Strona 309 z 435
Pokaż wyniki od 3,081 do 3,090 z 4346

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Ja w pierwsze ciazy libido -100000 balam soe ze tak zostanie. Zero seksu pol roku! A w 3 trynestrze cos mnie opętalo hehehehhe. Wiec glowa do gory! Mozliwe ze wroci

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Ależ niespokojna noc. Przydałoby się coś na sen...

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Paraela u mnie tez niespokojna. Non stop się budziłam. Spałam jakaś wystraszona. Ale za to poranek bardzo miłosny z M

Lubię się tak budzić i później znów usnąć a tutaj trzeba było wstawać do lekarza i wyniki zrobić.

Jeśli chodzi o orgazm to wszystko nie tylko w samej pracy leży Ale też w psychice. Są dni że czymś się martwię i choćbym chciała się wyłączyć To nie potrafię i wtedy orgazmu nie ma. A czasem są dni że mam z dwa a nawet trzy i wówczas muszę iść spać po, bo inaczej nie funkcjonuje.

Nawet gdy mieliśmy wstrzemięźliwość to mogłam nad M popracować i to też mnie podniecało bardzo.

Hej. Ja dzisiaj też dziwnie spałam. Właśnie też niespokojnie. Pogoda okropna nic tylko wrócić do łóżka. Ale obiecałam teściowej że pomyje słoiki więc zjemy śniadanko z córa i do roboty. Czuję się jakby walec po mnie przyjechał a mała nie lepsza dzisiaj.

Hej dziewczęta, ja nie spałam niespokojnie, tylko prawie wcale. Obudził mnie ból skurczu. Były silne i regularne, i marzyłam, żeby to było zatrucie (zdarzały mi się alergie pokarmowe w ciąży), ale nie było. Gdyby szybko nie osłabły, pisałabym do Was pewnie ze szpitala. Brzuch dalej mnie boli, a jestem sama w domu, bez auta i jeszcze córkę na rowerze musiałam do przedszkola podrzucić. Bardzo się martwię...

Cytat Zamieszczone przez wydra Zobacz posta
    Hej dziewczęta, ja nie spałam niespokojnie, tylko prawie wcale. Obudził mnie ból skurczu. Były silne i regularne, i marzyłam, żeby to było zatrucie (zdarzały mi się alergie pokarmowe w ciąży), ale nie było. Gdyby szybko nie osłabły, pisałabym do Was pewnie ze szpitala. Brzuch dalej mnie boli, a jestem sama w domu, bez auta i jeszcze córkę na rowerze musiałam do przedszkola podrzucić. Bardzo się martwię...
    Ściągaj kogoś i jedz na ip niech cie zawiezie i przy okazji niech odbierze córkę. Wiem co mówię. Nie bagatelizuj tego.

Właśnie doszedł przewijak. Zostaje pościel materac i kosmetyki. Ale pościel we wrześniu kosmetyki przy okazji w październiku materac to pewnie w listopadzie mąż kupi jak już będzie po porodzie. Więc u mnie raczej koniec zakupów już. Uff. Zostanie pranie w październiku i pakowanie torby

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Wydra jedz na ip bo jeśli skurcze są regularne to źle.

Tak jak pisałam to Wichrowej weź sobie też kąpiel. Tylko nie za gorącą. Łagodzi skurcze i rozluźnia ciało. Nospe i magnez i leż ile możesz

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Póki, co skurcze przeszły, szyjka raczej w porządku, ale jak to się powtórzy, to pojadę. Zdarzały mi się takie akcje, przy alergiach pokarmowych, ale te zawsze kończyły się biegunką.

Ilo Nka skąd jestes?

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Wydra, oby było już po strachu. Trzymam kciuki. W razie "wu" jedź bez zastanowienia, to nie żarty.

Ja jestem już po połówkowym. Wszystko cacy, bąbel dał popalić pani doktor zasłaniając się jak i czym tylko można. Na szczęście doktor cierpliwa i wypatrzyła... chłopaka! I to w zasadzie bez cienia wątpliwości. 403 gram, mega uparty i bardzo aktywny, a co najważniejsze zdrowy chłopak. Ależ się cieszę!

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    paralea, gratuluję, masz racje najważniejsze że zdrowy

Wydra, faktycznie nie ma co ryzykowac i w razie czego jedź od razu, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku

Od rana za oknem mi pada, później świeci słońce i znowu pada..Lubie deszcz ale jak już pada to niech pada a nie, że człowiek nawet nie wie jak się ubrać ;/

Czaję się na ciuszki od tego sprzedawcy co myślicie?
    http://allegro.pl/pajacyk-pajac-niem...424985014.html
    Wzory mi się bardzo podobają a można dużo rożnych kupić w jednym miejscu a na tym mi zależy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów