Strona 324 z 451
Pokaż wyniki od 3,231 do 3,240 z 4509

Grudniowe mamusie

przejrzałam ubranka które zamawiałam dla maluszka... mam 9 kompletów na 62 więc chyba mi wystarczy poki co ale na 56 mam tylko dwa komplety i jeden fajniejszy po córce i wychodzi na to, ze muszę coś na 56 dokupić do szpitala...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    miluniaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-25 zobacz kalendarz
    wichrowa ja dużo ubranek na allegro u tego dostawcy robik radom zamawiałam w 1 ciąży dla córki, ubranka są super i teraz chodzi w nich mój chrześniak i nic się nie dzieje super gatunek i niedrogo

Senior Member
    miluniaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-25 zobacz kalendarz
    ja dziś miałam wizytę u lekarza na 9, w ciągu miesiąca przytyłam 3 kg, powiedziała, że za dużo :/ badania ok, dostałam skierowanie na USG w końcu w przyszłym tygodniu mam zrobić i już nie mogę się doczekać, tylko muszę zadzwonić się umówić, bo to inny lekarz robi, widziałam ostatnio malucha w 12 tygodniu, a tu już połówkowe będzie.. Wkurzyła mnie trochę bo mówi "Ruchów pani nie czuje?" a ja "czuje i to od 2 tygodni" a ona "Akurat to niemożliwe" a ja mówię, że serio.. a ona, że chyba bym tego nie pomyliła, a ja, że raczej, przecież byłam już w ciąży..

Dziewczyny Jezu ale mnie boli żołądek co mogę wziąć? Niewyrobie chyba

Senior Member Awatar Kasztaniaczka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    Jakby któraś szukała śśprzedawcy który ma fajne ubranka to polecam robik radom. Tyle mają cudownych wzorów że chyba się skuszę i że dwie trzy rzeczy sobie zamówię ale no cholera już tyle tego mam... ale stwierdziłam że zamówię na 68
    rzeczywiście prześliczne ubranka, zakupię mojej Milence półśpiochy z falbaną. http://allegro.pl/polspiochy-bezucis...6.html#thumb/1
    Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    Jej to ja już wieloryb jestem bo mam 5,5 kg +.
    Ja tez jestem wielorybem, też 5+
    Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    Dziewczyny Jezu ale mnie boli żołądek co mogę wziąć? Niewyrobie chyba
    Mi zawsze pomaga kubek gorącej, mocnej mięty.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Zasypiam na stojąco.
    Wichrowa co zjadłaś? Herbatka miętowa gorąca i może nospa.

Milunia aż się zastanawiam co mój lekarz dziś powie.

U mnie żurek na obiad się robi właśnie.

O mnie
    smaka mi narobiłas na ten żurek

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Kasztanieczka to dziś zapraszam na obiad. Któraś jeszcze chętna? A nie chwaląc się robię mega żurek taki prawdziwy bez chemi

Tak sobie siedzę i nie wiem czy iść z psem teraz czy później. A nie chce mi się jak cholera.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Kasztanieczka to dziś zapraszam na obiad. Któraś jeszcze chętna? A nie chwaląc się robię mega żurek taki prawdziwy bez chemi Tak sobie siedzę i nie wiem czy iść z psem teraz czy później. A nie chce mi się jak cholera.
    Hehe a może zamieścisz przepis? Idź z psem niech się biedak nie męczy

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Asiula moze to efekt rosnącej macicy ale lepiej z lekarzem skonsultować. No u mnie waga stanęła w miejscu i mam 57.2 nadal. Chyba że moja waga się zepsuła. Sprawdzę dziś u lekarza.

Weronika masz jakiś filmik do jogi? Chciałabym zacząć. U Lewandowskiej na streatchingu leci taka fajna piosenka i wiecie Co? Nie mogę jej znaleźć A tak mnie uspokaja i wycisza. Chciałabym do niej rodzić. Lenke rodziłam jak Jackson leciał
    Wiesz co nie cw nigdy z neta. A jak nigdy nie praktykowalas to mozna sobie krzywde zrobic. I chociaz na poczatku dobrze z intruktorem. Ale zazwyczaj jogini nie chca ciezarnych co nie praktykowaly. Bo tam duzo rozciagan napiec. Skretow. Pozornie wyglada a jak zle sie robi to mozna szkody na robic . Wiec proponuje ci ruszyc po ciazy. Albo wpisz pregnancy yoga na uoutubie. I napewno beda delikatne cw. Ale tam nic na sile. Pamietaj

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów