Strona 359 z 451
Pokaż wyniki od 3,581 do 3,590 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Kasztaniaczka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-06 zobacz kalendarz
    Mi również podobają się takie tradycyjne imiona męskie jak Leon, Jan, Władysław, Włodzimierz, Gustaw i August.
    Cytat Zamieszczone przez Isback Zobacz posta
    To ja jakaś opóźniona jestem bo Igę urodziłam rok temu mając 32 lata teraz dojdzie brat w wieku 33. Planuję zamknąć fabrykę bo oba porody to cc.
    Jeśli jest odstęp czasowy 2 lata to spokojnie można mieć więcej dzieci z CC (mam nadzieję bo planuję)

Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    Ja też zawsze powtarzałam do trzech razy sztuka a jest trzeci synek ������ mi zawsze się marzyła duza rodzina i chciałabym jeszcze 4 dziecko ale za kilka lat. Trzecie chciałam urodzić przed trzydziestką ale nie wyszło i urodzę po.
    Gratuluję Ci synka! Kochana jeszcze dasz radę i więcej Może i nam za trzecim razem wyjdzie synek.

Ilonka
    dzieki za tabelę, jak będziesz aktualizować dopiszesz też moją Milenę?
    Ostatnio edytowane przez Kasztaniaczka ; 03-08-17 o 17:22

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kocia mama Zobacz posta
    Może chłodno się kojarzą, bo litera G w imieniu nadaje twardości, podobnie jak Grzegorz, a w żeńskich: Kinga, Dagmara, Magda. Kiedyś usłyszałam, że moje imię brzmi twardo i "ordynarnie" przez G i D w imieniu, a jestem zwyczajną, dość pogodną Magdaleną

Mojemu podoba się Małgorzata, dla mnie imie piękne jedynie w formie oficjalnej, bo zdrobnienie "Gosia" mi się nie podoba - dopuszczalne jedynie Małgosia, ale podwórko i tak zweryfikuje :P A imię choć piękne, to też jest surowe. Urszula też mnie zawsze kręciła. Kurczę, problem mam. Moje dzieci będą miały po 3 imiona, bo się zdecydowac nie potrafię :P
    Powiem Tobie,że mi też najbardziej podoba się wersja podstawowa i mówię tak do mojej jak mnie zdenerwuje i ona wtedy wie że jest coś nie halo a na co dzień Małgochna albo Gośka,natomiast koleżanki Małgosia
    A Magdalena jest super

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Ewelkaaa, to my podobnie wiekowo jesteśmy - ja mam 28 lat Ale spokojnie, dobrze, ze pierwsze dziecko przed trzydziestką. Potem możemy poczekać trochę. Tylko ja nie wiem, czy jak już wyrosnę z pieluch, to będę miała siły pakować się w taką przygodę od nowa Ponoć im dłuższa przerwa, tym jest trudniej i jest lepiej machnąć jedno za drugim. Ale fakt, że potem problem z pracą może być...

I już boję się drugiego dziecka, bo cukrzyca ciążowa lubi się pojawiać w każdej ciąży, dodatkowo im więcej ciąż, tym częściej rozwija się cukrzyca jawna po porodzie Przepłakam ostatnio pół nocy z tego powodu, bo nie wiem, czy aż tak chcę ryzykować własnym zdrowiem w imię macierzyństwa, z drugiej strony nigdy nie chciałam swojego dziecka skazywać na jedynactwo. To są prawdziwe, okrutne życiowe dylematy.

A co do remontu, to my mamy u moich rodziców do dyspozycji duży pokój i łazienkę w stanie surowym w osobnej częsci domu - trzeba podszpachlować, pomalować, położyć płytki i panele. Cieszę się, że w najtrudniejszych chwilach mama będzie przy mnie i mi pomoże z maleństwem. Ale nie będziemy tu długo, bo Mój Mężczyzna kupił nam lokum, które jest także w trakcie budowy, więc na szczęście jesteśmy niezależni od opóźnień, bo mamy kąt u mnie Ale też idzie to jak krew z nosa. Już przebierałam nogami jakiś czas temu, że "rodzę za pół roku i nie wiem, gdzie się podzieje z maleństwem!" Trzymajcie kciuki, żebym nikogo nie pozabijała z braku cierpliwości

justa dziękuję Fajne ma to imię, ta Twoja Małgosia. Moja kuzynka-rówieśniczka jest Małgorzata i ciocia na nią mówi "Gonia"
    Ostatnio edytowane przez Kocia mama ; 03-08-17 o 18:05

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    Weronika ja też mam łożysko na przedniej ścianie i do tej pory ruchy czuję bardzo delikatne chociaż bardzo częste ☺:-)
    Asiulka ale ty prawie miesiac przede mna jestes . To duzo

Senior Member Awatar Kasztaniaczka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-06 zobacz kalendarz
    Dziewczyny zrobiłam sobie dzisiaj rejs po lumpeksach i powiem Wam że za grosze masę nieużywanych śpioszków znalazłam... Aż żal wydawać na nowe, bo różnica w cenie porażająca. Tylko zawsze niespodzianka na co sie trafi. Mam nadzieję znaleźć jakiś używany kombinezonik zimowy, bo jak nie to kolejna stówa wydana na allegro

Kociamama To nie zawsze jest regułą że najlepiej jedno dziecko za drugim. Ja jestem żywym przykładem na to, że nie wyobrażałam sobie drugiego dziecka kiedy córka była mała, mam wrażenie że rodzina też myślała że Oliwia będzie jedynaczką. Ale to zmienia się kiedy dziecko idzie do szkoły i po prostu brakuje Ci małego berbecia w domu, tęsknisz za tym kiedy widzisz matki z małymi dziećmi przypominasz sobie wszystko i po prostu tego CHCESZ a nie rodzisz na siłę rok po roku z założeniem byle wyjść z pieluch. Poza tym nie wyobrażam sobie mieć 3 zbuntowanych nastolatków w domu
    Ostatnio edytowane przez Kasztaniaczka ; 03-08-17 o 18:22

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Kocia mama. U mnie roznica w dzieciach bedzie 1,5 roku . Nie wiem jk ogarne. Ale mialam dokladnie te same dylematy. Ze jak wyjde z pieluch i pozyje, to mi sie nie bedzie chcialo... oraz drugie ze tak j kocham ze chce by miala rodzenstwo, bo wiem jakie to piekne!
    Ja mam 3 rodzenstwa.
    Wiec dzieci chce 3-4. Teraz dwojka szybko. Pierwsze 26lat , teraz 28 bedzie. I chcialam trzecie przed 30. Ale chyba tym razem chwile odpoczne .

Cytat Zamieszczone przez Kocia mama Zobacz posta
    Ewelkaaa, to my podobnie wiekowo jesteśmy - ja mam 28 lat Ale spokojnie, dobrze, ze pierwsze dziecko przed trzydziestką. Potem możemy poczekać trochę. Tylko ja nie wiem, czy jak już wyrosnę z pieluch, to będę miała siły pakować się w taką przygodę od nowa Ponoć im dłuższa przerwa, tym jest trudniej i jest lepiej machnąć jedno za drugim. Ale fakt, że potem problem z pracą może być...

I już boję się drugiego dziecka, bo cukrzyca ciążowa lubi się pojawiać w każdej ciąży, dodatkowo im więcej ciąż, tym częściej rozwija się cukrzyca jawna po porodzie Przepłakam ostatnio pół nocy z tego powodu, bo nie wiem, czy aż tak chcę ryzykować własnym zdrowiem w imię macierzyństwa, z drugiej strony nigdy nie chciałam swojego dziecka skazywać na jedynactwo. To są prawdziwe, okrutne życiowe dylematy.
    Powiem Ci, że ja do niedawna byłam jedynaczką (tak, zyskałam siostrę mając 20 parę lat ) i jakoś nigdy nie czułam się przez to "skazana". Nawet byłam szczęśliwa, że nie muszę się jeszcze o kogoś martwić w trudnej rodzinnej sytuacji.

Poza tym chciałam Was powitać na nowo dziewczęta! Spadł u nas deszcz, a to znaczy, że w końcu odżyłam. Tak się składa, że nie wychodzę z domu z powodu alergii, na którą nic nie mogę brać, a która się skończy we wrześniu. Oddycham normalnie pierwszy raz od kilku dni, a apogeum dopiero przede mną...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny zazdroszcze Wam tych domów w trakcie, czy też mieszkań my wynajmujemy mieszkanie i miejsce co prawda jest ale taki głupie przejscie do kuchni i łazienki mamy a na razie żadnych horyzontów na coś innego.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasztaniaczka Zobacz posta
    Dziewczyny zrobiłam sobie dzisiaj rejs po lumpeksach i powiem Wam że za grosze masę nieużywanych śpioszków znalazłam... Aż żal wydawać na nowe, bo różnica w cenie porażająca. Tylko zawsze niespodzianka na co sie trafi. Mam nadzieję znaleźć jakiś używany kombinezonik zimowy, bo jak nie to kolejna stówa wydana na allegro
    ja kombinezon napewno kupie uzywany, dzisiaj akurat przegladałam olx ten jest fajny https://www.olx.pl/oferta/kombinezon...tml#259834a358 ale chyba jeszcze poczekam moze coś z mojego miasta się trafi.

Hello. O rany ile nam się tu kawalerów namnozylo. Dziewczęta pewnie będą w mniejszości ...
    My z mężem wybraliśmy już imię ale co chwilę nam się jakieś nowe podoba i już w końcu nie mamy pojęcia jak młoda się będzie nazywać. Spodobało mi się np Carmen mąż mówi coś o Martusi. Nie wiem co teraz ....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów