Strona 356 z 435
Pokaż wyniki od 3,551 do 3,560 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    To ja wieczorem dopisze do tabeli ile mamy babeczek a ile chłopców.

Czy ktoś już czuł czkawke u dziecka? Wczoraj siedziałam i myślę eeee...cos sobie skacze ale teraz siedzę i tak się wsłuchuje i to jest takie rytmiczne skakanie. Młodej czkawke chyba trochę później poczułam.

Dziewczyny polecam Wam książkę CIZEAROWKA PRZEZ 9 MIESIĘCY. Jest super cała ciąża opisana.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    aniaaa33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-14 zobacz kalendarz
    Isback i Justa gratulacje :* widzę że coraz więcej chłopaczków mamy
    U mnie też łożysko na przedniej ścianie ale już czuję mocne kopniaki i wczoraj nawet maż poczuł poraz pierwszy

Senior Member
    miluniaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-25 zobacz kalendarz
    hej ja wczoraj na połówkowym dowiedziałam się, że będziemy mieć chłopca Trochę czuję się rozczarowana i mi trochę przykro, bo nastawiłam się na drugą dziewczynkę, a tu psikus żeby nie było oczywiście, że się cieszę i że najważniejsze żeby było zdrowe, ale marzenia zawsze można mieć na 100 % nie był pewien, bo powiedział, że możliwe, że to kawałek pępowiny, ale potem stwierdził, że 95 % chłopak. 310 g waży

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez miluniaa Zobacz posta
    hej ja wczoraj na połówkowym dowiedziałam się, że będziemy mieć chłopca Trochę czuję się rozczarowana i mi trochę przykro, bo nastawiłam się na drugą dziewczynkę, a tu psikus żeby nie było oczywiście, że się cieszę i że najważniejsze żeby było zdrowe, ale marzenia zawsze można mieć na 100 % nie był pewien, bo powiedział, że możliwe, że to kawałek pępowiny, ale potem stwierdził, że 95 % chłopak. 310 g waży
    Kolejny chłopak! Zobaczysz przestawisz się, ja całe życie marzyłam o córeczce, teraz to dla mnie nieistotne, ale też potrzebowałam chwili żeby się z tym oswoić jak podrośnie kupie nam koszulki http://market.shoplo.com/kolekcja/ki...matka-taka-syn

Ilonka, ja czułam raz napewno, to było długie i regularne czkanie teraz tez czuje regularne ruchy ale dość krótkie wiec sama nie wiem czy to czkawka czy puknięcia

Ja mam książke "w oczekiwaniu na dziecko" i w sumie ma 600 stron, jest tez opisany poród i połóg, o ciąży wiem już wszystko teraz szukam jakiejś o niemowlakach http://www.empik.com/jezyk-niemowlat...2864,ksiazka-p http://www.empik.com/ksiega-dziecka-...5218,ksiazka-p ale muszę poczytać opinie, chyba że cos polecacie ?
    Ostatnio edytowane przez Ewelkaaa ; 03-08-17 o 09:35

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    No to dziewczyny gratulacje chłopaków
    Mi z M osobiście marzy się chłopiec ale i taką mam nadzieje, ale co będzie to będzie
    Dziś troszkę chłodniej na szczęście u mnie bo powiem Wam, że przy tych upałach to ja na końcu już nie wiem co mam ze sobą zrobic, miejsca sobie znaleźc nie mogę, chłodny prysznic na chwile pomaga, ale to dosłownie na chwilę.

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    Pokaże Wam moje dzieło
    W zeszłym roku na Gwiazdkę powiedziałam, że chce puzzle, większość ułożyłam w tydzień z 2000 zostało mi jakoś 300 puzzli i wstyd się przyznać od stycznia na mnie czekają w czerwcu sobie powiedziałam, że jak pójdę na L4 to je skończę tym bardziej, że następne już czekają w kolejce ale jak siadam do tego nieba to czuje się jak taki debil nic mi nie wychodzi i sie tylko denerwuje i idę robi coś innego.. Tym bardzie, że mam problem z siedzeniem bo mnie cały bok później boli chyba w pracy źle siedziałam dłuższy czas i sobie jakieś ała zrobiłam

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0341.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	89.1 KB
ID:	101519

I tak to wygląda a już mnie tak denerwują i chce je skończyć i nie mogę tego ogarnąć

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    To chłopcy górą coś czuje. A mówią ze tak mało Mężczyzn na świecie

Ja książki o niemowlakach nie czytałam mimo że mam właśnie z tej serii o ciężarówce to są książki Kazz Koke. Po prostu stwierdziłam że każde dziecko inne i nawet nie miałam już czasu czytać. Powiem Wam że ja do mojej nikomu nie pozwalałam podejść. U mnie nie było że teściowa będzie robic kąpiel czy moja Mama. Ja wszystko sama. Może przez to byłam taka pewna bo byłam niania przez kilka lat i najmłodsze maleństwo kochane miało 4 miesiące i był to super chłopak kochany. Pisałam dla rodziców dziennik raz w tygodniu żeby wiedzieli co kiedy się nauczył.

Np. Kąpieli w wiaderku nauczyłam się od Bereniki i wiązania w chuscie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    miluniaa

O mnie
    Ewelkaaa polecam książkę "Język niemowląt" Tracy Hogg, mój mąż dostał od kolegów z pracy i przeczytał całą powiedział, że świetna

Senior Member
    miluniaa

O mnie
    czekam na męża aż wróci z pracy i jedziemy na basen z małą, już tak od kilku dni prosi o zjeżdżalnie wodną ze słonikiem i "bąbelki" że musimy jechać

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Alex, ja nie mam cierpliwości do puzzli, podziwiam
    lonka, eeeee to Ty zaprawiona jesteś z dziećmi. Ja to bardziej z nudów chce coś poczytać i takie podstawy miec, dopiero niedawno dowiedziałam sie czym jest odruch moro, wiec wiesz...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów