Strona 323 z 451
Pokaż wyniki od 3,221 do 3,230 z 4509

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Ja mam plus 1kg. Cwicze joge co 3dni. Dzis babka do mnie do domu wpada o 11.30. Akurat jak Zoje poloze na drzemke. Ale musze w koncu kupic ta lewandowska. Ilonka unspirujesz <3.
    Ja tes czuje sie lekko. Ale jem dobrze, nie mam zaparc no i sie ruszam. Najgorsze jak masz to drugie. To nawet jk jestes chuderlaczek i bez ciazy to czujesz sie jak kloc
    A spie roznie. Ale na plecach nie moge. Bo macica uciska i boli brzuch. Chyba zd na plecach ale tak lekko na boczku i pod bokiem koldre powciskam. A na boku obowiazkowo koldra powciskana pomoedzy nogi

2. dzieckozakupy.pl
    Jej to ja już wieloryb jestem bo mam 5,5 kg +.

Od wczoraj boli mnie brzuch, krzyż i wczoraj jeszcze ból i kłocie w kroczu. Wizyta jutro ale nie wiem czy nie wybiorę się już dzisiaj

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Asiula moze to efekt rosnącej macicy ale lepiej z lekarzem skonsultować. No u mnie waga stanęła w miejscu i mam 57.2 nadal. Chyba że moja waga się zepsuła. Sprawdzę dziś u lekarza.

Weronika masz jakiś filmik do jogi? Chciałabym zacząć. U Lewandowskiej na streatchingu leci taka fajna piosenka i wiecie Co? Nie mogę jej znaleźć A tak mnie uspokaja i wycisza. Chciałabym do niej rodzić. Lenke rodziłam jak Jackson leciał

Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    W nocy nie czuje ruchów śpię smacznie na mojej podusi ale po śniadaniu już poczułam że się tam rozpycha U mnie na wadze na razie +3

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    Jakby któraś szukała śśprzedawcy który ma fajne ubranka to polecam robik radom. Tyle mają cudownych wzorów że chyba się skuszę i że dwie trzy rzeczy sobie zamówię ale no cholera już tyle tego mam... ale stwierdziłam że zamówię na 68
    fajne ma bodziaki tez chyba zamówie ja akurat mam prawie wszystko na 56, teraz kompletuje 62 i na tym koniec, chyba

no to mnie zmotywowałyście... wstac mi się nie chciało szaro i ponuro, pójdę dzisiaj na te zajęcia dla mamusiek bo akurat są w czwartki

Ilonka, a ta płyta lewandowskiej jest podzielona na trymestry? Są ćwiczenia z piłką?

Co do spanie ja się różnie, głównie na plecach albo na boku, zdecydowanie wygodniej mi na lewym, póki co nie mam z tym problemu Ruchów dziecka nie czuje w nocy bo spie jak zabita, ale czuje jak myje zeby i wtedy mam umywalke na wysokosci brzucha i kopniaki w umywalke idą

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    Jej to ja już wieloryb jestem bo mam 5,5 kg +.

Od wczoraj boli mnie brzuch, krzyż i wczoraj jeszcze ból i kłocie w kroczu. Wizyta jutro ale nie wiem czy nie wybiorę się już dzisiaj
    No co Ty nie przesadzaj, ja tez mam 6 kg na plusie a ciagle słysze jaki mały brzuszek, już sama nie wiem gdzie to jest Jak masz możliwość to idź wczesniej na wizyte, po co sie niepotrzebnie stresować.

zaczęłam 23 tydzień

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20170717_006.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	95.2 KB
ID:	101446

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Ewelkaa tak jest podzielona na trymestry. Z piłką są zajęcia w III trymestrze i w treningu wzmacniającym.
    Oprócz trymestrow Jest jeszcze karate prgnatal, stretching i ten trening wzmacniający. Jak mam dobry dzien to sobie łącze treningi i robię dwa plus streatching na koniec.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży

Nazwa:	IMAG1886.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	94.6 KB
ID:	101447 u mnie jutro zacznie się 24 tydzień ...

ale się dzisiaj kiepsko czuje masakra jakaś .... idę zrobie na szybko zupę i bede lezeć

Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    No co Ty nie przesadzaj, ja tez mam 6 kg na plusie a ciagle słysze jaki mały brzuszek, już sama nie wiem gdzie to jest Jak masz możliwość to idź wczesniej na wizyte, po co sie niepotrzebnie stresować.

zaczęłam 23 tydzień

Nazwa:	WP_20170717_006.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	95.2 KB
ID:	101446
    śliczny brzuszek u mnie niewiele co widać...

Senior Member Awatar JOŁanna-ER
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-09 zobacz kalendarz
    Data
    9 lipca 2015
    Ja mam poki co 1kg do przodu

Paralea - no właśnie takie plytki mam. Kupili maszynkę taką specjalną do tych duzych i grubych plytek ale na te podlogowe i tak okazala się za mala i gumowką tną właśnie. ;/ wysprzatalam kuchnię bo powiedzili ni że juz nie będą używać gumowki, wczoraj zapowiedzieli że jednak bd musieli. Kazalam kupić folię malarską i zakleje taśmą bo nie mm drzwi do kuchni. ;/

Wichrowa - ja nie mam ochoty potem przy dwojce dzieci bawić się w takie duże remonty. Teraz łatwo, mloda do żłobka a popołudniu wychodImy z domu to chlopvy mogą pracować.

Alex-27 - a wypisalas już deklaracje? Deklaracje mozna wypisac max 3 razy wypisujesz teraz tą na ich położne a przed porodem zmieniasz na swoją. mi tak polozne polecily ze szkoly rodzenia ktora nie jest w moim rejonie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów