Strona 37 z 435
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 4346

Grudniowe mamusie

Ja mam mdłości, szczególnie właśnie w samochodzie a jutro czeka mnie 3 godzinna podróż w jedna strone i potem powrót :/ brrr
    Piersi nie bolą, w poprzedniej ciąży też mnie nie bolały i w zasadzie wcale sie w trakcie ciąży nie zmieniły.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    aniaaa33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-14 zobacz kalendarz
    To mnie bolą piersi . i jutro też muszę jechać 3 godziny w jedną stronę nie wiem jak to zrobię ...

Dzieki dziewczyny :* 5w6d ternin wg usg na 16 grudnia.
    Mnie piersi nie bola a mdlosci mam jak cos zjem wiec staram sie nie jesc za duzo.
    Mandarynkaa moze sie mijalysmy na uczelni ;P

Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    Oo ja tam robilam podyplomowke w 2011r.
    Ja mam mdlosci rzadko i w roznych porach dnia. Ostatnio nawet nie mam wcale. Ale z tego co pamietam to meczyly mnie gdzies w 8 tyg wiec moze jeszcze sie pogorszy.

Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    A mnie tak delikatnie pobolewają.. dzisiaj leniuchuję na maxa, nie mam ochoty na sprzątnie itp.

Mamusie a jak tam wasza cera w ciąży ?

Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beczułka Zobacz posta
    Za to ja z podlaskiego :-)
    a jeśli chodzi o mały wulkan to też mam taki w domu, właśnie zasnela i ja też padam :-P
    Na majówkę planów jeszcze nie mamy, 4 mam wizytę a 13 wesele :-)
    może jakieś fajne zabawy polecasz? , moja mała szybko się nudzi i nie wiem co z nią w domu robić

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Ja ostatnio na nic siły nie mam. Jeszcze mdłości mnie dopadly. Dzisiaj znowu nawet na zakupy siły nie mam. Poczekam na męża, to mi pomoże jak wróci.
    Sprzątanie, powinnam w końcu tym się zająć bo zaraz jak w chlewiku mieszkać będziemy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja też siły nie mam na sprzątanie ani na nic innego. Piersi strasznie mnie bolą bo rosną. A co do cery to jest straszna.

Aniołek 23.12.2016

Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Mi mdłości nie dają żyć ostatnio! Zaczynają się nad ranem, kończą w nocy. Cera za to mi się poprawiła. No i dzisiaj się ważyłam-kilogram w dół. To normalne?
    Pytanie do mam- kiedy u Was przechodziły mdłości we wcześniejszych ciążach?

Cytat Zamieszczone przez BliBlaBlu Zobacz posta
    Mi mdłości nie dają żyć ostatnio! Zaczynają się nad ranem, kończą w nocy. Cera za to mi się poprawiła. No i dzisiaj się ważyłam-kilogram w dół. To normalne?
    Pytanie do mam- kiedy u Was przechodziły mdłości we wcześniejszych ciążach?
    A próbowałaś coś zjeść zanim podniesiesz się z łóżka? Choćby skórkę chleba a potym poleż kilka minut i dopiero wstań.
    Waga na początku też może spaść i raczej nie powinno w niczym to przeszkadzać ale przy kolejnej wizycie powiedz o tym lekarzowi

Aniołek 23.12.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów