Strona 338 z 451
Pokaż wyniki od 3,371 do 3,380 z 4506

Grudniowe mamusie

Dziękujęona w ogóle jest niejadek... z warzyw bądź owoców preferuje jedynie berlinki. No i parę malin latem i to wyłącznie tyle. Ani soków nie chce nic herbata woda berlinki mleko i kanapka z szynka ew pasztecikiem. I tyle. Nic więcej nie chce mi jeść. Masakra jest
    Kiedyś jadła jeszcze serki danio ale teraz już też ich nie chce... no nic. Jakoś przeżyć musi.
    Ostatnio edytowane przez wichrowa14 ; 29-07-17 o 14:38

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasztaniaczka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-06 zobacz kalendarz
    A może skusiła by się na kanapkę z miodem albo serek homogenizowany? Oliwka uwielbia

Member
    aniaaa33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-14 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny
    Bliblablu bardzo ładne zdjęcia
    Byłam dziś u lekarza i co ? I kolejny chłop się nam szykuje na forum a od początku miałam przeczucie ze będzie dziewczynka
    Mąż się śmieje że utrudnienie bo teraz musimy wymyślać imię a na dziewczynę już było ..
    Także Ilonka możesz mnie dopisać do tabelki że syn
    Ostatnio edytowane przez aniaaa33 ; 29-07-17 o 14:58

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    moja starsza miała takie fazy i np przez dłuższy czas jadła tylko parówki albo tylko chleb z pasztetem. chce niech je. ja też byłam niejsadkiem i nikt mnie do jedzenia nie zmuszał to ja swoich dzieci też nie zmuszam. gorzej by było jakby naprawde nic nie chciała jeść. w końcu jej się przejedzą i berlinki i mleko.
    Ja identyko. Nie chce nie je. Trudno

Dziękuję dziewczyny. Może jakoś jej się odwidzi. My już spakowani. Wyruszamy w nocy. Mam nadzieję że droga bardzo nas wszystkich nie umeczy. Najgorzej córa ale to już się okaże w praniu...

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Aniaa no to gratulacje chłopaka. Oj chyba chłopaków będzie więcej.

Wichrowa mój M jadł przez pół roku chleb z paprykarzem później miał fazę na chleb z pasztetem i żyje i jaki duży urusł także nie martw się na zapas. Moja przez jakiś czas jadła pomidory że śmietaną i cebulą. Teraz płatki z zimnym mlekiem. Ma chęć niech je i tak jak dziewczyny piszą gorzej gdyby nie jadła wcale.

O mnie
    Sałatka z serka wiejskiego:
    Serek wiejski
    Dwa jaka na twardo
    2 Ogórki korniszony lub kiszony
    Papryka czerwona nie duża
    Rzodkiewki
    Szczypiorek
    1 łyżka majonezu
    Sol pieprz.
    Jak serek jest bardzo wodnisty to odlewam ta wodę a jak gęsty to zostawiam. Wszystko w kostkę plus majonez i przyprawy i gotowa sałatka.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Można dac kukurydzę wtedy jest bardziej kolorowo.

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    może z koleżanką zje chętniej nowe potrawy, kiedy zobaczy jak inne dziecko zajada
    Bliblablu bardzo ładne zdjęcia
    Ania gratuluję chłopaka
    przy wielowodziu można upuszczać tych wód przez powłoki brzuszne, wbija się igłę jak przy amniopunkcji i upuszcza raz na tydzień, ale mam nadzieję, że u nas do tego nie dojdzie i jakoś się to unormuje

Senior Member Awatar miaaga
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-04 zobacz kalendarz
    Weronika dziękujemy :*
    mam pytanie, jak często musisz kontrolować tą chorą nereczkę u córeczki i jak wyglądają te badania? i czy po porodzie długo leżałaś w szpitalu, czy wyszłaś od razu do domu?
    AsiaAsiula duże powiększenie miedniczki ma Twój synek?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów