Strona 347 z 435
Pokaż wyniki od 3,461 do 3,470 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Ja biorę bujany. Lena uwielbiała się bujać więc kupiliśmy huśtawke na prąd i to było nasze zbawienie inaczej miałabym ręce jak Pudzian. To jest właśnie to kołysanie z brzuszka. Za to nie lubiła w wózku jak jechało się po dziurach lub autem. To musiało być takie jednakowe delikatne bujanie.

2. dzieckozakupy.pl
    Na nic się nie skarży nawet kaszlu nie ma. Tylko ta gorączka. Teraz ma 39,1

O mnie
    Ale sobie skarb wyszperałam na strychu u rodziców. Sukienka mojej Mamy w moim rozmiarze czyli bardzo dawno temu kupiona. Kopertowa granatowa w malutkie białe kropeczki. Do tego sandałki na małym obcasiku i wymiata.

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, my własnie wróciliśmy od lekarza, wszystko w porządku maluszek nie był skory się pokazać byliśmy bez śniadania wiec nic dziwnego. Wiec teraz już oficjalnie czekamy na jedną wielka niespodziankę, dostałam tyle różnych ciuszków, że cokolwiek to będzie to raczej nic nie muszę dokupić tak więc ja z Wami tą nowiną podzielę się dopiero w Grudniu

Wichrowa to daj znac poźniej co lekarz powiedział, bo taka sama gorączka to dość dziwne mi się wydaje

Jakoś mi dzis dziwnie humor dopisuje, własnie zaopatrzyłam się w magnez tylko te tabletki są końskich rozmiarów więc nie wiem jak ja to będę łykac 3 razy dziennie..

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    A jakie miłe zaskoczenie w Rossmanie.. stoje sobie ładnie w kolejce z jedną rzeczą a pani do mnie podchodzi i mówi " a Panią zapraszam obok bez kolejki" Bardzo miło

O mnie
    Alex to będziesz miała prezent niespodziankę z rodzinka na święta.
    Wichrowa coś mi się wydaje że to trzy dniówka. Tylko młodej mleka nie podawaj przy gorączce bo się zważy i zacznie wymiotować. Mówię o takim mleku kartonowym. Chociaż jak Ona taka chora to na bank nic nie je. Biedna.

Mnie dziewczyny w Rossmann znają Ale zawsze stoję w kolejce

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasztaniaczka Zobacz posta
    Ja mam bujany przod tyl . Super sprawdzil sie noca . Ja spalam. I tylko reka koszyk bujalam by usnela

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    Z tym bujaniem to sama nie wiem... położna mówiła że dziecko w brzuszku jest kołysane przez całą ciąże, wiec nic dziwnego że to go uspokaja, tak jak te wszystkie szumy, otulanie - to co zna z życia w brzuszku i spokojnie można to robić. Ma to sens. Ale z drugiej strony, jak tak sie dziecko przyzwyczai że trzeba wózkiem wozić po domu to też niedobrze

piękne te kosze mojżesza ten mi sie podoba najbardziej http://allegro.pl/kosz-wiklinowy-moj...875653022.html, ja mam dylemat z głowy bo dostane kołyske więc będzie na początek, a jeszcze w planach mamy łóżeczko 140x70 z opcją tapczanika.

wichrowa współczuje choróbska córy, a miałam pisać że pogoda Ci się trafiła mega
    Dokladnie mam takie samo zdanie i doswiadczenie. Ja bujalam w koszyczku.. na spacerach nie moglam sie zatrzymac bo sie budzila Chustowalam dzien w dzien . A moje dziecko obecnie 13,5 mieisaca. A tylko na nogach by chodzilo! Odkad zaczela raczkowac to tylko sama. A bujac tez nie musze. Szumis byl. Ale po 6m zabralam. Bo jak przestawalm szumic to odrazu sie budzila. Wiec potem jej przeszkadzal. Ale na tzw 4 trymestr. Gdzie dziecko chce miec wciaz jak w brzuhu. To ja spowijalam/szumilam/nosilam/bujalam. A jakos sie nie przyzwyczailo . Uwazam ze to naturalne potrzeby dziecka

O mnie
    Weronika dla mnie jest przerażające jak słyszę zostaw niech się wypłacze. Wtedy mi się przypomina pewien tekst z gazety dlaczego dzieci w domach dziecka nie płaczą. Ja płakałam gdy to czytałam. Moja tak samo była tulona, lulana, noszona, cyckowana, przytulana itp. I teraz jest mega samodzielna. Gdy miała dwa lataka pierwszy raz została bez nas noc z moja Mama przez weekend i świetnie sobie poradziła. Za to strasznie przeżyła gdy M leciał do USA płakała na lotnisku jak widziała samolot i mówiła molot oddaj mi tatusia.

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Czytałam ostatnio świetny artykuł psychoterapeutki I.Filliozat. część można śmiało przytoczyć:

"(...) Ważna jest interakcja z obiektem przywiązania – ciepły, czuły kontakt z mamą. Kiedy dziecko płacze, krzyczy, mama przychodzi, bierze je na ręce. Dziecko się uspokaja, kończy się reakcja stresowa. Przez powtarzanie tej sytuacji sfera odpowiedzialna w mózgu za reakcję stresową łączy się ze sferą „jestem spokojny”. W ten sposób dziecko uczy się uspokajać. Jeśli natomiast zostawimy płaczące dziecko samo, emocje opanowują je całkowicie. Dziecko cały czas jest w stresie, a w końcu nieruchomieje. Można pomyśleć, że się uspokoiło, ale ono po prostu zareagowało na stres w jeden z dostępnych mu sposobów (typowe reakcje to „Fight, Flight, Freeze”: atak, ucieczka, znieruchomienie). Zamroziło swoje reakcje, zamiast uczyć się kanalizować emocje. I kolejny wyzwalacz spowoduje wybuch dziecka, ponieważ ten stres jakoś musi z niego ujść."

"

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów