Strona 317 z 435
Pokaż wyniki od 3,161 do 3,170 z 4346

Grudniowe mamusie

Cytat Zamieszczone przez wydra Zobacz posta
    Wracając do karmienia (nie piersią tylko całej rodziny :P ): Ilo Nka jakbyś zobaczyła, ile u mnie jedzenia znika, to już nawet śmiech by Ci przeszedł. Mam trzy osoby w domu i sama moja córka je trzy obiady dziennie. Przy czym porcja, którą dostaje w domu często jest większa od mojej. Jak miała niespełna rok to w pizzerii dostawała własną pizzę. Ma to po moim mężu. Jak go lepiej poznałam, to przestałam się dziwić, że się ziemniaki na zimę w tonach zamawia...
    No to też masz wesoło

2. dzieckozakupy.pl
    Jedno moje dziecko markotne a drugie szaleje w brzuchu... jeszcze się pakować trzeba na te wakacje. Cholera nie mam ochoty jechać w tym roku

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Człowiek jeszcze bez śniadania, a tu od rana o jedzeniu moja babcia robi takie ogórki kiszone, że też cała rodzina zamawia. Dlatego już podarowała sobie słoiki i kisi je w bańkach po 5 litrowej wodzie

JOŁanna-ER, panele w przeciwieństwie do płytek to już pikuś. A jak sobie przypomnę te płytki... te wielkie, które nie mieściły się do przecinarki, chłopaki cięli je piłą, ten wszędobylski kurz... nigdy więcej.

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    witajcie wróciłam! nadrobiłam Was przy porannej kawie, naprodukowałyście w tydzień byliśmy 5 dni nad morzem, pogoda dopisała, objadłam sie ryb, opaliłam się z filtrem 30!!! przy bardzo lekkim słońcu takze uważajcie, w ciąży ten pigment szybciej się wydziela, ogólnie było spoko tylko ludzi masa, ulicą przejść się nie da... nie wytrzymałabym dłużej,ostatniego dnia byłam zmęczona tłumem i hałasem.

Gratuluje Wam udanych wizyt i witam kolejnych chłopaków mój szaleje na całego od kilku dni.

Pamiętacie jak skarzyłam sie na skurcze, twardnienie brzucha? No to mój gin nie widzi nic niepokojącego, powiedzial że mam mniej dotykac brzuch bo na wizycie ciagle to robie! i wiecie ze pomogło? Jestem w szoku, nie głaszcze sie po brzuchu od tygodnia, bardzo to ograniczyłam, nawet nie wiem ze robiłam to cały czas odruchowo i jak ręką odjął. Zadnych dolegliwości od kilku dni - moze którejś z Was się przyda.

Widziałam ze pisałyście o mebelkach do pokoju, ja stawiam na klasyke chce mieć łóżeczko, komode i szafe i tyle, jeszcze nie wiem gdzie kupie meble, ktoś polecał z ikei. Taki przykładowy pokoik https://www.homebook.pl/inspiracje/p...styl-klasyczny Nie mam pojęcia kiedy urzadze pokój, budowa domu nam się opóźnia i chyba nie wprowadzimy się tam w listopadzie w obecnym mieszkaniu nie ma miejsca na nic, wstawie tylko kołyske, przewijak bedzie na desce do prasowania i jakoś damy rade

Ja wam współczuję remontów ...
    Mieliśmy z mężem robić ganek w tym roku ale odpuscilismy. Nie chce nam się teraz babrac w kurzu i brudzie. Może w przyszłym roku...

Cytat Zamieszczone przez Ewelkaaa Zobacz posta
    witajcie wróciłam! nadrobiłam Was przy porannej kawie, naprodukowałyście w tydzień byliśmy 5 dni nad morzem, pogoda dopisała, objadłam sie ryb, opaliłam się z filtrem 30!!! przy bardzo lekkim słońcu takze uważajcie, w ciąży ten pigment szybciej się wydziela, ogólnie było spoko tylko ludzi masa, ulicą przejść się nie da... nie wytrzymałabym dłużej,ostatniego dnia byłam zmęczona tłumem i hałasem.

Gratuluje Wam udanych wizyt i witam kolejnych chłopaków mój szaleje na całego od kilku dni.

Pamiętacie jak skarzyłam sie na skurcze, twardnienie brzucha? No to mój gin nie widzi nic niepokojącego, powiedzial że mam mniej dotykac brzuch bo na wizycie ciagle to robie! i wiecie ze pomogło? Jestem w szoku, nie głaszcze sie po brzuchu od tygodnia, bardzo to ograniczyłam, nawet nie wiem ze robiłam to cały czas odruchowo i jak ręką odjął. Zadnych dolegliwości od kilku dni - moze którejś z Was się przyda.

Widziałam ze pisałyście o mebelkach do pokoju, ja stawiam na klasyke chce mieć łóżeczko, komode i szafe i tyle, jeszcze nie wiem gdzie kupie meble, ktoś polecał z ikei. Taki przykładowy pokoik https://www.homebook.pl/inspiracje/p...styl-klasyczny Nie mam pojęcia kiedy urzadze pokój, budowa domu nam się opóźnia i chyba nie wprowadzimy się tam w listopadzie w obecnym mieszkaniu nie ma miejsca na nic, wstawie tylko kołyske, przewijak bedzie na desce do prasowania i jakoś damy rade
    Przewijak można nałożyć na łóżeczko. Powiem Ci że wygoda. Potrzebujesz kładziesz i alleluja. Niepotrzebujesz to ściągasz

Gdzie byłaś nad morzem?

Senior Member
    Ewelkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Ja sama sobie współczuje tej budowy, ale planowaliśmy to od 2 lat, dziecko nie było jakos szczególnie planowane, tak wyszło

Międzywodzie i pobierowo. W tamtym roku byliśmy w międzyzdrojach i nigdy więcej w sezonie. Na plazy w jeden dzien to myslalam ze sie udusze, ja lubie ten lekki wiaterek dodaje ochłody i jest czym oddychac, a jak sie ludzie parawanami zakrywają to nie ma czym oddychać, powietrze stoi.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    U mnie dziś znowu pochmurno, ale muszę się ogarnąc i troche porobi w domku.

Mam dylemat, bo u mnie jest szkoła rodzenia, dziewczyny generalnie ją polecają ale warunkiem uczestnictwa jest wybór ich położnej środowiskowej, a ja mam już wybraną położna i nie wiem co teraz zrobic :/

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Alex27 Zobacz posta
    U mnie dziś znowu pochmurno, ale muszę się ogarnąc i troche porobi w domku.

Mam dylemat, bo u mnie jest szkoła rodzenia, dziewczyny generalnie ją polecają ale warunkiem uczestnictwa jest wybór ich położnej środowiskowej, a ja mam już wybraną położna i nie wiem co teraz zrobic :/
    Nie wpuscisz do domu jak przyjdzie

Ja bym powiedziała bardzo serdecznie przepraszam ale nie wiedziałam że tu jest taki wymóg i mam już położna swoją wybrana i tyle. Jak wybierałam swoją to nie wiedziałam że będę chodziła do szkoły rodzenia i już. Niech Cię gryzna

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów