Strona 320 z 451
Pokaż wyniki od 3,191 do 3,200 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Z tymi dziadkami to czasem trzy światy. Justa, przy okazji delikatnie podpytaj córę o co chodzi, bo może ona po prostu chce mieć was na wyłączność i nie byłoby w tym nic dziwnego. A przy następnej wizycie u babci mała jak się jej rzuci na szyję to serce od razu jej zmięknie i po fochu nie będzie śladu.

Zaczęłam się zastanawiać jak to będzie, gdy mały się już pojawi. Cała rodzina nad morzem, tyko my tu takie rodzynki w tym Wrocławiu. Wyjdzie na to, że babcie swojego wnuka będą widywać raz na pół roku. Trochę smutno.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasztaniaczka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez BliBlaBlu Zobacz posta
    Kasztaniaczka ja jestem na l4 od 8 tygodnia i cały czas gdzieś jeździmy! Łącznie z zagranicznymi wyjazdami
    No właśnie mnie ginekolog bardzo ostrzega żeby nie wyjeżdżać bo zdarzają się kontrole z ZUS. Potem są jakieś kary Poza tym i tak nie czuje się na siłach gdziekolwiek jechać. Staram się chodzić do parku obok domu z córką i tyle.

Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Kasztanieczka ja też jestem na L4 i wybieramy się do Grecji. No chyba że masz leżące L4
    Tak, mam wpisany kod 1 "chory powienien leżeć"

Cytat Zamieszczone przez paralea Zobacz posta
    Zaczęłam się zastanawiać jak to będzie, gdy mały się już pojawi. Cała rodzina nad morzem, tyko my tu takie rodzynki w tym Wrocławiu. Wyjdzie na to, że babcie swojego wnuka będą widywać raz na pół roku. Trochę smutno.
    Ciesz się że Twoje dzieci będą miały babcie nad morzem i będziesz mogła je tam wysyłać na wczasy! U mnie wszystkie babcie z Wrocławia i co najwyżej mogę pojechać do agroturystyki
    Ostatnio edytowane przez Kasztaniaczka ; 26-07-17 o 13:25

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Nim przyjdzie czas na wakacje u babci minie trochę czasu. W międzyczasie zobaczą się zaledwie parę razy, bo to praca, bo to kilometry, bo coś tam. A szkoda, bo ja sobie bardzo ceniłam chwile z babcią. Dziadek np nauczył mnie żeglować... Zobaczymy. Może nie ma co się martwić na zapas...

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez justa30+ Zobacz posta
    Hejka

Słuchajcie mam problem córka jest na obozie,w niedzielę jedziemy w odwiedziny-już przed jej wyjazdem planowałam, że może zabierzemy ze sobą moją mamę ale córka stanowczo oponowała.No i zadzwoniła dziś mama z zapytaniem czy może się z Nami zabrać-niestety odmówiłam podając przyczynę.No i jest wielki foch, że to ja namówiłam młodą.I nie wiem co począć?czy zabrać mamę mimo dezaprobaty dziecka?
    Inna sprawa,że młoda tak naprawdę to chce BRZUCH zobaczyć a potem Nas
    A może kolejny raz zapytać córkę co by powiedziała na odwiedziny babci Tereski?
    Absolutnie dziecko u Nas nie rządzi ale liczę się z Jej zdaniem tym bardziej,że to jest pierwszy tak długi wyjazd(3 tygodnie) i na dodatek rozłąka z "dzidziusiem".
    Nie chciałabym sprawić córce przykrości.
    POMÓŻCIE
    Możesz powiedzieć babci że macie rezerwację hotelu dla 2 osób i chcecie pobyć trochę sami i nacieszyć się wolnym czasem puki dziecko się nie urodzi. Powinna zrozumieć.
    Ale mimo to starała bym się wytłumaczyć córce, że sam fakt że ją odwiedzacie jest już dużym gestem z waszej strony i nie wolno jej nigdy odrzucać jednej osoby z rodziny bo sprawia jej to przykrość. Jak by ona się czuła gdybyś ty do szpitala po porodzie zaprosiła tylko tatusia bez niej a ją wykluczyła.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Kasztanieczka to jak leżące to faktycznie nie możesz jeździć tylko wychodzić z domu nie za daleko.

Justa pamiętasz jak pisałam że moja Mama strzeliła focha bo jej powiedziałam co myślę. Dopiero dziś się odezwała. I jakoś żyje a jeszcze opr dostała odemnie że nie interesuje się co w brzuszku siedzi.

Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Kasztanieczka to jak leżące to faktycznie nie możesz jeździć tylko wychodzić z domu nie za daleko.

Justa pamiętasz jak pisałam że moja Mama strzeliła focha bo jej powiedziałam co myślę. Dopiero dziś się odezwała. I jakoś żyje a jeszcze opr dostała odemnie że nie interesuje się co w brzuszku siedzi.
    Brawo też bym chciała czasem wyzwac teścia ale nie mam odwagi. Wyzywam na męża biedny obrywa nie za swoje grzechy...

Ja mam dzisiaj jakiegoś doła. Nie chce mi się jechać na wakacje, nie chce mi się nic i czuję się jak inkubator bo niewiele co przytyłam mąż mówi że się kulam bo mam tylko kulkę z przodu a ja się czuję jakbym że 150 kg ważyła bo wchodzenie po schodach mnie nawet męczy wrrr... nie wiedziałam że tak kijowo się będę czuć w tej ciąży... przepraszam wyzaliłam sie

Jeszcze na dodatek jedziemy na te cholerne wakacje a ja nie mam ani ciuchów ani bielizny bo wszystko mnie ciśnie :/

O mnie
    Wichrowa gdzie jedziecie? Głowa do góry, nie przejmuj sie, zrób jak ja kup sobie 2 pary legginsów i luźne bluzki i tyle po ciąży się wyrzuci
    Ostatnio edytowane przez Kasztaniaczka ; 26-07-17 o 15:33

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasztaniaczka Zobacz posta
    No właśnie mnie ginekolog bardzo ostrzega żeby nie wyjeżdżać bo zdarzają się kontrole z ZUS. Potem są jakieś kary Poza tym i tak nie czuje się na siłach gdziekolwiek jechać. Staram się chodzić do parku obok domu z córką i tyle.

Tak, mam wpisany kod 1 "chory powienien leżeć"
    kontrole z zusu można miec nawet jak sie wyjdzie do sklepu, czytałam ze wystarczy napisać pismo z wyjasnieniem i ok, nie wiem jak sytuacja wygląda z leżącym L4, pewnie gorzej. Ale pomyśl żeby gdzies wyjechac od piątku-do poniedziałku chociaż, podładowac baterie, później już nie bedzie na to czasu

Moja mama tez czasem się wtraci ale robi to na tyle subtelnie że mi nie przeszkadza, ja zawsze mówie co myśle, więc wszystko wyjasniamy sobie na biezaco. Tesciową tez mam super, nie wiem jak to bedzie po urodzeniu dziecka, ale nie wydaje mi się żeby jakos szczególnie ingerowały w nasze życie.

Kurcze mam tak mało ubranek dla małego, w ogóle cała moja wyprawka stanęła w miejscu, jakoś nie mam weny do tego

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Wichrowa, dobrze wiem, co czujesz. Też mi doskwiera brak energii i jakaś taka apatia. Popłakuję od kilku dni po kątach. Totalny spadek formy, ale przypuszczam, że to przez brak słońca. I też jadę na 3 dni nad morze i też jakoś nie umiem cieszyć się na ten wyjazd.

Co do L4 to ja będę chciała wychodzące, jeśli już sie zdecyduję. Mam cukrzycę ciążową, w zaleceniach jest ruch, więc nie chce mi się w ramach ewentualnej kontroli tłumaczyć się, że poszłam akurat na spacer. Lekarz prowadzący powinien mnie zrozumieć i nie popełnić takiej głupoty, jak L4 leżące, bo ja nie mam wskazań do kiszenia się w domu.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Kocia mama, ale L4 leżące to jest już jakaś poważna sprawa, nie sadze zeby dał Ci przy cukrzycy także spokojnie tym bardziej że ruch w ciąży jest zalecany.

Kasztaniaczka a masz wskazania do tego żeby leżeć? bo jak narazie wydawało mi się ze mam najwiecej dolegliwosci ciążowych z was wszystkich

dziewczyny, wyjazd Wam się przyda a hormony robią swoje, ja ostatnio tez jestem strasznie płaczliwa, trzymam kciuki żeby pogoda Wam dopisała bo jak wczoraj wyjezdzalismy to była masakra. I nadal jest straszna ulewa nad morzem.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów