Strona 304 z 451
Pokaż wyniki od 3,031 do 3,040 z 4509

Grudniowe mamusie

Cytat Zamieszczone przez Kocia mama Zobacz posta
    Ja mam 85I i stanik kupuję u brafitterki Ceny z kosmosu, ale nie łamcie się biuściaste - można je nosić spokojnie przez dłuuuugi czas, bo to są zupełnie normalne staniki.
    No niezupełnie przez długi czas, bo po karmieniu i zrzuceniu ciążowych kg to jednak rozmiar stanika się niestety zmniejsza... taka złośliwość natury, ze jakoś cycki pierwsze lecą, jakby nie mogła pierwsza zniknąć oponka z brzucha...

2. dzieckozakupy.pl
    A jaką firne zapropnowała ci brafitterka ze staników do karmienia?

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Marte, gdy każdy zabierze coś do jedzenia ze sobą, to zawsze jest uczciwy układ
    w moim domu nigdy nie było takich typowo rodzinnych świąt, by cała familia zasiadała do wigilijnego stołu i celebrowała sobie właśnie ten moment. Nie zostało we mnie to zaszczepione, dlatego tak łatwo przychodzi teraz spędzać je tylko z mężem.

Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Boże Narodzenie....o matko. Mój M woła na mnie Grinch bo wie że nie lubię świąt. Ale może w tym roku będą fajniejsze bo spędzimy je sami bez tych nerwów kto do kogo jedzie kto co robi itp.

Mam nadzieję że będzie cisza i spokój.

Dla mnie święta miałyby magię gdyby były raz na 3 lata a nie od 2 listopada już w sklepach świąteczne wystroje i trwają do połowy stycznia blehhh....
    To podobnie jak ja. Jakoś nie przepadałam raczej za świętami i świątecznym stresem, ale w tym roku będzie inaczej, bo święta będą na porodówce i już nie mogę się doczekać.

Co do wakacji, to próbuję namówić rodzinkę na wyjazd w Tatry sierpień/wrzesień. Byłoby fajnie jeszcze po górach połazić.

Staniki poprzednio kupowałam w HM, ale materiał ich jest już dość sztywny i wrzynają się w skórę, więc myślę nad nowymi. Póki co najwygodniejsze na noc i do domu wydają mi się staniki sportowe: Decathlon jakieś 20 zł. Po karmieniu tak rozciągnięte, że nadają się tylko do kosza, ale przy tej kwocie nie płaczę jeszcze.

Chociaż z drugiej strony bardzo bym chciała urodzić w domu, a nie w szpitalu...

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Wydra ja wciąż żyje nadzieja że nie zdążę do szpitala dojechać. Ale znając życie jak złapią mnie skurcze to będę chodzić po mieszkaniu i się obudzą Paskudy moje.

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez NemoNi Zobacz posta
    No niezupełnie przez długi czas, bo po karmieniu i zrzuceniu ciążowych kg to jednak rozmiar stanika się niestety zmniejsza... taka złośliwość natury, ze jakoś cycki pierwsze lecą, jakby nie mogła pierwsza zniknąć oponka z brzucha...
    Kris line chociażby Zobacz tutaj: http://www.krisline.com/category,sort,13.html
    Bardzo lubię ich biustonosze. Ale są też inne marki, widziałam sliczne w salonie z bielizną. Wyglądają jak normalne, utrzymują duży biust i można je nosić na co dzień. Wiesz, mi się nie zmienił póki co rozmiar biustu. Ale to ja - ja jestem specyficzna. Na wadze mam +2kg, które złapałam w pierwszym trymestrze. Mój organizm do podtrzymania ciąży nie musi magazynować tkanki tłuszczowej, bo swoich kilogramów mam aż nad to, więc myślę, że wagę posunie do przodu jedynie brzuch i dzidzia. Nawet, jeśli moja mleczarnia się rozwinie, to przypuszczam, że taki stanik przyda się na cały okres karmienia piersią, jak i nie dłużej Myślę, że kupię sobie taki dopiero po 8 miesiącu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Ilo Nka Zobacz posta
    Wydra ja wciąż żyje nadzieja że nie zdążę do szpitala dojechać. Ale znając życie jak złapią mnie skurcze to będę chodzić po mieszkaniu i się obudzą Paskudy moje.
    No właśnie :P ale ja nie zamierzam jechać za szybko, żeby mnie nie odesłali do innego szpitala.

A ktoś pytał o ruchy: ja czuję rzadko albo wcale, a jak są to bardzo subtelne.

Cześć laseczki, nie zaglądałam ponad miesiąc (I'm sorry) pewnie dużo się w tym czasie wydarzyło ale nie mam siły nadrabiać. Od 15 czerwca czuję ruchy, choc dziecię jest delikatne i bardziej smyra niż kopie. Bylam tydzien nad morzem- pogoda jak zwykle dupna ;P
    Mamy już za sobą chrzest Igi i teraz szykujemy się do roczku mała eksploruje świat i nie mam czasu za bardzo ogarniać forum. Dodatkowo ostatnio przypałętała się do nas choroba i mała jest na abtybiotyku :/
    Co do ciąży to NADAL nie znam płci! Wy wszystkie już wiecie czy synek czy córeczka? 2.08 połówkowe 23/21 tydz (om/1usg), nie wyjdę dopóki się nie dowiem bo chcialabym zacząć wybierać imię
    Macie już wybrane imiona?

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez wydra Zobacz posta
    Chociaż z drugiej strony bardzo bym chciała urodzić w domu, a nie w szpitalu...
    Awww i moje <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów