Strona 321 z 435
Pokaż wyniki od 3,201 do 3,210 z 4346

Grudniowe mamusie

ja też nie mam miejsca na nic a remont domu się przedłuża i póki co mieszkamy u teściowe. nie wiem czy zdążymy do grudnia.

Aniołek 23.12.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Kasztaniaczka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    Kasztaniaczka a masz wskazania do tego żeby leżeć? bo jak narazie wydawało mi się ze mam najwiecej dolegliwosci ciążowych z was wszystkich
    W 1 trymestrze dostalam krwotoku, ambulans mnie zabrał do szpitala, ogólnie niefajna sytuacja, już było właściwie po ptokach, usg pokazało poronienie w trakcie. Dziecko trzymało sie na strzepku "doczesnej". Leżałam na podtrzymaniu, ale lekarze mówili że małe szanse na uratowanie. od tego czasu luteina + duphaston, lezenie plackiem 2 mce. Ale teraz kryzys zażegnany, leki odstawione, czuję się silna, chodze nawet na drobne zakupy i na plac zabaw ze starsza (choc siedze tylko na lawce, ale córka ma juz 6 lat i duzo rozumie, slucha sie). Mimo to ginekolog wystawia mi od początku ciągle kod 1

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasztaniaczka Zobacz posta
    W 1 trymestrze dostalam krwotoku, ambulans mnie zabrał do szpitala, ogólnie niefajna sytuacja, już było właściwie po ptokach, usg pokazało poronienie w trakcie. Dziecko trzymało sie na strzepku "doczesnej". Leżałam na podtrzymaniu, ale lekarze mówili że małe szanse na uratowanie. od tego czasu luteina + duphaston, lezenie plackiem 2 mce. Ale teraz kryzys zażegnany, leki odstawione, czuję się silna, chodze nawet na drobne zakupy i na plac zabaw ze starsza (choc siedze tylko na lawce, ale córka ma juz 6 lat i duzo rozumie, slucha sie). Mimo to ginekolog wystawia mi od początku ciągle kod 1
    Jeju straszne chwile za Tobą,dobrze że teraz się wszystko uspokoiło.
    Wcale mnie nie dziwi "1" na zwolnieniu,nie ruszyłabym się z miejsca.Dobrze,że córka na tyle duża,że nie trzeba za Nią ganiać.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasztaniaczka Zobacz posta
    ojej to musiałaś dużo przejść, nie pamiętam żebyś o tym wspominała. Najważniejsze ze wyszliście z tego cało Ja teraz biore luteine, troche mi sie szyjka skraca, najchetniej odstawiłabym to dziadostwo bo mnie swedzi po tym jeszcze sie jakiejś infekcji nabawie!

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Kocia mama, ale L4 leżące to jest już jakaś poważna sprawa, nie sadze zeby dał Ci przy cukrzycy także spokojnie tym bardziej że ruch w ciąży jest zalecany.

dziewczyny, wyjazd Wam się przyda a hormony robią swoje, ja ostatnio tez jestem strasznie płaczliwa, trzymam kciuki żeby pogoda Wam dopisała bo jak wczoraj wyjezdzalismy to była masakra. I nadal jest straszna ulewa nad morzem.
    No, no, w kwestii L4 to pełna racja. Co do wyjazdu, to ja mieszkam raptem 70km od morza, więc ciągle mam obczajkę na pogodę Trzeci dzień po prostu LEJE. Pogoda barowa, człowiek ciągle by tylko coś zagryzał ;P Dobrze, że dietę muszę trzymać, bo inaczej puchłabym w niewyobrażalnym tempie

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    Ja mam dzisiaj jakiegoś doła. Nie chce mi się jechać na wakacje, nie chce mi się nic i czuję się jak inkubator bo niewiele co przytyłam mąż mówi że się kulam bo mam tylko kulkę z przodu a ja się czuję jakbym że 150 kg ważyła bo wchodzenie po schodach mnie nawet męczy wrrr... nie wiedziałam że tak kijowo się będę czuć w tej ciąży... przepraszam wyzaliłam sie :/
    A myślałam, że tylko ja tak mam, 3 kg + a czuje się jak wieloryb, schody i 3 piętro to codziennie jest wyzwanie.. jakaś masakra

Kurcze mam tak mało ubranek dla małego, w ogóle cała moja wyprawka stanęła w miejscu, jakoś nie mam weny do tego
    Skąd ja to znam, tzn muszę przywieźć rzeczy od kuzynki i to przejrzeć więc trochę tego będzie, ale już wczoraj się mamie żaliłam, że w sumie nie wiem jak się do wszystkiego zabrać tyle rzeczy i artykułów do kupienia a nie chce później na raz tego robić a ja kompletnie nie wiem od czego zacząć...

Generalnie sama ciąża mnie zaskoczyła ale się cieszyliśmy a teraz wszystko mnie zaczyna przerażać a M mnie tylko drażni bo ja muszę o wszystkim myśleć..

Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Dziewczyny, chyba zaczynam czuć ruchy wczoraj myślałam, że to może gazy ale nisko i takie dziwne, dzisiaj wiem już że to jednak nie gazy. Takie delikatne pyknięcia, pojedyncze albo takie smyranie dziwne to uczucie ;P Czytałam, że ruchy w 1 ciąży to dopiero w 20 tygodniu, nie spodziewałam się wcześniej.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez NikaWero Zobacz posta
    Dziewczyny, chyba zaczynam czuć ruchy wczoraj myślałam, że to może gazy ale nisko i takie dziwne, dzisiaj wiem już że to jednak nie gazy. Takie delikatne pyknięcia, pojedyncze albo takie smyranie dziwne to uczucie ;P Czytałam, że ruchy w 1 ciąży to dopiero w 20 tygodniu, nie spodziewałam się wcześniej.
    Ja te pyknięcia czuję już od 13 tygodnia A to też moja pierwsza ciąża.

[QUOTE=Alex27;3093137]A myślałam, że tylko ja tak mam, 3 kg + a czuje się jak wieloryb, schody i 3 piętro to codziennie jest wyzwanie.. jakaś masakra

U mnie tak samo 2 kg na + a wieloryb

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez NikaWero Zobacz posta
    Gratulacje
    Zobaczysz jakie będzie szaleństwo w późniejszym czasie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów