Strona 307 z 451
Pokaż wyniki od 3,061 do 3,070 z 4509

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    To ja muszę powiedzieć mojemu M że trzeba masować krocze to będzie jego ulubiony masaż tylko niech za mocno nie masuje bo jeszcze urodze.

Moja teściowa też szykuje jak dla armii i ciągle słyszę jedz, dlaczego Ty nie jesz. Głodna jesteś nałóż sobie. A ja nie cierpię jej kuchni tylko lubię pierogi, uszka i rybę po grecku. No i u mnie z tym jedzeniem mega oszczędnie.

Młoda pojechała na kolonie. Wstałam o 5 dziś i czułam się jak na kacu.

Wróciłam z psem ze spaceru. Niedaleko mnie jest taki fajny lasek gdzie może sobie pobiegać a ja spacerowac ale zanim tam dojdę to są pola kukurydzy. Więc puszczam Tofika bez smyczy i lata w tym polu. Dzisiaj tak szczękał. Myślałam że tam jakieś zwierzątko jest a to facet siedzi w kukurydzy i s....a Nie miał biedny jak uciec przed Tofikiem z gołą dupa
    Dobrze, że Tofik tylko go oszczekał i jajek kolesiowi nie odgryzł

2. dzieckozakupy.pl
    Jakbym mojemu powiedziała żeby mnie tam masował to dopiero by było. Już ma biedak ochotę na małe co nie co ale pan doktor zabronił i prawie już po ścianach chodzi.:/

Ja byłam nacinana i bardzo dobrze wspominam. Nie odczuwałam jakoś tego mocno tydzień i biegać mogłam więc ja odpuszczę jakieś masaże liczę że moje krocze wie co dobre

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Ja byłam nacinana i nigdy więcej. Będę się teraz masować i jeszcze aplikować olejek z wisiołka.

Justa30+ jeszcze bym miała faceta na sumieniu a raczej jego jajka.

Ja byłam nacinana i nigdy więcej. Będę się teraz masować i jeszcze aplikować olejek z wisiołka.

Justa30+ jeszcze bym miała faceta na sumieniu a raczej jego jajka.
    Rany to ja aż tak źle nie wspominam nacinania. W ogóle jakoś dobrze cały poród i cześć pobytu w szpitalu wspominam

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Ja tam wolę pomasować i potrenować trochę skórę i tkanki i nie mieć sobie niczego do zarzucenia Nie chcę zdawać się na przypadek, nacinana też wolałabym nie mieć, jeśli nie będzie to konieczne. Dziewczyny po treningach z balonikiem wspominały, że poród był lżejszy, bo balonik pomaga trenować też kegle, kanał rodny się uelastycznia, więc dziecko szybciej wychodzi. Ponoć nie ma to wpływu na doznania seksualne, a nawet wręcz odwrotnie - dobrze wytrenowane kegle pomagają w osiaganiu lepszych doznań dla obu stron

O mnie
    A i w masażu też poproszę swojego partnera, bo mi samej jest ciężko, a on to lubi Już teraz sam mnie smaruje olejkami, więc jak zapuści się nizej, to każdy będzie zadowolony Wichrowa, ale u Ciebie poza zakazem stosunku jest też libido obniżone? Ja nie wyobrażam sobie mieć bana na bliskość i dla mnie to niekoniecznie oznacza tylk seks. Jest przecież tyle przyjemnych opcji

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez justa30+ Zobacz posta
    Mój M też by pewnie pomasował tylko nie wiem czy zdąży przed porodem bo wiecznie pracuje a jak wróci to mi go żal i chcę by wypoczął.

Kocia mama niezły sprzęcik - wart grzechu
    To kupuj gruchę i baw się sama! Tylko pompka jest ponoć wskazana dopiero w ostatnich tygodniach ciąży, choć myślę, że bez przegięć możemy zacząć wdrażać ćwiczenia już teraz

BTW czy którejś z Was zdarza się nietrzymanie moczu? :O Ostatnio kichnęłam i poczułam w majtkach ciepło A przecież jeszcze niedawno biegałam z kulkami gejszy, wiec myślałam, że jest tam wszystko mocno podtrzymywane

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Ja mam mięśnie kegla dobrze wycwiczone i zawsze lekarz mnie pyta czy uprawiam jakiś sport. Ehe....łóżkowy

Nie popuszczam moczu Ale za to mam upławy takie gęste jak katar z nosa

O mnie
    Mój pies miał zabawkę. Całe 8 minut. A teraz ma swoją piłkę i z nią gania. Ile on ma pomysłów na minutę.

Ja mam mięśnie kegla dobrze wycwiczone i zawsze lekarz mnie pyta czy uprawiam jakiś sport. Ehe....łóżkowy

Nie popuszczam moczu Ale za to mam upławy takie gęste jak katar z nosa
    Ja niby też mam silne, ale w tej ciąży dziecko jest nisko i na początku musiałam się skupić, żeby nie zmoczyć majtek przy kichaniu np. Teraz macica wyżej, to już nie jest tak źle. Ale to pewnie masz fantastyczne orgazmy i wielokrotne co?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów