Strona 315 z 451
Pokaż wyniki od 3,141 do 3,150 z 4509

Grudniowe mamusie

Uff w końcu usiadłam. Od 12 robota zrobiłyśmy z teściowa 60 słoików ogórków konserwowych zostało he tylko pogotowac ale to już teściowa robi. Padam na pysk :/

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    poziomkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-13 zobacz kalendarz
    U mnie zaczął się remont więc też urwanie głowy i ręce pełne roboty układanie, sprzątanie, przekładanie rzeczy z jednego pokoju do innych no i ta bardziej przyjemna sprawa wybór mebli...
    wichrowa14 podziwiam, ja nie mam w sobie tyle samozaparcia żeby słoiki, robić a tym bardziej aż tyle.W kuchni raczej idę na łatwiznę . Na szczęście mam kochaną babcię, która co rusz podrzuca ogórki buraczki i inne pyszności

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    Uff w końcu usiadłam. Od 12 robota zrobiłyśmy z teściowa 60 słoików ogórków konserwowych zostało he tylko pogotowac ale to już teściowa robi. Padam na pysk :/
    Ło matko tylko nie mów,że co roku tyle robicie
    Moja teściowa też dużo robi głównie kwaszone ale nie aż tyle,oprócz tego soki i kompoty z owoców sezonowych.

A do każdego obiadu przez cały rok serwuje soczek.

Cytat Zamieszczone przez justa30+ Zobacz posta
    Ło matko tylko nie mów,że co roku tyle robicie
    Moja teściowa też dużo robi głównie kwaszone ale nie aż tyle,oprócz tego soki i kompoty z owoców sezonowych.

A do każdego obiadu przez cały rok serwuje soczek.
    Nasze tesciowe to bliźniaczki?
    To standardowa ilość jeszcze będzie z 30 słoików sałatek że 20 buraków i około 60-70 pomidorów startych no i może jeszcze grzyby w zalewie jak będą ale tego nie wiem ile będzie. I będzie koniec słoików

Cytat Zamieszczone przez poziomkaaa Zobacz posta
    U mnie zaczął się remont więc też urwanie głowy i ręce pełne roboty układanie, sprzątanie, przekładanie rzeczy z jednego pokoju do innych no i ta bardziej przyjemna sprawa wybór mebli...
    wichrowa14 podziwiam, ja nie mam w sobie tyle samozaparcia żeby słoiki, robić a tym bardziej aż tyle.W kuchni raczej idę na łatwiznę . Na szczęście mam kochaną babcię, która co rusz podrzuca ogórki buraczki i inne pyszności
    Ja też nie mam ochoty stać przy słoikach tym bardziej teraz jak lekarz karze się oszczędzać ale co mam nie pomóc teściowej? Mam udawać że nie widzę że robi tym bardziej że mamy wspólna kuchnie..m bezsensu. ona mi przy dziecku pomaga zawsze mogę na nią liczyć więc jej samej z robota nie zostawię... wiem że np w listopadzie ja jej będę potrzebować bo ktoś się będzie musiał starsza zająć jak mnie nie będzie ona o tym dobrze wie

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Alex zaczynam się bać naszych myśli

Wichrowa nie mów że Wy tyle zjecie.

Paralea tak to taki żabi skrzek dlatego zapijam woda

Joli i Poziomka współczuję Wam strasznie remontów. Ja przeżyłam w zeszłym roku. Ale za to jak później jest fajnie.

Spacer zaliczony i ćwiczenia też. Idę pod prysznic i namasować się olejkami. Ostatnio mam fazę na kokosy.

witam już wrócciłam )
    Parela gratuluję synka
    ja też chćetnie bym do tabelki zajrzała i zobaczyła ile chłopców a ile dziewczynek
    Ilonka cudne zdjęcie tylko powiedz mi gdzie ty brzuszek zostawiłaś?
    co do listopadówek byłam u nich jakiś czas i wcale się nie dziwię że tak mało piszą bo tego aż się czytać nie chciało jak jedna to mądrzejsza i tylko krytyka bo rodzić to można tylko sn a cc już be a karmienie butelką a nie piersią to już biczowanie.

Aniołek 23.12.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    miluniaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-25 zobacz kalendarz
    Ilonka piękny brzuszek!

dziewczyny współczuję remontów, znam to :/ ale za to później będziecie miały pięknie
    Ostatnio edytowane przez miluniaa ; 25-07-17 o 21:07

Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Alex zaczynam się bać naszych myśli

Wichrowa nie mów że Wy tyle zjecie.

Paralea tak to taki żabi skrzek dlatego zapijam woda

Joli i Poziomka współczuję Wam strasznie remontów. Ja przeżyłam w zeszłym roku. Ale za to jak później jest fajnie.

Spacer zaliczony i ćwiczenia też. Idę pod prysznic i namasować się olejkami. Ostatnio mam fazę na kokosy.
    No właśnie w tym cały problem że jemy tyle przez rok
    Z ubiegłego roku zostało max 6 słoików więc trzeba działać

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Miałam zrobić tabelkę wieczorem. Zapomniałam i bardzo przepraszam. Tak mi się dobrze spało a M mnie w nocy budzi że ma rozwolnienie i czy mamy jakieś tabletki. Facet gorszy jak dziecko bo przecież szafki z lekami nie zamknęłam.

Dzisiaj usiądę do tej tabelki jak będę pamiętać. Musze mieć laptopa M bo na nim mi się lepiej pracuje.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów