Strona 340 z 435
Pokaż wyniki od 3,391 do 3,400 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wydra Zobacz posta
    Dziewczyny, pisałyście, że martwicie się o stan swoich szyjek: czy się nie skracają. Nie badacie ich same w domu? Wydaje mi się, że znając ją dobrze można wyczuć subtelne różnice?
    Szyjke?? Toz ona gleboko. Mi gin mierzy usg. A jak raz palucha tam wlozyla to mega bolalo!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    miluniaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-25 zobacz kalendarz
    wichrowa ile córcia ma lat? Nie zmuszaj do jedzenia, bo to przyniesie odwrotny skutek, zacznie Ci jeszcze wymiotować.. nie chce niech nie je, niech je to co lubi. Chce jeść berlinki niech je, w końcu jej się przeje. Ja z córką nie mam na szczęście problemów, od początku je wszystko. Ale moich koleżanek dzieci też mają takie przeboje, że nic dzieci nie chcą jeść. Przedszkole też tutaj pomoże, bo będzie patrzyła na inne dzieci i próbowała

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    Weronika trochę się przeraziłam :/

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, pisałyście, że martwicie się o stan swoich szyjek: czy się nie skracają. Nie badacie ich same w domu? Wydaje mi się, że znając ją dobrze można wyczuć subtelne różnice?
    bałabym się

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Zbadać sobie szyjkę to tak jak włożyć palca w gardło w okolice żołądka nie badałam sobie sama bo nie wiem jak i wolę nie wiedzieć bo jeszcze coś wymyślę i z seksu będą nici a nie chciałabym tego

Wichrowa tylko jak młoda pójdzie do przedszkola to zwróć uwagę Panią by jej nie zmuszały do jedzenia bo będziesz miała problem że nie będzie chciała chodzić.

Tej nocy spałam jak nie wiem. Jak się położyłam tak wstałam. Chyba nawet palcem nie ruszyłam.

O 11 jedziemy po moje duże dziecko. Mówi że już tęskni. Babcia pierożki ulepiła więc nie muszę robić obiadu

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez miaaga Zobacz posta
    Weronika trochę się przeraziłam :/
    Oj w ciazy tez sie balam. I plakalam non stop. Ale jak to znakomity prof z Lodzi powiedzial " naszczesxie ma 2 nerki a druga zdrowA". Po porodIs bylo ekstremalnie ciezko. Bo caly dzien na krzesle! Ja ucze sie karmic, dol boli. Zmeczenie trylion. Maz tam nie mogl byc. No kosmos!
    Ale zoja ma wrodzone, bez przyczyny.
    Odkad
    Wzielam ja na rece juz sie nie balam . Wodze ze jest szczesliw, nic nie boli. Itd. Hdyby niebylo ery usg. Nawet bym nie woedziala ze cos nie tak!
    U was moze sie cofnac . Czesto sie tak zdarza. U mnie wyszly powieszenia od ok 25tyg? I rosly do 34. No i zostalo. Ale dzieci maja takie straszne problemy. Ze to naprawde pikus. Ale mowie ja w ciazy mega przezywalam. Nie da sie tego tak o wylaczyc.... bedzie dobrze! Kontrolujcoe i dawaj znac

Dziewczyny, tutaj http://www.zdrowieintymne.pl/zdrowa-...ania-o-dziecko instrukcja badania. Da się zrobić delikatnie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    No chyba, że któraś ma długie i ostre pazury...

Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, tutaj http://www.zdrowieintymne.pl/zdrowa-...ania-o-dziecko instrukcja badania. Da się zrobić delikatnie
    Ja sobie badałam dla określenia dni płodnych, nic mnie nie bolało, a można wyczuć czy szyjka twarda czy miękka, czy zamknięta albo otwarta. Nie miałam z tym problemu, temeratura i szyjka i dokładnie wiem kiedy było zapłodnienie Teraz jednak bym się bała tam pchać paluchy, jeszcze jakąs bakterie przeniose czy coś, lekarz niech sprawdza, od tego jest

Cześć. My już nad morzem. Dziecko padło bo prawie pół nocy nie spało łącznie z podróżą. Wstanie i znów na plaże ciśniemy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów