Strona 306 z 451
Pokaż wyniki od 3,051 do 3,060 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Isback i paralea - witam w klubie nieokreślonych płci Ja połówkowe mam 7 sierpnia i nie mogę się doczekać! Czuję stres, jak przed każdym badaniem.

Czytałam już na długo przed ciążą o przygotowaniu krocza do porodu - masaż oliwką, delikatne rozciąganie. Ale wczoraj mocniej przyłożyłam się do zgłębiania technik i natrafiłam na medyczną pompkę do rozciągania ANIBALL i Epi no Delphine. Aniball jest ponoć połowę tańszy i kosztuje ok. 200zł, a Epino nie mogłam nigdzie znaleźć. Poczytałam sobie informacje na ten temat i będę przymierzać się do kupna https://www.youtube.com/watch?v=_E4ei8-OjLU

Czytałam bardzo dużo pozytywnych recenzji, połowa pewnie sponsorowana, ale niemniej - wydaje się to być dobrym treningiem. Jak uważacie?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Kocia mama świetne te staniki.Może skorzystam bo ja też z tych cycatych- jak tyję to najpierw w cyckach,teraz w ciąży już 2 rozmiary do przodu

ISBACK ja też mam wizytę 2.08,czekam z niecierpliwością bo to już najwyższy czas.Zjem przed wizytą jakiegoś batonika,żeby dzidziuś się odpowiednio ułożył.

Cytat Zamieszczone przez justa30+ Zobacz posta
    Mam wrażenie,że twoja teściowa to moja
    Na szczęście nie mieszkamy z Nią i nie musimy uczestniczyć w przygotowaniach.Najbardziej to mnie szlag trafia ile jedzenia się marnuje,i tak jest co roku z rybą po grecku albo ogony w occie, które lądują w koszu.Zamiast wydawać kasę na jedzenie lepiej by dołożyła do prezentów dla dzieci.
    Zważywszy na ostatnie problemy zdrowotne liczę, że teściowa się opamięta.
    Gdzie będziemy na Święta to nie wiem bo to czas porodu
    U nas przynajmniej dwie sałatki wyleca do kosza bo ile można jesc? O szynach pieczonych boczkach itd już nie wspomnę. Wiadomo coś zrobić trzeba ale można by zrobić 3/4 tego co zawsze i święta też by się odbyły. Ale nie. Zawsze gadka "no nie będziemy w tym roku tyle szykowac" a potem no... jest jak jest. Moja mama niewiele szykuje i też chętnie ich w święta odwiedzam bo tam chociaż nie trzeba tyle patrzeć na stół a od samego patrzenia człowiek się już najada...
    No nic może w tym roku jakoś przeżyje te święta. będę w pologu dwójka dzieci jedno małe jedno większe ale pewnie zazdrosne więc może to teściowa weźmie pod uwagę i się trochę ogarnie. Moja mama zawsze wychodzi z propozycja ja zrobię to a wy zróbcie tamto i się wymienimy. Mnie w to graj ale teściowa zgadza się ale mimo wszystko szykuje dalej ...

Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez paralea Zobacz posta
    Mi mąż się buntuje, ale nie poddaję się jeszcze
    Jeszcze zmieni zdanie,trwaj przy Swoim.
    Jak się córcia urodzi to zmięknie

Wy wizyty na początku sierpnia a ja dopiero 29 sierpnia kolejna. W tej ciąża mojego ginekologa widzę zdecydowanie za mało. teraz będzie przerwy 7 tygodni ale mam nadzieję że to nie spowoduje jakiś problemów. W ogóle zdałam sobie sprawę że sierpień przeleci w ekspresowym tempie bynajmniej mnie,wrzesień też bardzo szybko bo bardzo mocno pracowicie bo będą zbiory i nim się obejrze będzie październik a ginekolog powiedział że ostatni tydzień października i mogę rodzić..

napisałam maila do sprzedawcy na allegro ze czekam już za długo na paczkę, która ewidentnie zle została wysłana bo ja chciałam priorytet a oni zwykłą wysłali itd ze jezeli nie dojdzie do dzisiaj to jej nie odbiorę itd i odpisał jedynie ze potwierdza otrzymanie odpowiedzi i tyle... w nosie ma mnie i moje zakupy widzę. nie kupujcie nic u sprzedawcy swiat_dziecka. porażka... ponad tydzień na paczkę która jest niewielka ...

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez justa30+ Zobacz posta
    Mam wrażenie,że twoja teściowa to moja
    Na szczęście nie mieszkamy z Nią i nie musimy uczestniczyć w przygotowaniach.Najbardziej to mnie szlag trafia ile jedzenia się marnuje,i tak jest co roku z rybą po grecku albo ogony w occie, które lądują w koszu.Zamiast wydawać kasę na jedzenie lepiej by dołożyła do prezentów dla dzieci.
    Zważywszy na ostatnie problemy zdrowotne liczę, że teściowa się opamięta.
    Gdzie będziemy na Święta to nie wiem bo to czas porodu
    To ja wam powiem ze zazdroszcze. U mojej tesciowej kaZdy ziemniak wyliczony. Dwa na glowe. ZAWSZE wychodze glodna. I tam nigdy nic nie ma do jedzenia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kocia mama Zobacz posta
    Isback i paralea - witam w klubie nieokreślonych płci Ja połówkowe mam 7 sierpnia i nie mogę się doczekać! Czuję stres, jak przed każdym badaniem.

Czytałam już na długo przed ciążą o przygotowaniu krocza do porodu - masaż oliwką, delikatne rozciąganie. Ale wczoraj mocniej przyłożyłam się do zgłębiania technik i natrafiłam na medyczną pompkę do rozciągania ANIBALL i Epi no Delphine. Aniball jest ponoć połowę tańszy i kosztuje ok. 200zł, a Epino nie mogłam nigdzie znaleźć. Poczytałam sobie informacje na ten temat i będę przymierzać się do kupna https://www.youtube.com/watch?v=_E4ei8-OjLU

Czytałam bardzo dużo pozytywnych recenzji, połowa pewnie sponsorowana, ale niemniej - wydaje się to być dobrym treningiem. Jak uważacie?
    Ja masowalam krocze oliwka. Od 32-37 tyg (potem lezalam w szpitalu w lodzi i mialam inne zmartwienia). A raczej to MAZ mi masowal. Bo powiem ci , z wielkim brzuchem to nie lada wyczyn. A naprawde tam mocno trzeba trzec. By sie rozciagalo. I nie wiem czy to mialo wplyw, ale ani nie peklam ani nie cieli. Cipka nienaruszona. A rodzilam pod gore! Wiec mega zle dla krocza.

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    To ja muszę powiedzieć mojemu M że trzeba masować krocze to będzie jego ulubiony masaż tylko niech za mocno nie masuje bo jeszcze urodze.

Moja teściowa też szykuje jak dla armii i ciągle słyszę jedz, dlaczego Ty nie jesz. Głodna jesteś nałóż sobie. A ja nie cierpię jej kuchni tylko lubię pierogi, uszka i rybę po grecku. No i u mnie z tym jedzeniem mega oszczędnie.

Młoda pojechała na kolonie. Wstałam o 5 dziś i czułam się jak na kacu.

Wróciłam z psem ze spaceru. Niedaleko mnie jest taki fajny lasek gdzie może sobie pobiegać a ja spacerowac ale zanim tam dojdę to są pola kukurydzy. Więc puszczam Tofika bez smyczy i lata w tym polu. Dzisiaj tak szczękał. Myślałam że tam jakieś zwierzątko jest a to facet siedzi w kukurydzy i s....a Nie miał biedny jak uciec przed Tofikiem z gołą dupa

Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Mój M też by pewnie pomasował tylko nie wiem czy zdąży przed porodem bo wiecznie pracuje a jak wróci to mi go żal i chcę by wypoczął.

Kocia mama niezły sprzęcik - wart grzechu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów