Strona 319 z 451
Pokaż wyniki od 3,181 do 3,190 z 4509

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wydra Zobacz posta
    Poproś mamę, żeby potraktowała ten kaprys z pewną pobłażliwością, w końcu to dziecko i nie ma co się obrażać.
    Tak też jej mówiłam na co ona,ze Gosia jest rozpieszczona tylko na pewno nie przez rodziców tylko przez dziadków.
    Rodzice do wychowywania,dziadkowie do rozpieszczania
    Ja jestem bardzo stanowcza(odziedziczyłam charakter po mojej babci,mój mąż natomiast bardziej pobłażliwy.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Justa jak młoda nie chce to trzeba uszanować jej zdanie. Ja bardzo liczę się z zdaniem mojego dziecka i zawsze staram się też przedstawić jej różne argumenty jeśli mamy różnicę zdań. Czasem zmienia zdanie bo wie ze nie jest dobre a czasem zostaje przy swoim i gra gotara.Teraz wiem że rośnie na fajna dziewczynę. Babcia niech wrzuci na luz a nie fochami strzela. Może chce się po prostu przejechać na wycieczkę.

Kasztanieczka ja też jestem na L4 i wybieramy się do Grecji. No chyba że masz leżące L4

U nas mało szło jedzenia ze względu na nasze prace. Nie miałam kiedy stać przy garach za to teraz nadrabiam.

Ewelkaa jak za mną chodzi dorsz nawet tego nie wiesz. A najbardziej to z Mielna z jednej restauracji. Jadłam go codziennie

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    No i my też idziemy na wesele ale się cieszę mam nadzieję że będzie ładna pogoda.

Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Weronika_s Zobacz posta
    Albo wstydzic sie bedzie przed rowiesnikami starszej osoby. Tez tak mialam. Wsttydzilam sie mamy i nie chcialam by sie pokazywala. Bo co o mnie pomysla

Z drugiej strony. Bardzo dziwne zachowanie mamy. Co to ma znaczy. Ze TY ja nastawilas? Tak jakby do ciebie pretensje. Ale why
    Często ma do Mnie pretensje ale to chyba samotność tak działa.
    Zapraszamy ją do siebie ot tak albo na święta ale to wszystko z Naszej strony.
    Mam jeszcze 2 starszych braci niech się też poczuwają aczkolwiek słabo im idzie

Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Dzięki dziewczyny troszkę mi lżej

Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta

Ewelkaa jak za mną chodzi dorsz nawet tego nie wiesz. A najbardziej to z Mielna z jednej restauracji. Jadłam go codziennie
    Restauracja po prawej przy wejściu na promenadę serwuje cudownego Dorsza w porach polecam.Sporo ludzi ale warto czekać
    Nie mogliśmy się najeść z mężem.

E tam moi rodzice też mają różne fochy, więc wiem, że to wkurzające, ale przechodzi im samo. Ostatnio był pomysł wspólnego wyjazdu na weekend z ich znajomymi i nie docierało, że my możemy nie chcieć...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Tak jakby wciaz traktowali was jak dzieci. Ktore napewno nie maja racji. Wrr

U nas to teść jest tym fochajacym się.
    Pytalismy kiedy oni biorą urlop bo żebyśmy nie jechali w tym samym czasie bo babcia sama nie może zostać więc oni pojechali pierwsi. Dopiero jak oni mieli załatwione urlopy w pracach to mąż załatwiał dla siebie. Od początku wiedzieli że nie będzie nas początek sierpnia i nic nie mówili. Teraz ma pretensje bo to okres zniw i sam będzie musiał robić. Ale na to już nie mamy wpływu ... nie ma pogody więc wszystko się opóźnia...

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    Jak Was czytam to się ciesze, że moja mama jest mega wspaniała i nie mam z nią żadnych problemów wręcz przeciwnie. A teściów praktycznie nie mam, bo M nie utrzymuje z
    nimi żadnego kontaktu więc nie stanowią problemu. Jest za to inny minus do mamy mam 70km nie daleko ale tez nie blisko a u siebie nie mamy żadnej rodziny więc jakieś nagłe przypadki, że ktoś będzie musiał zostac z maleństwiem.. no cóż będzie ciężko

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów