Strona 358 z 435
Pokaż wyniki od 3,571 do 3,580 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Co do imion to każde jest piękne. Staś, Mieszko, Gustaw nasze tradycyjne imiona jak dla dziewczynki Zofia, Antonia, Rozalia. Ja np. gustuje w krótkich. I nikt nie wie u nas że będzie Mia bo po co mam się wkurzac. Każdemu mówię że Klemens lub Klementynka

2. dzieckozakupy.pl
    Kocia Mama dla mnie Gustaw i August bardzo fajne bo sama też zwróciłam na nie uwagę. Co do Eleonory to bez komentarza ;P
    To ja jakaś opóźniona jestem bo Igę urodziłam rok temu mając 32 lata teraz dojdzie brat w wieku 33. Planuję zamknąć fabrykę bo oba porody to cc. A i Pan mąż też mówi że nam styknie
    Dziewczynki, dawno mnie nie było powiedzcie, mamy na grupie bliźniaki? I jeszcze o co chodzi z ciążą zagrożoną u Patapaya? (Nie wiem czy dobrze napisałam nick) troche się zmartwiłam.
    Potrzebne są jakieś dane do tabeli to pytajcie. I gdzie ta tabela chętnie podpatrzę
    Wybór imienia to hardcorowa sprawa

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    August, Gustaw, faktycznie królewskie. Mi osobiście kojarzą się jakoś chłodno (mimo, że tłumacząc August z angielska mamy iście upalny miesiąc).

Wraz z mężem jeśli chodzi o wybór imienia na pewno nie będziemy sugerować się nazwiskiem. Nie pamiętam, żebym za dzieciaka kiedykolwiek zastanawiała się, czy moje imię wdzięcznie współgra z nazwiskiem. I do tej pory kompletnie nie zwracam na to uwagi. Znam osobiście Janów Kowalskich, Mieszko Króli, w życiu na takie "zestawienie" nie narzekali.

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Może chłodno się kojarzą, bo litera G w imieniu nadaje twardości, podobnie jak Grzegorz, a w żeńskich: Kinga, Dagmara, Magda. Kiedyś usłyszałam, że moje imię brzmi twardo i "ordynarnie" przez G i D w imieniu, a jestem zwyczajną, dość pogodną Magdaleną

Mojemu podoba się Małgorzata, dla mnie imie piękne jedynie w formie oficjalnej, bo zdrobnienie "Gosia" mi się nie podoba - dopuszczalne jedynie Małgosia, ale podwórko i tak zweryfikuje :P A imię choć piękne, to też jest surowe. Urszula też mnie zawsze kręciła. Kurczę, problem mam. Moje dzieci będą miały po 3 imiona, bo się zdecydowac nie potrafię :P
    Ostatnio edytowane przez Kocia mama ; 03-08-17 o 13:53

Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    To ja też leciwa już,pierwsza prawie donoszona, a mam 32 prawie. Co do imion to jeszcze nie wybraliśmy, ale myślę nad Witkiem lub Feliksem, a dla dziewczynki Adela, Eliza, ostatnio wpadło mi w ucho Teresa, Gabrysia ;-) dużo tego :-P

Ja też zawsze powtarzałam do trzech razy sztuka a jest trzeci synek mi zawsze się marzyła duza rodzina i chciałabym jeszcze 4 dziecko ale za kilka lat. Trzecie chciałam urodzić przed trzydziestką ale nie wyszło i urodzę po.

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez NikaWero Zobacz posta
    Gabrysia ;-)
    Gabriela jest cudownym imieniem. Moja druga babcia tak miała i moim zdaniem jest przepiękne. Męski Gabriel też jest piękny.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Isback Zobacz posta
    Dziewczynki, dawno mnie nie było powiedzcie, mamy na grupie bliźniaki? I jeszcze o co chodzi z ciążą zagrożoną u Patapaya? (Nie wiem czy dobrze napisałam nick) troche się zmartwiłam.
    Potrzebne są jakieś dane do tabeli to pytajcie. I gdzie ta tabela chętnie podpatrzę
    Wybór imienia to hardcorowa sprawa
    ostatnia tabelka była w tym poście http://forum.mjakmama24.pl/threads/1...=1#post3093932
    a z bliźniaków to chyba była Beczułka, ale jedno się wchłonęło jeśli dobrze pamiętam

No właśnie Beczułka co u Ciebie? jesteś z nami?

Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    Ja też zawsze powtarzałam do trzech razy sztuka a jest trzeci synek ������ mi zawsze się marzyła duza rodzina i chciałabym jeszcze 4 dziecko ale za kilka lat. Trzecie chciałam urodzić przed trzydziestką ale nie wyszło i urodzę po.
    Tez bym chciała 3 dzieci, bo sama mam 2 rodzeństwa i jestem taka wdzieczna rodzicom że ich mam

Ale tak czasami o tym myśle, że nie wiem czy damy radę. Raz że czasowo, bo mam 29 lat i to pierwsze dziecko, a dwa że bardzo chciałabym wrócić do pracy. Nie mam pojęcia jak to ogarnąć czasowo przy 4 dzieci, wydaje mi się to wręcz niemożliwe. Mój mąz pracuje na zmiany, nie chciałabym mijać się z nim w drzwiach i wymieniać się dziećmi. Nie mam na nic parcia, zobaczymy co życie pokaże

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    w ogóle to jestem załamana, opóźnia nam się strasznie budowa domu, wykonawca nas olewa, cały lipiec praktycznie nic nie zrobił, wszystko stoi.. Nie mam siły. Musimy się poradzić jakiegoś prawnika bo to są jakieś jaja. To już raczej pewne ze nie wprowadzimy się przed moim porodem. Obecne mieszkanie jest tak małe, ze nie mam miejsca na łóżeczko, wanienke, serio nie wiem gdzie ja to dam. Z szafy wypadaja nam ciuchy, nawet nie mam gdzie zrobić miejsce dziecku. Ehh to się wyżaliłam

zdaje sobie sprawe ze ludzie mają gorzej, ale kurcze jest mi tak przykro ze czas leci a to wszystko stoi. A potem na wariata z takim maluchem się przeprowadzać. Jak myślicie, swieżo pomalowane sciany, nowe meble, to musi się wywietrzyć nie?

Ewelka kilka dni na pewno po malowaniu trzeba odczekać ale w tym czasie akurat masz czas na ogarnięcie przeprowadzki, posprzątanie. Ja teraz też nie mam miejsca na łóżeczko więc kupiła kołyskę i liczę że przed porodem zdążymy z naszy remontem

Aniołek 23.12.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów