Strona 344 z 451
Pokaż wyniki od 3,431 do 3,440 z 4509

Grudniowe mamusie

Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Gin na naczynka polecił mi cyclovene a na nogi mam lioton i krem chłodzący z mustelli

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasztaniaczka Zobacz posta
    Współczuję środowiskowych.
    Ja po urodzeniu dziecka miałam tylko jedną wizytę środowiskowej. Przyszły dwie panie z przychodni. Stwierdziły że jest czysto, dziecko żyje, alkohol sie nie leje, patologii nie ma i sobie poszły . Kazały mi tylko przestawić łóżeczko bliżej okna, bo u nas duszno. A i sprawdziły czy mamy ciepłą wodę
    A ja wam zdradzę że we Wrocławiu takie upały że aż strach wyjść z domu bo zaraz mi słabo... A tu trzeba iść załatwić sprawy do 17 Chyba obłożę się kostkami lodu.
    O mamo! To nie. Mi po domu nie chodzila ani nic nie sprawdzala. Nie wtracala sie. PrYchodzila plotkowala o innych. No i tylko do maluszka. Wazyla. Sprawdzala odruchy i o

U mnie wizyta położnej środowiskowej była bardzo nieprzyjemna. Naskoczyła na mnie, że źle się odżywiam, bo w mojej diecie jest cukier i sok z malin. Powiedziała, że powinnam jeść pół jabłka, pół banana dziennie plus gotowane mięso z kurczaka i herbatka laktacyjna (chociaż miałam aż za dużo mleka), a sama nie mieściła się w fotelu. Zaświeciła dziecku latarką w oczy i zdziwiona, że ich nie otwiera. Była raz, mimo że prosiłam ją dużo wcześniej o wizytę, żeby zdjęła szwy. Czy wiecie, czy można takiej do domu nie wpuścić? Podobno można mieć nieprzyjemności ze strony opieki społecznej? Kto inny może mi zdjąć szwy? Przez to czekanie ostatnim razem mi się wrosły i przy ściąganiu przeżyłam dramat.

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Witajcie w kolejnym tygodniu

Byliśmy wczoraj u córki,jak na zawołanie mieliśmy piękna pogodę,trasa przepiękna,mijaliśmy przelatujące bociany Zapraszam na takie atrakcje do Wielkopolski
    Troszkę stresowałam się jazdą bo bez adaptera( koniecznie musze zakupić)ale dałam radę i spokojnie Nas dowiozłam.
    Słuchajcie córka o dziwo radzi sobie lepiej niż przypuszczałam,miałam mieszane uczucia.Z jednej strony duma matczyna a z drugiej smutek,ponieważ widzę jak czas leci do przodu i za chwilę nasza maleńka córeczka będzie zupełnie samodzielna i nie będę jej potrzebna.
    Myślałam,że będzie chciała jechać do domu ale nie. Jednak Harcerstwo to wspaniała rzecz,przygoda i samodzielność.Dzieci nie mają czasu na nudę i tęsknotę za domem.

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wydra Zobacz posta
    U mnie wizyta położnej środowiskowej była bardzo nieprzyjemna. Naskoczyła na mnie, że źle się odżywiam, bo w mojej diecie jest cukier i sok z malin. Powiedziała, że powinnam jeść pół jabłka, pół banana dziennie plus gotowane mięso z kurczaka i herbatka laktacyjna (chociaż miałam aż za dużo mleka), a sama nie mieściła się w fotelu. Zaświeciła dziecku latarką w oczy i zdziwiona, że ich nie otwiera. Była raz, mimo że prosiłam ją dużo wcześniej o wizytę, żeby zdjęła szwy. Czy wiecie, czy można takiej do domu nie wpuścić? Podobno można mieć nieprzyjemności ze strony opieki społecznej? Kto inny może mi zdjąć szwy? Przez to czekanie ostatnim razem mi się wrosły i przy ściąganiu przeżyłam dramat.
    Twoj ginekolog moze?
    Nie kazda seodowiskowa tez umie i ma sprzet . Lepiej dowiedz sie teraz. Chociaz zycze ci braku obrazen Raz pewnie wpuszcze... ale ja nie slucham jej mam swoja wiedze. Aktualna. Od moich guru laktacyjnych, i mojej poloznej. Wiec mi kitu nie sprzeda

Senior Member Awatar Kasztaniaczka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wydra Zobacz posta
    Kto inny może mi zdjąć szwy? Przez to czekanie ostatnim razem mi się wrosły i przy ściąganiu przeżyłam dramat.
    W moim przypadku szwy ściągałam w szpitalu w którym urodziłam. Potem dowiedziałam się że niepotrzebnie jechałam tyle km, bo położna lub pielęgniarka w przychodni mogła to zrobić. Myślę że warto zadzwonić do swojej przychodni i się popytać

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez justa30+ Zobacz posta
    Jednak Harcerstwo to wspaniała rzecz,przygoda i samodzielność.Dzieci nie mają czasu na nudę i tęsknotę za domem.
    Z doświadczenia Ci powiem, spędziłam tam większośc życia i nic lepszego mnie spotkac nie mogła

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Kocia mama ale pierdykłaś elaborat.
    W ciąży Hormony niestety grają pierwsze skrzypce i wszelkie Twoje wątpliwości są zupełnie zrozumiałe.
    Jesteś mega silną i odważna babką i wszystkie tu wiemy że sobie poradzisz z przeciwnościami,które przez cały okres macierzyństwa spotkasz na Swojej drodze.
    Oczywiście,też czytałam że ciąża to taki cudowny okres w życiu kobiety,nowe życie itd.,gówno prawda: burza hormonów,rosnąca waga,cycki które wyglądają jak arbuzy, rozstępy na dupie,udach i brzuchu,zaparcia dzięki którym czujesz się jak wieloryb,bezsenność bo jak tu spać jak dzieciak w brzuchu kopie,masa lekarstw o których musisz pamiętać i nie koniecznie dobrze się po nich czujemy, itp.itd.
    No i kolejna rzecz najważniejsza ,czy poradzę sobie jako matka?????????
    Życie zweryfikuje..?.....

Jak widać na tym forum obaw mamy sporo mimo kolejnych ciąż.

No teraz to też jestem mądrzejsza i kitu nie dam sobie wcisnąć. Dzięki za rady, dopytam w sprawie szwów. Ostatnim razem bardzo krwawiłam przy ich zdejmowaniu, nie mówiąc o tym, że bolało. Wolałabym dwa razy rodzić niż żeby mnie ktoś tam ciął, w celu wyjęcia wrośniętych żyłek...

Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Alex27 Zobacz posta
    Z doświadczenia Ci powiem, spędziłam tam większośc życia i nic lepszego mnie spotkac nie mogła
    Cieszę się,że też podzielasz moje zdanie.
    Spędziłam tam cudowny czas jako Zuch a potem Harcerka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów