Strona 364 z 435
Pokaż wyniki od 3,631 do 3,640 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Milunia jak duże dzieci uczysz?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    miluniaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-25 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Milunia jak duże dzieci uczysz?
    1-3 szkoła podstawowa, tyle że na dzień dzisiejszy jestem nauczycielem wspomagającym, bo mamy w klasie chłopca z autyzmem, ale mam nadzieję, ze kiedyś będę miała swoją klasę

Cytat Zamieszczone przez Kocia mama Zobacz posta
    Kasztaniaczka, dotknęłaś sedna Cuda na kiju, rodzic staje na głowie, by zabawki były ładne i z atestem, a finalnie dziecko i tak będzie się wolało bawić patykiem w gównie i zagryzać to piaskiem
    I wszystkie atesty przestają mieć znaczenie, gdy dziecko pierwszy raz wyliże kółka od wózka

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Moja Lena jadła karmę z miski z psami. Metoda BLW. Myła się w misce z woda która teściowa podłoge umyła i teraz ma piękne lśniące włosy bo karma była dla psów długowłosych a woda z sidoluxem połysk i blask

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    My dzis ruszamy do wawy... a jutro do Stanow. Jezu nie cierpie sie pakowac. Ja wszystko na ostatnia chwile zawsze! Jakos nie umiem inaczej. Do sPitala tez sie pakowalam w ten sam dzien . Slub ogarnialam do dnia przed. Bo czegos nie mialam. Lubie chyba te adrenaline.
    Takze ja wyprawki nie mam. Mam duzo po zoi. Ale ona z lata. Wiec nic zimowego nie mam. Ale spoko. Na ostatnia chwilke cos znajde )))

Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    A oto mój maluszek
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170804_173547.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	93.9 KB
ID:	101526   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170804_173615.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	81.0 KB
ID:	101525  

Cytat Zamieszczone przez BliBlaBlu Zobacz posta
    A oto mój maluszek
    prawdę mówiąc w pierwszej chwili na tym pieerwszym zdjęciu nie zauważyłam nic co by dziecko przypominało ale jak zobaczyłam drugie i znów wróciłam do pierwszego to już wyraźnie widzę chociaż mi można wybaczyć bo okulary zgubiłam

Aniołek 23.12.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    A oto mój maluszek
    Przepraszam ale ze mną dziś jest chyba coś nie tak bo ja nie wiele widze

W ogóle miałam jakiś kryzys i mówie jade do Pepco, kupie chociaż jakiś drobiazg, jakoś czułąm taką potrzebe.. i w sumie to nic mi się nie podobało po za taki ni to kosz materiałowy ni to taki koszyk ale za 8 zł nie mogłam sobie odpuścic, na coś na pewno się przyda i tak myśle, że za tą cene chyba jutro jeszcze ze 2 kupie, ale humor jakoś mi się nie poprawił

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    Bliblablu rączkami zastawia, ale buzkę widać, a moja ręce na głowę i tyłem, nie dało się zrobić zdjęcia.
    My dzisiaj po wizycie lekarskiej...w poniedziałek idę na cukier, lekarz mówi, że duże dziecko i trzeba cukier zrobić już.
    Zabrałam się za pranie ubranek i wyszło tego 4 pralki, chyba przegięłam i to same 50, 56, 62, 68 :O
    Cały ten tydzień jakiś dziwny, tylko bym spała, nawet nie wychodzę z psem jak sama jestem, tylko pozwalam mu sikać na podłogę i wolę sprzątać, to 4 piętro mnie przeraża.
    My kupiliśmy to mieszkanie na początku marca 35 m, malutkie, a dzidziuś nas zaskoczył i to bardzo pod koniec marca. Gdybym wiedziała szukalibyśmy niżej i większego, a tak musztarda po obiedzie, nie mam pomysłu gdzie ustawić Emilki rzeczy, będzie improwizacja w ostatniej chwili.
    Weronika udanej podróży, baw się dobrze

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    A oto mój maluszek
    cały czas sie tak zasłaniał? czy widziałaś cała buźke? fajny maluszek, rozczulają mnie takie zdjęcia

miaga, to zaszalałaś z ubrankami u mnie nawet jedna pralka by się nie uzbierała. No to piątka, u nas też 40 m i 4 piętro - ale na szczescie to przejsciowe.

Weronika, udanych wakacji, odpoczywajcie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów