Strona 305 z 451
Pokaż wyniki od 3,041 do 3,050 z 4506

Grudniowe mamusie

Ja też za świętami nie przepadam ale to zapewne przez to wielkie szykowanie postaw się a zastaw się. Zawsze proszę teściowa nie szykujemy tyle bo kto to zje i oczywiście nie będziemy tyle szykować ale stół się ugina. Od południa do 23-24 w kuchni przez około tydzień :/ bleee ... może w tym roku chociaż trochę mi odpuści robotę i sama dojdzie do wniosku że mniej szykujemy. Ale 6 lub 7 ciast to obowiązkowo będzie i że 3 sałatki napewno no i jeszcze po 100 uszek i 100 pierogów bo będą na zaś to też obowiązkowo będę musiała z nią ulepić a z reszta to nie wiem... (dodam że to menu na 5 osób bo brzmi to jakbyśmy pół wsi karmiły ale nie to tylko dla nas domowych)

2. dzieckozakupy.pl
    U mnie dzisiaj pranie i prasowanie w sobotę kierunek jastarnia więc ile naszykuje na początku tyg tyle mniej będę mieć w piątek do zrobienia. W piątek wiadomo że ostatnie pranie będę robić ale to bardziej córki więc tylko w sobotę wyprasuje te ostatki i do torby. A nas mogę szykować wcześniej

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Isback Zobacz posta
    Co do ciąży to NADAL nie znam płci! Wy wszystkie już wiecie czy synek czy córeczka? 2.08 połówkowe 23/21 tydz (om/1usg), nie wyjdę dopóki się nie dowiem bo chcialabym zacząć wybierać imię
    Macie już wybrane imiona?
    Ja też jeszcze nie wiem. Ani nie znam płci, tym bardziej problem z imieniem. Był jeden typ dla dziewczynki, ale pies znajomych skutecznie to zweryfikował jutro mam połówkowe i w tym badaniu cała nadzieja... też już chciałabym wiedzieć.

Cytat Zamieszczone przez paralea Zobacz posta
    Ja też jeszcze nie wiem. Ani nie znam płci, tym bardziej problem z imieniem. Był jeden typ dla dziewczynki, ale pies znajomych skutecznie to zweryfikował jutro mam połówkowe i w tym badaniu cała nadzieja... też już chciałabym wiedzieć.
    Jak będzie maluch współpracował to już zapewne poznacie płeć i to w miarę prawdopodobna u mnie giń mówił że raczej dziewczynka a polowkowe potwierdziło trzymam kciuki

Ja w połowie sierpnia jadę na krzywą cukrowa. Dziewczyny ile przed badaniem należy nie jeść ? 10 godzin?

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    Ja w połowie sierpnia jadę na krzywą cukrowa. Dziewczyny ile przed badaniem należy nie jeść ? 10 godzin?
    Mi Gin mówił, że najlepiej 12 godzin i tego się trzymałam cho nie było łatwo

Co do świąt to raczej bedziemy robic w domu i przyjedzie tylko moja mama z bratem, choc może jak bedę się czuła na siłach to my pojedziemy do nich Jakoś wygodniej mi jechac niż miec kogoś u siebie

Member
    aniaaa33

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-14 zobacz kalendarz
    Nie było mnie na weekendzie a tu tyle napisane
    Isback ja tez jeszcze nie znam płci. Dopiero za tydzień mam polowkowe więc mam nadzieję że poznam i w końcu zacznę już myśleć nad rzeczami dla maluszka
    My na córkę mamy Lilianka a na syna jeszcze nie mamy

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    A ja swieta kocham. Cala rodzina jestesmy mega blisko ze soba. Siosistry , brat. Dzieci nasze malutkie. Rodzice. Zaplacze sie jak bede rodzic w terminie. Wolalabym tak 28.12 urodzic juz po swietach. Wtedy tez nie bedzie problemu czy jechac czy nie. Ale sadze ze jakbym urodzila wczesniej to bysmy i tak pojechali do mojej mamy. Ofc nic bym nienrobila. I wypoczywala. I dzidziusia by ogldali :P. Ale taki szkrab to i tak tylko spi.
    U mnie cala rodzina jest nauczona po synku brata (obecnie lat 6). Ze do maluszkow myje sie rece po wejsciu do domu. Czyste ciuchy i zero calowania. I nie musze nic mowic. Odrazu kazdy sam, po przekroczeniu progu to robil. Zreszta ja tak samo . Z biegiem miesiecy przestalm AZ tak restrykcyjnie to stosowac. Ale nie caluje w rece i usta dalej. Duzo syfow mozna sprzedac

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez paralea Zobacz posta
    Spoko. Ja przygarne Gaje <3
    Mi pies nie przeszkadza. Ani przy 1 corce ani teraz

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wichrowa14 Zobacz posta
    Ja też za świętami nie przepadam ale to zapewne przez to wielkie szykowanie postaw się a zastaw się. Zawsze proszę teściowa nie szykujemy tyle bo kto to zje i oczywiście nie będziemy tyle szykować ale stół się ugina. Od południa do 23-24 w kuchni przez około tydzień :/ bleee ... może w tym roku chociaż trochę mi odpuści robotę i sama dojdzie do wniosku że mniej szykujemy. Ale 6 lub 7 ciast to obowiązkowo będzie i że 3 sałatki napewno no i jeszcze po 100 uszek i 100 pierogów bo będą na zaś to też obowiązkowo będę musiała z nią ulepić a z reszta to nie wiem... (dodam że to menu na 5 osób bo brzmi to jakbyśmy pół wsi karmiły ale nie to tylko dla nas domowych)
    Mam wrażenie,że twoja teściowa to moja
    Na szczęście nie mieszkamy z Nią i nie musimy uczestniczyć w przygotowaniach.Najbardziej to mnie szlag trafia ile jedzenia się marnuje,i tak jest co roku z rybą po grecku albo ogony w occie, które lądują w koszu.Zamiast wydawać kasę na jedzenie lepiej by dołożyła do prezentów dla dzieci.
    Zważywszy na ostatnie problemy zdrowotne liczę, że teściowa się opamięta.
    Gdzie będziemy na Święta to nie wiem bo to czas porodu

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Weronika_s Zobacz posta
    Spoko. Ja przygarne Gaje <3
    Mi pies nie przeszkadza. Ani przy 1 corce ani teraz
    Mi mąż się buntuje, ale nie poddaję się jeszcze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz: