Strona 34 z 451
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 4509

Grudniowe mamusie

Member
    aniaaa33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-14 zobacz kalendarz
    Ewelka dopiero co wykupiłam i jak wrócę do domu weżmę 1 raz także nie wiem jeszcze juz mam duphaston w tabletkach biorę 3x1 tylko spadł mi progesteron na 14.7 i dlatego jeszcze zastrzyki

2. dzieckozakupy.pl
    Uff nadrobilam...nie wiem dokładnie już co miałam napisać, jeśli chodzi o fb to w poprzedniej ciąży przeszlysmy na sam koniec ciąży z tymi dziewczynami które zostały bo poprzednie przeszły wcześniej.
    Ieelaa bardzo mi przykro, trzymaj się dzielnie i pamiętaj że juz jeden skarb masz w domku :-)
    Rossiczka i aniaaa33 (dobrze pamiętam?) Gratuluję serduszka i powodzenia kolejnym wizytujacym :-)

Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Hej,

Gratuluję serduszek <3

Leelaa - trzymaj się kochana, przykro mi.

Ja już po wizycie, mam jakiś stan zapalny , dostałam kilka skierowań na badania. Ciąży ginka nie potwierdziła, bo jeszcze za wcześnie, mam się zjawić w 7 - 8 tyg.

Moja mała jest straszną rozrabiaką i wulkanem energii :P ciężko jest, człowiek pada na twarz po całym dniu..

Co do braku objawów, to ja w 1 ciąży do 8 tyg nie miałam żadnych, a później to masakra..., teraz podobnie jest.

Senior Member Awatar mandarynkaa
    O mnie
    Jestem mamą Kamila
    Witaj ewelka. Poszeszno dyrektorce, czyzbys pracowala w oswiacie? Staraj sie jie zamartwiac, znam to uczucie po stracie dziecka, tak wiele z nas to przeszlo!

Ja wlasnie skonczylam lepic pierogi, dwie godz stalam ale bedzie zapas na kilka obiadow. Dzis czuje sie dobrze wiec skorzystalam.

A ja miałam szczawiową z wczoraj więc obiadu nie robiłam. Chociaż pierogi to ja bym zjadła

Aniołek 23.12.2016

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mandarynkaa Zobacz posta
    Witaj ewelka. Poszeszno dyrektorce, czyzbys pracowala w oswiacie? Staraj sie jie zamartwiac, znam to uczucie po stracie dziecka, tak wiele z nas to przeszlo!

Ja wlasnie skonczylam lepic pierogi, dwie godz stalam ale bedzie zapas na kilka obiadow. Dzis czuje sie dobrze wiec skorzystalam.
    Nie pracuje w oświacie Ale pierogi to bym zjadła! Ja ostatnio mam apetyt na pierogi i tosty

Ja dzisiaj gotuje rosół, tak mnie naszło.

W pierwszej ciąży też miałam stan zapalny okolic intymnych, pecherz też dawał o sobie znać, wyniki moczu były fatalne. Teraz jestem madrzejsza, od kilku miesięcy prawie w ogóle nie noszę stringów i powiem Wam że jak ręką odjął, taka bielizna naprawdę nam nie sprzyja w okresie ciąży. Zrobiłam sobie też kuracje sokiem z żurawina i probiotykiem, wyniki moczu miałam idealne jak nigdy Ciekawe jak teraz, ide robic badania w przyszłym tygodniu.

O mnie
    Ewelkaaa też piję sok z żurawiny, a pamiętasz może jakie leki dostałaś na stan zapalny?

Co do pierogów też je lubię, dzisiaj mamy ruskie

A czy są tu mamusie z Lubelszczyzny? z jakich woj. jesteście?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    kurde a ja mam ochotę na rybę po grecku , chyba muszę zrobić

Ale mnie piersi zaczęły boleć i rosnąć, muszę się wybrać po nowe staniki bo mi się przestały mieścić. W ogóle to już 2 kg przytyłam a obiecałam sobie że będę się pilnowała tylko jak to zrobić jak ciągle odczuwam głód a picie wody nie pomaga

Aniołek 23.12.2016

Ja jestem z dolnośląskiego

Aniołek 23.12.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów