieś z biedronki ale już jest wycofane. Teraz dostaje nan i jesteśmy zadowoleni. Co do butelki avent i tylko avent. Ten plastikowy. U nas się sprawdził super

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów