Strona 336 z 451
Pokaż wyniki od 3,351 do 3,360 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Jejku dziewczyny, współczuję Wam tych bólów i niewyspania..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    U mnie od rana sąsiedzi wiercą w ścianach. I takim sposobem wszyscy mieszkańcy postawieni na nogi. Zapowiada się ciepły dzień.

BliBlaBlu klimatyczne zdjęcia, piękne.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Nie spałam od 1.20 do 4 a teraz 6.30 i wstaje na giełdę. Spotkam sąsiadkę to zapytam czy prace domowe nie może w innych godzinach wykonywać bo to nie pierwszy raz. M wrócił właśnie po 4 i teraz będzie spał pół dnia.
    u mnie podobnie chociaż mój wrócił szybciej, już musiałam podać solpadeine
    co kupujesz na giełdzie? wstyd sie przyznać, nigdy tam nie byłam.

Cytat Zamieszczone przez BliBlaBlu Zobacz posta
    Pochwalę się pierwszymi zdjęciami z sesji
    piekne!!! uwielbiam zdjecia ze ślubu!

Cytat Zamieszczone przez wydra Zobacz posta
    Dałoby się do tabelki wpisać, która to ciąża i, jeśli nie macie nic przeciwko, wiek przyszłej mamy? Jestem bardzo ciekawa takiej statystyki
    ja nie mam nic przeciwko

MamiBaby, jakaś infekcja paskudna Cie dopadła, pamietam ze od początku miałaś problemy z pęcherzem, zdrówka życze i zaglądaj częściej

U mnie się nie wyświetla :/

Widzę już. Bajeczne zdjęcia

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Ewelkaa kupiłam wielkie nic. Tam nie ma na mnie rozmiarów. Zawsze szyją jakieś wielkie i powiem szczerze że te ceny wcale nie takie niskie. Już naprawdę fajne rzeczy uda się w galerii znaleźć.

Jak będziesz miała ochotę to się możemy na jesień przejść razem I nie o 8 tylko 9

BliBlaBlu piękne zdjęcia. Romantyczne. Fotograf musi mieć oko by zrobić dobre zdjęcie.

Ja muszę do mojej fotograf zadzwonić i umówić się na wrzesień.

Kupiłam sobie za to kukurydzę i brzoskwinie. Kukurydzą 1.20 a brzoskwinie 5zl za kg. To na giełdzie lubię że są tanie warzywa.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    myslałam ze coś dziecięcego oglądałaś mam koleżanke która na giełdzie się ubiera i zawsze ma fajne ubrania ale wiem że pół dnia tam łazi i szuka, mi się nie chce tak jak piszesz w galerii też można coś znaleźć. No ja nie pamietam kiedy ostatnio przed 8 wstałam, korzystam póki mogę

tez tyle jecie? mam wrazenie ze ciagle robie zakupy a lodówka jest ciągle pusta. Na dzisiaj mamy w planach grilla, jadę kupić łososia mam nadzieje że jeszcze będzie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    piękne zdjęcia

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Ewelkaa moja Mama i Teściowa tak ma ze potrafią latać tam od 6.30 rano do 11. Nie wiem czego szukają. Złota? Tam są oczywiście fajne ubrania ale nie mój rozmiar. A jak jest mój rozmiar i tak sobie myślę dac 35zl za używana rzecz a mogę kupić nową na wyprzedaży. Ja mam dużo kart znizkowych w telefonie na sklepy więc też z tych bonów korzystam.

Zjadłam brzoskwinie i wypiłam kawę z mlekiem. Potem gotowana kukurydza i ważę 2kg mniej myślałam że nie wyjdę z łazienki.

Ewelkaa ja zauważyłam że mam już mixy z jedzeniem. Serek wiejski i parówki.

Napisze Wam później sałatkę z serka wiejskiego. Mega do grilla.

Ewelka u mnie też dziiaj w planach grill szkoda że ja o łososiu nie pomyślałam a byłam wczoraj na zakupach i się zastanawiałam co ja z tego grilla będę jadła.

Aniołek 23.12.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów