Strona 357 z 435
Pokaż wyniki od 3,561 do 3,570 z 4346

Grudniowe mamusie

Member Awatar Kasztaniaczka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez miluniaa Zobacz posta
    hej ja wczoraj na połówkowym dowiedziałam się, że będziemy mieć chłopca Trochę czuję się rozczarowana i mi trochę przykro, bo nastawiłam się na drugą dziewczynkę, a tu psikus żeby nie było oczywiście, że się cieszę i że najważniejsze żeby było zdrowe, ale marzenia zawsze można mieć
    Ja bym skakała pod sufit . Nie żebym teraz nie skakała... Ale tak strasznie chciałabym mieć też syna, chociaż jednego... Mój mąż także, nawet powiedział "do trzech razy sztuka", następny będzie syn

Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    Kolejny chłopak! Zobaczysz przestawisz się, ja całe życie marzyłam o córeczce, teraz to dla mnie nieistotne, ale też potrzebowałam chwili żeby się z tym oswoić jak podrośnie kupie nam koszulki
    Świetne te koszulki, ja kupię Jaka matka taka córka dla starszej, a dla młodszej córunia tatunia
    Ostatnio edytowane przez Kasztaniaczka ; 03-08-17 o 11:39

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Alex nie dziwię Ci się że nie masz weny na puzzle. Ja np. uwielbiam czytać ale nie idzie mi to więc po co się denerwować na siebie.

Oczywiście muszę z psem na spacer a jak wrócę to idę spać.

Nie mam weny dziś na obiad. Więc oczywiście ugotuje na dwa dni NIC

O mnie
    Kasztanieczka mój M jak powiedział że bede rodzić do skutku to Teść zapytał zatroskany ile mam lat hahaha

Też marzyłam o 3 hmmm...zobaczymy jak to będzie. Podobno im więcej tym weselej

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Kasztanieczka mój M jak powiedział że bede rodzić do skutku to Teść zapytał zatroskany ile mam lat hahaha

Też marzyłam o 3 hmmm...zobaczymy jak to będzie. Podobno im więcej tym weselej
    Hahaha czyli Twój mąż też czeka na synka Gorzej jak kobieta ma cesarki bo z każdą kolejną większy strach i trzeba czekać z kolejnym poczęciem A ja chciałabym mieć tak 3-4 dzieci Wiem wariatka

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasztaniaczka Zobacz posta
    Hahaha czyli Twój mąż też czeka na synka Gorzej jak kobieta ma cesarki bo z każdą kolejną większy strach i trzeba czekać z kolejnym poczęciem A ja chciałabym mieć tak 3-4 dzieci Wiem wariatka
    E czy taka wariatka :P ja też zawsze chciałam miec 3 ale teraz bardzo poważnie się nad tym zastanawiam

O mnie
    Alex ja miałam 23 lata jak urodziłam Lene i wtedy też mówiłam że zostaje przy jednym. Z wiekiem człowiek dojrzewa do pewnych decyzji i taka 3 to fajna sprawa. Tym bardziej że młoda jest teraz bardziej samodzielna i można na niej polegać. Fajnie z nią się zwiedza i podróżuje. Gdy miała 4 latka przeszła ze mną dość długa drogę w Karpaczu. Od Kosciolka Wang, polana, słoneczki, dwa stawy widziała, zeszła na samotnie i z powrotem do strzechy akademickiej gdzie spałysmy. Mało tego zostaliśmy zaproszeni na dyskotekę i tam jeszcze tańczyła.
    Jak miała 5 lat weszła na śnieżka i z niej zeszła. Dostała wtedy odznaki na dole od pewnego Pana bo był w szoku że dała radę. Od nas dostała medal kupiony na śnieżce.

O mnie
    Ilonka ja też miałam 23 lata jak urodziłam Oliwke Teraz mam 29, rocznik 88, a Ty tak szybko liczę 87?
    Alex27 Dobrze Ci idzie układanie. Ja też lubię puzzle. Jakiś czas temu układałam Ravensburger 1000el panoramę Nowego Jorku i coś mnie zainspirowałaś do dalszego układania...
    A pochwalę się jeszcze jaki wózek ostatecznie zamawiam:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wozek mini.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	75.8 KB
ID:	101520
    To niedrogi dwufunkcyjny wózek z Allegro, pozwolili mi nieco zmodyfikować kolorystykę (białe koła i budka).
    Ostatnio edytowane przez Kasztaniaczka ; 03-08-17 o 12:21

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    Kasztaniaczka Ja sama się zmotywowałam i własnie siedzę przy swoich a wózek bardzo fajny tyle, że mi zależy na pompowanych kołach ale poza tym super

Ilonka to faktycznie wytrwała ta Twoja mała była i zakładam, że jest dalej Dziewczyny to ja idę w wasze ślady 23 i pierwsze maleństwo

Własnie widzę, że nasza 3 przejęła tę strone na forum :P

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Gratuluję chłopów Zawsze mnie zaskakiwała genetyka, bo jednak łatwiej jest ustrzelić dziewczynkę z biologicznego punktu widzenia

Co do oczekiwań w sprawie płci, to ja totalnie nie umiem się na ten temat wypowiedzieć. Boję się obstawiać cokolwiek, bo jak wyjdzie odwrotnie, to jeszcze wyjdzie ze mnie jakiś żal i poczuję się gorszą matką, bo dopuściłam do tego, że mnie coś takiego rozczarowało... To pierwsze dziecko, nie muszę wyobrażać sobie, jaką płeć dostawiam do duetu. Moja ciąża była niespodzianką, moje wyniki przeczą prawom natury, więc płeć też niech nas zaskoczy W końcu mamy szansę 1:1. Mamy też szansę 1:1, że dziecko będzie rude po tatusiu Wiele niespodzianek nas czeka, oby tylko takiego sortu

Co sądzicie o imieniu August albo Gustaw? Zawsze podobały mi się te imiona. Oba można zdrobnić do Gucia, Gutka. August dodatkowo takie królewskie, jak Wiktoria dla dziewczynki.

Moja mama dziś cos wspominała, że moja babcia na drugie miała Eleonora i też jak na głos zaczęłam sobie je powtarzać, to zaczęło mi ładnie w uchu brzmieć. W skrócie Nora, tak jak piosenkarka Nora Jones, albo pisarka Nora Roberts. Jest też na tyle uniwersalne, że są odpowiedniki w każdym jezyku. Tylko że mała pewnie dłuższy czas nie bedzie umiała się przedstawić pełnym imieniem, a to już jest tragikomiczne. Mamy znajomą, która nazwała córkę zagraniczną formą imienia Zofia. Mała mowi na siebie "sosi" Mieszkają w Polsce i mają polskie, tradycyjne nazwisko.

Ja ze swoim nazwiskiem mogę dobierać dowolne, nawet egzotyczne w brzmieniu nowoczesne, zagraniczne imiona, ale też i tradycyjne, bo pięknie się komponuje. Jeśli dziecko otrzyma nazwisko po ojcu - polskie, odrzeczownikowe, że tak to ujmę - to mamy trochę lipę, bo mogą wyjść kwiatki w stylu "Etienette Wiśniewska", przy czym nie mam nic do nazwiska, ale wiecie, co chcę przekazać

O mnie
    Kocia_Mama nie można myśleć o sobie negatywnie a tym bardziej sądzić że będzie się zła Mamą bo depresja murowana. Lena miała być Kuba i co w połowie okazała się Lena a jak się urodziła to myślałam że jest jednak chłopcem i mówiłam o niej On. Żyjemy we dwie. Teraz co robimy? Ja miałam drzemkę a młoda ma tableta i tak tak jestem ta zła bo chciałam pospać i dziecko tabletem zajęłam a w nosie to mam co piszą poradniki itp. też jestem człowiekiem i mam prawo na odpoczynek.

Pamiętaj trzeba myśleć o sobie dobrze bo to nas pcha do przodu. Czasem jest trudno i wiem o tym doskonale bo życie pcha nam kłody pod nogi. Jest w górach taka droga która prowadzi w dół ale co metr ma właśnie kłodę. Jak nią schodzę to zawsze powtarzam że to sięga życia, niby z górki a ciezka i nogi po niej bolą mega.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów