Strona 371 z 451
Pokaż wyniki od 3,701 do 3,710 z 4509

Grudniowe mamusie

Weronika przykro mi, szkoda że twoje wakacje tak się skończyły.

Aniołek 23.12.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Powiem wam, ze mialam jakies przeczucie. I bylo naturalne dla mnie ze Karol kupuje nowy bilet a my z Zojka zostajemy... jakos tak, mialo byc? Hotele moglismy odwolac. A na bilety mielismy ubezpieczenie. Ciaza zagrozona , wysokie cisnienie i nie moglam leciec. Wiec jest ok....
    on poleci na kurs na tydzien a ja zorganizuje nam tydzien w gorach. Bo nigdy nie bylam hahahah w jkiejs chatce sie zaszyjemy i juz. Chillout, natura , ksiazka

Dziewczyny, już pytałam, czy decydujecie się na łażenie po górach w ciąży?

Współczuję szpitala i nieudanego wyjazdu.

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Wydra, ja z gór zrezygnowałam. Miałam okazję wybrać się ze znajomymi, ale zwyczajnie nie wytrzymałabym ich tempa, a nie chcę być kulą u nogi. Na taki rodzinny, bardziej rekreacyjny wypad chętnie wybrałabym się.

wydra na rodzinny wypad, taki bez napinki oczywiście bym się wybrała. spokojny spacer, odpoczynek kiedy tylko masz ochotę, jak najbardziej sama próbuję męża wyciągnąć ale tylko na kilka godzin bo my blisko gór mieszkamy tylko on wiecznie marudzi że ja nie dam rady i to nie dla mnie

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Weronika, co za wtopa :/ Nikt Was nie informował o takiej konieczności? Przegięcie... Ale skoro za coś naturalnego wzięłaś taki obrót sprawy, to może głęboko w sobie miałaś zakorzenione uczucie, że ta wycieczka nie była Ci pisana. Może lepiej, jak zostaniesz w kraju Korzystaj! W górach z małą to dobry pomysł, bo obie macie porównywalne możliwości

Kasztaniaczka, mnie szpitale przerażają Nigdy nie leżałam, nie miałam żadnych zabiegów ani operacji. Dziecinstwo i okres nastoletni przeżyłam szczęśliwie bez złamań i innych. Nie wiem, z czym się wiążę pobyt w szpitalu. Dasz radę, na sali w takim gronie może być wesoło

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    No ja planuje wlsnie ale z dzieckiem i w ciazy to zolwim tempem i lekkie szlaki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    To jest chyba fatum... nie dość że ja czuję się średnio to najpierw dziecko chore a jak trochę lepiej się czuję to telefon z domu że teściowa w szpitalu

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Weronika dobrze że bilety ubezpieczone uff.... A Góry to fajna sprawa. Spokojny szlak i można spacerować nikt nie mówi by zaraz wspinać się po skałach.

Jeszcze polecicie na wakacje marzeń. Całe życie przed Wami

No ja chciałam na Kasprowy. Któraś była i może coś powiedzieć?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów