Strona 345 z 435
Pokaż wyniki od 3,441 do 3,450 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Dziewczyny tak czytam o waszych traumatycznych przygodach z położną i naprawdę współczuję.
    Ja osobiście trafiłam na Anioła,kobieta cudowna,pierwsza wizyta była stresująca lecz niepotrzebnie jak sie okazalo po.
    Sprawdziła ogólny stan maluszka,pokazała jak pielęgnować kikut pępowiny,jak założona pieluszka i pytała o karmienie,sen,no i zajrzała do rany.
    Na kolejną wizytę poprosiła byśmy przygotowali z mężem kąpiel dla dziecka oraz mnie o prowadzenie dzienniczka laktacyjnego. Rzeczowo odpowiadała na każde nurtujące mnie pytanie(weryfikowałam swoją wiedzę zaczerpniętą z książek,Internetu),nie wytykała nic,nie zaglądała po kątach.
    A ściągnięcie szwów- była bardzo delikatna,tylko zaszczypało
    Życzę każdej świeżo upieczone mamie takiej położnej p.Basi,minęło tyle lat i nadal pamiętam
    Ostatnio edytowane przez justa30+ ; 31-07-17 o 12:22

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nikawero Zobacz posta
    Załącznik 101471
    mój brzusio, tylko ja przed ciążą już trochę przytyłam
    no proszę jaki ładny brzucholek

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Wydra, Justa i wszystkie pozostałe Dobre Duszyczki, które napisały mi tu kilka ciepłych słów - bardzo Wam dziękuję i jeśli miałabym tylko szansę, to bym Wam zrobiła co najmniej masaż stóp! A tymczasem WITAM WAS WSZYSTKIE NA ZWOLNIENIU! Teraz mogę zbijać bąki i leżeć do góry brzuchem... a nie! - zapomniałam! Mam swój rygor, muszę się ruszać, do tego remont i może w końcu zacznę żyć ciążą, a nie wszystkimi obowiązkami dookoła. Schudłam 400g, więc do szacunków diabetologa jeszcze 9,600 mi zostało (tak, muszę schudnąć 10kg w ciąży).

Tak sobie pomyślałam, że gdy w końcu poznam płeć, to nagram filmik z życzeniami na 18. urodziny dziecka Kiedy będzie wkraczało w pełnoletność, przekażę mu CD z filmem, gdy było u mnie w brzuchu.

Kocia mama ja za masaż podziękuję, przecież to łaskocze a co do pamiątki, to ja piszę pamiętnik w zeszycie. Potem go dziecko dostanie i dowie się, jak jego życie wyglądało ze strony rodziców.

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Również piszę, ale coś w stylu dziennika ciążowego. Potem przy jakiejś fajnej okazji kiedyś podaruję dziecku.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Kocia Mama masaż stóp w taki upał? To się nie da....pływam

Wydra Twoja środowiskowa taka sama pokręcone jak u mnie

Ewelkaa ja naleze pod Lubmed na Gwarków i tam jest ta środowiskowa. Już zapowiedziałam Teściowej żeby załatwiła mi inna. Gdzie chodzisz na szkołę rodzenia? Do Kryski?

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Kocia Mama masaż stóp w taki upał? To się nie da....pływam

Wydra Twoja środowiskowa taka sama pokręcone jak u mnie

Ewelkaa ja naleze pod Lubmed na Gwarków i tam jest ta środowiskowa. Już zapowiedziałam Teściowej żeby załatwiła mi inna. Gdzie chodzisz na szkołę rodzenia? Do Kryski?
    do Feminy i jestem bardzo zadowolona z zajęc. Nie znam Kryśki ale słyszałam że jest swietna, chciałam sie do niej zapisać. Mój gin dał mi do niej numer telefonu jednak dzwoniłam 3 dni i nie odbierała telefonu, może trafiłam na jej urlop, nie wiem. I dlatego poszłam do Feminy i nie załuje

Dzisiaj w SR było o torbie do szpitala, w moim szpitalu dają wszystko dla noworodka, nic nie trzeba zabierać, i dobrze nie będe tych zarazków zabierać do domu, koszula do porodu też jest więc z głowy.

Afrykańskie upały w tym tygodniu, widzę jak sąsiedzi wracają z zakupów z klimatyzatorami ja mam w domu ale srednio daje rade. Na szczęście w nowym domku zakładamy klime więc problem z głowy na przyszłość.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    No i tyle było z wakacji. Dziecko leży w pokoju cały dzień prawie z gorączka. Podaje jej na zmianę nurofen i paracetamol teraz znów ma 38,5 na jutro jesteśmy zapisane w przychodni.

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    Kocia Mamo dasz radę i jeszcze będziesz się z tego śmiała
    moje hormony też fiksują, becze bez powodu, ale juz kiedyś wam pisałam, że chyba psychiatra mnie czeka
    położną też raz wpuszczę, rany nie pokażę, od tego mam lekarza, żeby do niego pójść gdyby coś było nie tak...szwy zdjęłam sobie sama za pomocą pensety, małych nożyczek i lusterka, dużo ich miałam, a nie bolało wcale, teraz poproszę o rozpuszczalne, w planie porodu zaznaczę, żeby mnie nie nacinały i tylko to co ewentualnie pęknie trzeba będzie zeszyć...teraz jestem już stara to będę walczyć o swoje, nie dam się zastraszyć i rodzić w pozycji leżącej w męczarniach

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Ojaaa, biedna mała... :/ Ja na jednych z niewielu wakacji moich rodziców miałam ospę Też im chyba popsułam urlop... szczególnie, że przyjechała specjalnie do nas ciotka zza oceanu i była w pierwszym trymestrze ciąży z kuzynką, więc miałam zakaz zbliżania się Kąpiele w morzu bardzo mi pomogły, krosty szybko się goiły, nie swędziały i znikały w bez żadnych blizn - cuda Bałtyku.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów