Strona 322 z 435
Pokaż wyniki od 3,211 do 3,220 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez NikaWero Zobacz posta
    Dziewczyny, chyba zaczynam czuć ruchy wczoraj myślałam, że to może gazy ale nisko i takie dziwne, dzisiaj wiem już że to jednak nie gazy. Takie delikatne pyknięcia, pojedyncze albo takie smyranie dziwne to uczucie ;P Czytałam, że ruchy w 1 ciąży to dopiero w 20 tygodniu, nie spodziewałam się wcześniej.
    to pewnie ruchy! pierwsze ruchy są rzadkie i człowiek sam nie wie czy to to, ale za kilka dni nie bedziesz miec wątpliwości

chociaz u mnie nie ma kopniaków, dziecko jest ułożone główką w dól i ruchy które czuje to raczej wypychanie rączek, bo są dość nisko brzucha, a czasem leże i widze takie wielkie twarde wybrzuszenie w jednym miejscu (ma swoje ulubione obok pęcherza ) i chyba wtedy zwija się w kuleczke, albo to główka.

2. dzieckozakupy.pl
    Kurka oglądam wózki na allegro i normalnie żałuję że nie zmieniamy wózka. :/

Ja mam na plusie ponad 4 kg i powiem Wam, że wieczorami to faktycznie czuję tę ciążę, ale rano to w ogóle zapominam. Zdarza mi się samą kopnąć w brzuch przy ubieraniu, jak za wysoko podniosę nogę

Senior Member
    miluniaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-25 zobacz kalendarz
    justa porozmawiaj z córką, może po prostu nie chce żeby babcia przyjeżdżała, tylko rodzice, ma do tego prawo

kasztaniaczka współczuje przeżyć u mnie ciąża zagrożona od początku, teraz już jest niby ok, ale luteinę ciągle muszę brać..

ja dziś dostałam porządnego kopniaka z brzucha się zdziwiłam bo się nie spodziewałam

Senior Member
    miluniaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-25 zobacz kalendarz
    dziewczyny jak macie możliwość to wyjedźcie gdzieś chociaż na kilka dni, my byliśmy tydzień nad morzem i tydzień świeciło słońce i było ciepło, deszcz padał jedynie w piątek dzień przed wyjazdem, ale jak teraz patrzę jak tam leje, to naprawdę mieliśmy mega szczęście.. naładowałam baterie, ba czuję się jak nowonarodzona

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    NikaWero to teraz będziesz czuła tylko mocniejsze te ruchy. Z dnia na dzień będą przybierały na sile

Ja też czuje się ciężka Ale tylko po jedzeniu. Za to rano jestem prawie płaska. Codziennie dużo chodzę i co wieczór ćwiczę z Lewandowska. Jak miałam przerwę tydzień to waga zaraz szła do góry więc wolę ćwiczyć a po tym też mi się lepiej śpi .

Strasznie zmieniły mi się upodobania co do spania. Kiedyś mogłam spać bez poduszki na płasko a teraz mam poduszkę i dwa jaski obok siebie. Jeden pod głowę a drugi przytulam do buzi.

Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    NikaWero to teraz będziesz czuła tylko mocniejsze te ruchy. Z dnia na dzień będą przybierały na sile

Ja też czuje się ciężka Ale tylko po jedzeniu. Za to rano jestem prawie płaska. Codziennie dużo chodzę i co wieczór ćwiczę z Lewandowska. Jak miałam przerwę tydzień to waga zaraz szła do góry więc wolę ćwiczyć a po tym też mi się lepiej śpi .

Strasznie zmieniły mi się upodobania co do spania. Kiedyś mogłam spać bez poduszki na płasko a teraz mam poduszkę i dwa jaski obok siebie. Jeden pod głowę a drugi przytulam do buzi.
    Ja się nadal staram spać na brzuchu bo inaczej się nie wysypiam. Ale no czasem ciężko więc się kręcę po łóżku w każde strony i skutek jest taki że niewiele co śpię.. :/

Jakby któraś szukała śśprzedawcy który ma fajne ubranka to polecam robik radom. Tyle mają cudownych wzorów że chyba się skuszę i że dwie trzy rzeczy sobie zamówię ale no cholera już tyle tego mam... ale stwierdziłam że zamówię na 68

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Milunia zaraz idzie do lekarza a ja dopiero na 17. Już się doczekać nie mogę.

Wichrowa ja podkładam kołdrę pod nogę więc śpię prawie na brzuchu. Ale dziś w nocy obudziły mnie ruchy bobo takie trzy mocne kopniaki w łóżko więc zmieniłam pozycję .

Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Milunia zaraz idzie do lekarza a ja dopiero na 17. Już się doczekać nie mogę.

Wichrowa ja podkładam kołdrę pod nogę więc śpię prawie na brzuchu. Ale dziś w nocy obudziły mnie ruchy bobo takie trzy mocne kopniaki w łóżko więc zmieniłam pozycję .
    Ha no mnie też non stop kopie w nocy więc się kręcę. Biednej w żadnej pozycji niewygodnie

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Ja nie zasnę inaczej jak na lewym boku. Tylko. Na brzuchu nigdy nie lubiłam leżeć, nie mówiąc o spaniu. Na plecach jak za długo poleżę to mnie boli dół brzucha. A prawy bok to taki, żeby się tylko chwilę potem przeturlać na lewy
    Znów prawie jesień za oknem. Mokro, szaro, ponuro.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów