Strona 372 z 435
Pokaż wyniki od 3,711 do 3,720 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Wydra jeśli nie masz problemu z ciśnieniem to taki łagodny szlak jak najbardziej. Wodę zabierz w dużych ilościach i coś na głowę. Zawsze możesz sprawdzić gdzie jest kolejka by wjechać na szczyt. Kobiety w górach też są w ciazy i po nich chodzą. Tak mi lekarz mówił. Jak chcesz się upewnić to zadzwoń do swojego gina.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Weronika dobrze że bilety ubezpieczone uff.... A Góry to fajna sprawa. Spokojny szlak i można spacerować nikt nie mówi by zaraz wspinać się po skałach.

Jeszcze polecicie na wakacje marzeń. Całe życie przed Wami
    Bylismy w kwoetniu na Bali... ale to mial byc ostatni wypad tak daleko we trojke.... Z dwoma tak malymi dziecmi raczej daleko niepolecimy ;(((

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Weronika ludzie podróżują z tak małymi dziećmi. Nic się nie martw. Może nie w przyszłym roku na wakacje ale za dwa. Będziesz tak zorganizowana przy dwójce że taki wypad nie będzie dla Ciebie niczym ciężkim. Ja mam zamiar latać póki Mia będzie miała 2 latka to mamy za Free dla niej. Trzeba otwierać się na świat i możliwości jakie nam stawia. Za długo praca była ta ważna i pod nią życie układałam.

Member Awatar Kasztaniaczka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-06 zobacz kalendarz
    a brochowie jest tak duzo osob, bo w tym samym czasie 2 inne szpitale sa w remoncie. nie wyrabiaja z miejscami dlatego na ginekologii leza kobiety w pologu, jest za malo toalet, ciagle brudne, ogolnie syfiasto, w salach zaduch. jedzenie oceniam slabo mimo ze ja nie jestem wybredna. dziewczyny fajne miejscami bywa wesolo dopuki jedna nie ma ataku padaczki a druga nie mdleje ale czuje sie lepiej bo dostalam kroplowki i "cukierki"
    pytacie o kasprowy wierch- bylam i w ciazy nie polecala bym, to trudna gora ponad 2000. podejscie jest lagodne ale bardzo dlugie, w pelnym sloncu. do kolejki za to zawsze sie czeka kilka h

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Weronika ludzie podróżują z tak małymi dziećmi. Nic się nie martw. Może nie w przyszłym roku na wakacje ale za dwa. Będziesz tak zorganizowana przy dwójce że taki wypad nie będzie dla Ciebie niczym ciężkim. Ja mam zamiar latać póki Mia będzie miała 2 latka to mamy za Free dla niej. Trzeba otwierać się na świat i możliwości jakie nam stawia. Za długo praca była ta ważna i pod nią życie układałam.
    Ale my latamy. Pierwszy lot z przesiadkami trwal 30h . Miala wtedy 7-8 miesiecy. Odrazu na gleboka wode ))) ale moze faktycznie jak to nowe bedzie malutkie. Takie 2-3 miesiace to latwiej leciec niz dwa maluchy chodzace juz.
    Ale zoja bedzie miala tylko 1,5 roku jak urodzi sie siostra. A wiem ile energii nas kosztuje w samolocie okielznanie jej. Jest podrozniczka idealna. Ale jak ty chcesz spac a ona nie to jest megaaaa ciezko . Przetestowalismy to. A byla nas dwojka. Podrozy sie nie boimy. Ale napewno gdzies blizej
    Ostatnio edytowane przez Weronika_s ; 06-08-17 o 18:28

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Dziewczyny wiecie o tym że wasi M mogą wziąść 2 tygodnie opieki dodatkowo na Was po porodzie. Tym bardziej CC.
    dokładnie tak dobrze ze o tym wspomniałaś
    mój ginekolog bez problemu wystawia, ale wiem ze Ci w szpitalu niechetnie dają, to jest normalne L4 na 14 dni, kolezanki mąż brał na nią mimo ze rodziła naturalnie potem 2 tygodnie tacierzynski i jak ktoś potrzebuje to mąż może być miesiac w domu

Dziś mija rok od straty pierwszej dziewczynki tak mi smutno
    przytulam!

Cytat Zamieszczone przez Kasztaniaczka Zobacz posta
    pisze wlasnie ze szpitala z telefonu. mam infekcje i ze 2tyg tu spedze:
    czyli jednak potrzebna była interwencja, spokojnie zrobią posiew, może to jakaś wstretna bakteria, przynajmniej bedzie wiadomo co to

Cytat Zamieszczone przez wydra Zobacz posta
    Dziewczyny, już pytałam, czy decydujecie się na łażenie po górach w ciąży?
    Cytat Zamieszczone przez wydra Zobacz posta
    No ja chciałam na Kasprowy. Któraś była i może coś powiedzieć?
    Ja byłam teraz 2 dni w szklarskiej porębie, ale ogólnie spacerowaliśmy po mieście, z tym że nawet po miescie jest pod górke no i takie łagodne szlaki, skałki, umeczona wróciłam niesamowicie, ale w taki fajny sposób złapał mnie raz mocny skurcz, na szczescie szybko puscił, ale stracha miałam. No i co chwile przystanek - serce to myslalam ze mi wyskoczy, a nie mam jakoś złej kondycji. Chcielismy wjechać kolejka to facet z obsługi mi odradził, że zdarzaja sie powikłania, różnica cisnien, o ja dziekuje od razu mi sie odechciało. Sam do mnie podszedł jak zobaczył mój brzuch, uznałam to za znak, mógł przeciez na nas zarobić.

Nie polecam Ci Kasprowego, byłam tam tylko kolejką, i to jest naprawde wysoko, ja osobiscie bym nie weszła nawet przed ciążą. Z tego co pamiętam droga tam trwa 5 godzin... Ale jak uwazasz

Weronika, współczuje, wkurzyłabym się, ale dobrze że masz pomysł na wykorzystanie czasu na miejscu moze tak miało być

Hej dziewczyny, ja znowu nadrabiam u was tyły i tak mi nie daje spokoju to co pisalyscie o cukrzycy ciążowej, stare posty ale odswieżę temat, bo może warto.

Kocia Mama dobrze zrozumiałam ze diabetolog kazał ci zrzucić kg? Trochę dziwne, bo przecież w tkance tłuszczowej jes tez masa toksyn, to na pewno dobry pomysł żeby je akurat w ciąży uwalniać do organizmu? Poza tym jak zaczniesz przy diecie cukrzycowej czerpać energię nie z cukru tylko z tłuszczy to pojawią ci się w moczu ciała ketonowe a to tez nie za ciekawie... może skonsultuj się jeszcze u innego diabetologa, bo wiesz, wśród lekarzy jest na prawdę masa takich, którzy nie powinni mieć dyplomu...

Któraś z was pisała chyba tez że w nocy spadek cukru "łata" słodką przekąską... o ile pamietam z poprzedniej ciazy (też lekko cukrzycowej) to właśnie na noc trzeba wrzucić coś co uwalnia cukry powoli i długo, czyli nie słodkie tylko tluste - brzmi jakbym sobie przeczyła, ale tak mi kazała diabetolog - nocny posiłek to kanapka z żółtym serem. Nie wiem, może to moja lekarka była do bani, ale na wszelki wypadek upewnijcie się w trzecim źródle, czy wasze działania są Ok, żeby nie narobic sobie kłopotu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A co do wyprawy w góry - byliśmy na początku lipca 2tyg w Pieninach, niby takie góry nie-góry, po łagodnych szlakach pomykałam bez problemu, kondycję mam mocno "górzystą" a szlak na sokolicę mnie przerósł, byłam w szoku ze tylko trochę bardziej stromo i już padam. Kasprowy jakoś zawsze omijalam, nie znam szlaku, ale pamiętaj żeby wziąć poprawkę na własne możliwości.

Weronika - strasznie szkoda, nie wiem czy cię to pocieszy ale o tego typu jajach przy wyjazdach do US słyszę od znajomych dość często, No trochę przeginają z tą och biurokracją...

A przy okazji tak mi się skojarzyło: jak pisalyscie o imionach to któraś rzuciła że nie może się zdecydować to da dziecku dwa imiona. Znajomi znajomych mieli na lotnisku taki problem ze swoim dzieckiem o dwóch imionach i dwuczłonowym nazwisku, że dostali do wypełnienia dla dziecka jakiś formularz z kratką na każdą literę. Kratek za mało, poza kratkami pisać nie wolno, żadnego imienia pominąć nie wolno i inf od obsługi "trudno, musicie zostawić dziecko w domu, nie poleci". To tak przytaczam ku przestrodze....

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Znajomi znajomych mieli na lotnisku taki problem ze swoim dzieckiem o dwóch imionach i dwuczłonowym nazwisku, że dostali do wypełnienia dla dziecka jakiś formularz z kratką na każdą literę. Kratek za mało, poza kratkami pisać nie wolno, żadnego imienia pominąć nie wolno i inf od obsługi "trudno, musicie zostawić dziecko w domu, nie poleci". To tak przytaczam ku przestrodze....
    Ja mam dwa imiona i podwójne nazwisko rodowe, czyli po obu rodzicach Ale posługiwałam się tylko jednym imieniem, drugie było tylko w pismach formalnych. Nigdy nie miałam z tym problemu

Co do cukrzycy i odchudzaniu, to napiszę więcej jak będę miała chwilkę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów