Strona 311 z 435
Pokaż wyniki od 3,101 do 3,110 z 4346

Grudniowe mamusie

Cytat Zamieszczone przez Weronika_s Zobacz posta
    Ja spalam jak zabita do 6. O 6 maz wzial Zojke do salonu a ja spalam do 8. I obudzilam sie NIEWYSPANA. Co za dramat. Jak byky ccasy ze budzila sie co 3h na cyca to bylam bardziej wyspana niz dzis . No niemoglam sie dobudzic rano . Chyba jakies cisnienie. I ta pogoda na burze. :P
    Wlsnie Zojak spi a ja popijam zielony koktajl.
    Niezle rozmowy mamy dziewczyny . Podoba mi sie taki luzny klimat.
    Z ciekawosci patrzylam na listopdowki to one maja polowe mniej postow, a my rzezbiny i rzezbimy
    No właśnie listopadowki to mało piszą dlatego ja wolę zostać z wami przynajmniej coś się dzieje

Ja umyłam słoiki i zaleglam na kanapie. Brzuch mnie boli i kręgosłup. Ale to normalka już się przyzwyczaiłam.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar JOŁanna-ER
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-09 zobacz kalendarz
    Data
    9 lipca 2015
    Hej dziewczyny. Wybaczcie że ostatnio mnie tu tak mało ale remonty,sprzatanie i jeszcze milion innych rzrczy na głowie, do tego mloda ostatnio chorowala..

Paralea - gratki za chłopaka. ja nadal nic nie wiem bo maluszek nie chciał pokazać przyrodzenia. Moze 8 się dowiem.

Weronika_s - czasem jest tak że jak zbyt dlugo spisz to organizm jest przez to bardziej wymeczony. mialam tak kilkukrotnie..

Ilonka - za mną tez ostatnio ryby na potęgę chodzą. A kiedys to w ogole ryb bym nie tknela.

Member
    aniaaa33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-14 zobacz kalendarz
    Paralea gratuluje :*
    Mnie też od ryb jakoś odrzucilo nakupilam sobie ostatnio łososia i tak leży w zamrozony bo mi ochota przeszła

Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Za mną ostatnio chodzą tzw. zimne nóżki, tylko ja lubie z kurczaka, trzeba powiedzieć tacie żeby upolował jakiegoś na podwórku ;p Dosłownie ciągle czuję zapach gotującej się galarety, zioła angielskie, liść laurowy mmm...

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Bardzo dziękuję

JOŁanna-ER, nam się ewidentnie poszczęściło, ledwo zapytałam i już pani doktor pokazała nam na ekranie jak się sprawy mają Jak remont? Do przodu? Na mnie to słowo działa już jak płachta na byka, a jeszcze jeden pokój został i nie ma czasu się porządnie wziąć za niego.

Z jedzenia mam ciągłą chęć na pomidory. Świeże, soczyste, twarde pomidory. I tak wymyślam sobie menu, byleby zawsze było miejsce na pomidora

Dziewczęta, to dzięki Bogu jakieś pokarmowe paskudztwo. Ale jestem osłabiona i bardzo zdenerwowana Pozdrawiam wszystkie alergiczki, które też nie wiedzą czego się spodziewać w ciąży...

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Hello
    U Mnie również mega ciężka nocka pół nocy nieprzespane,wstałam przed 8 ale o 10 mnie zmuliło i zasnęłam.Straszny ten dzień

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez wydra Zobacz posta
    Dziewczęta, to dzięki Bogu jakieś pokarmowe paskudztwo. Ale jestem osłabiona i bardzo zdenerwowana Pozdrawiam wszystkie alergiczki, które też nie wiedzą czego się spodziewać w ciąży...
    Dobrze że już Ci lepiej,mimo wszystko oszczędzaj się

Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Paralea mega gratulacje
    tylko co Ty teraz zrobisz z tym pięknym imieniem dla dziewuszki?dasz na drugie

Senior Member
    BliBlaBlu

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-09 zobacz kalendarz
    Ilonka ja dzisiaj akurat robię zielone curry z mlekiem kokosowym, ale daje kurczaka do tego, bo ryby jem prawie codziennie! Tak więc zapraszam jak masz ochotę na azjatyckie smaki

Paralea no w końcu Nam jakiś chłopak doszedł! Gratuluję zdrowego i dużego mężczyzny!!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów