Strona 361 z 451
Pokaż wyniki od 3,601 do 3,610 z 4509

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar JOŁanna-ER
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-09 zobacz kalendarz
    Data
    9 lipca 2015
    Hej. Ja jak zwykle cierpię na chroniczny brak czasu. Ale,ale mam już łazienkę. Jeszcze tylko m Wc konczy i bedzie spokój. Oczywisciepotem pokoik dzieci ale to tyljo malowanko. jestem mega zadowolona bo lazienecKa wwyszła prześliczna.!

Widzę że na tapecie mieszkania. My mamy w kredycie, bez zadnych rodzin na swoim i innym bo się nie lapalismy. Ale nie jest tak źle jeszcze tylko 26 lat i meszkanie w. Pełni bedzie nasze. Hihi^^

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Wichrowa no nie powiedziałabym że remont = wybudowanie domu. Gdyby tak było to nie moeszkałabym na 50m2 tylko w jakim domku za miastem pod lasem. Akurat też siedzę w budowlance i znam koszty materiałów i robocizny. Nawet jeśli sama będziesz budować ten dom to dojdzie Ci koszt przyłączy, kierownik budowy, odbiory itp.

Ewelkaa kto Wam buduje dom? Spokojnie teraz są farby ekologiczne więc możesz pomalować i odrazu mieszkać. Jeśli chcesz to dam Ci namiary na dobrego stolarza. U mnie dużo robił i ceny ma zbyt niskie do jakości.

Wydra jak ja Cię rozumiem z alergią. Mój M non stop kicha i to tak głośno że mam ochotę go udusic bo rano budzi tym każdego . Niby ma leki ale słabo działają.

U mnie będzie prawie 8 lat różnicy i cieszę się że mogłam Lenie tyle poświęcić i jest teraz bardziej świadoma tego że będzie starszą siostrą.

O mnie
    JOŁanna my też kredyt. Na szczęście rodzina na swoim ale niebawem się kończy. U nas jeszcze tylko 23 lata.

Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Wichrowa no nie powiedziałabym że remont = wybudowanie domu. Gdyby tak było to nie moeszkałabym na 50m2 tylko w jakim domku za miastem pod lasem. Akurat też siedzę w budowlance i znam koszty materiałów i robocizny. Nawet jeśli sama będziesz budować ten dom to dojdzie Ci koszt przyłączy, kierownik budowy, odbiory itp.

Ewelkaa kto Wam buduje dom? Spokojnie teraz są farby ekologiczne więc możesz pomalować i odrazu mieszkać. Jeśli chcesz to dam Ci namiary na dobrego stolarza. U mnie dużo robił i ceny ma zbyt niskie do jakości.

Wydra jak ja Cię rozumiem z alergią. Mój M non stop kicha i to tak głośno że mam ochotę go udusic bo rano budzi tym każdego . Niby ma leki ale słabo działają.

U mnie będzie prawie 8 lat różnicy i cieszę się że mogłam Lenie tyle poświęcić i jest teraz bardziej świadoma tego że będzie starszą siostrą.
    Heh, głośno to najmniejszy problem, no i przynajmniej coś bierze. A po oczach też się drapie?

A tak z innej strony: widzę, że większość już ma prawie całą wyprawkę, ale polecam zajrzeć do Pracowni Małgosi. Jest na fb. Ma świetne rzeczy, dobre jakościowo i UWIELBIANE przez dzieci. Ciekawa jestem, czy się Wam spodoba...

Senior Member Awatar Kasztaniaczka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-06 zobacz kalendarz
    Ha! Na OLX za 15zł kombinezonik znalazłam z czapeczkami szaliczkiem
    https://www.olx.pl/oferta/kombinezon...tml#cc78a56a01
    jutro mama jedzie go odebrać

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Budując dom, na każdym kroku zastanawiasz się czy lepiej wziąć tanszy materiał, czy zainwestować, bez przerwy. Przekonaliśmy sie o tym na oknach. Same okna wyniosły nas 20 tysięcy a jeszcze brama garażowa, drzwi wejściowe. Końca nie ma. To jest niemożliwe zeby budowa domu wyniosła tyle co mieszkanie chyba ze ktoś leci po kosztach, to ok.

Ilonka, to mała firma z okolic, przed budową wszystko sprawdzilismy, nasz kolega ma dom przez nich wybudowany i zadowolony, nie spodziewaliśmy się aż takich problemów.

Mam syndrom wicia gniazda, dlatego tak mi źle że nic nie mogę zrobić. Chyba kupimy jakąś małą komodę z przewijakiem na poprawe humoru, zeby stała i cieszyła oko, będę miała gdzie wkładać ciuszki
    Ostatnio edytowane przez Ewelkaaa ; 03-08-17 o 22:41

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wydra Zobacz posta
    A tak z innej strony: widzę, że większość już ma prawie całą wyprawkę, ale polecam zajrzeć do Pracowni Małgosi. Jest na fb. Ma świetne rzeczy, dobre jakościowo i UWIELBIANE przez dzieci. Ciekawa jestem, czy się Wam spodoba...
    Ja nie mam całej, mam tylko ubranka lubie takie pracownie bardzo ładne rzeczy, u mnie w miescie tez jest, ale wychodzi drogo, pytałam ostatnio o kocyk i poduszke minky do wózka więc mały rozmiar, to wyszło ponad 90 zł gdzie na allegro są nawet za 40 zł.

Cytat Zamieszczone przez Kasztaniaczka Zobacz posta
    Ha! Na OLX za 15zł kombinezonik znalazłam z czapeczkami szaliczkiem
    https://www.olx.pl/oferta/kombinezon...tml#cc78a56a01
    jutro mama jedzie go odebrać
    bardzo ładny i jaka cena

O mnie
    Ewelkaa jak ja Cię rozumie z ta budowa. Będzie dobrze. Trzymam kciuki.

Wydra nie oczu nie drapie. On tylko kicha i gil do pasa cieknie.

Ja też z wyprawka stoję. Narazie muszę kupić młodej wyprawkę do szkoły. Niestety plecak mnie będzie kosztował najwięcej Ale ma być na 3 lata i lekki więc wolę zainwestować teraz niż później po lekarzach jeździć.

O mnie
    Jeśli chodzi o wyroby z minky to jestem do nich sceptycznie nastawiona. Znajoma szyje takie rzeczy i fakt są ładne. Nawet zamówiłam u niej dla brata rzeczy do wózka i łóżeczka policzyła nas normalnie a później chwali się jaki to złoty interes bo materiał zamawia z chin (alliexpres itp.) a roboty przy pościeli też nie wiele. Zero atestow takie materiały mają i dziecko ma brać do buzi te metki z opon?
    Jak byłam w sobotę na giełdzie to też są stoiska z takimi rzeczami i też ceny kosmos.

Naprawdę wolę kupić mniej a dobrej jakości i wiedzieć że jest sprawdzone. W sumie porównując bambusowa pościel kosztuje mnie tyle samo. Na szczęście takie rzeczy mam po Lenie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów