Strona 301 z 451
Pokaż wyniki od 3,001 do 3,010 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Weronika, u mnie akurat to kwestia okazji - kobieta z mojego miasteczka sprzedaje za 300zł (nowe są za ok. 900zł), więc nie będę wybrzydzac w kwestii koloru, ale akurat brąz w beżowe groszki jest moim zdaniem w porządku No i neutralny dla obu płci, bo ja się jeszcze nie dowiedziałam, czy mi w brzuszku rośnie łobuz, czy łobuziara Ile płaciłaś za swoją położną? Mi została polecona jedna babeczka, której synka rehabilituje moja fizjoterapeutka - podczas godzinnego masażu sobie gadałyśmy o wszystkim i o niczym i okazało się, że nie będę musiała szukać i wybierać Ponoć kobieta anioł, kibicuje, daje wsparcie, przeżywa każdy poród swojej podopiecznej i walczy o ich prawa (chociażby prawda do godności ) podczas porodu.

Ilo Nka - ten wózek, który chcę odkupić waży 16kg. To dużo, jednak my przechowamy się póki co w domu jednorodzinnym u moich rodziców, wiec chodzenie po schodach mi odpada A potem ruszamy na swoje, też do domku, ale w zabudowie szeregowej.
    Ostatnio edytowane przez Kocia mama ; 23-07-17 o 12:41

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Kocia mama, też miałam chrapkę na Mansona, ale odpuściłam. Tym bardziej, że okazyjnie byłby znów Percival Schuttenbach, z tego co pamiętam. Wyjątkowo lubię ich koncerty Myślałam, że po zeszłorocznym Rammsteinie na Capital of rock organizatorzy utrzymają poziom w tym roku - a tu lipa. Wielka lipa.

Baby shower u mnie nie.

Weronika_s, fajne kropy. U mnie póki co dopiero początek remontowania pokoiku, tynki, gładzie, zaczyna się od nowa. Potem pomyślimy jak sensownie go pomalować, czym przyozdobić.

Waga wózka dla mnie jest ważna. Nie wszędzie są podjazdy dla wózków. Tramwaje nie wszystkie jeżdżą niskopodłogowe. Im lżejszy, tym łatwiej poradzić sobie samej, bez szarpaniny.

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    U nas w miescie placi sie 800
    A ta polozna to tak naprawde gwaracja wstepu na porodowke. Bo w tym szpitalu nie przyjmuja zdrowych ciaz. Albo takich co alcja nie jest na finiszu

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Weronika_s Zobacz posta
    U nas w miescie placi sie 800
    A ta polozna to tak naprawde gwaracja wstepu na porodowke. Bo w tym szpitalu nie przyjmuja zdrowych ciaz. Albo takich co alcja nie jest na finiszu
    No ja jestem prowadzona na patologii, choć wcale bardzo patologiczna wtedy nie byłam, ale jednak było ryzyko (hormony). Teraz rozwinęła mi się cukrzyca ciążowa, więc mnie specjalnie nie wyganiają, a i doradzają poród u siebie

Paralea, ja na percivala nie dotarłam, bo siedziałam w biurze, a potem w muzeach - więc choć nadal aktywnie, to nie wiem, czy dałabym radę cały festiwal w hałasie. W ciąży. Na trzeźwo

Miałam bardzo dobre miejsce siedzące, ale i tak 3/4 koncertu potupałam nóżką na stojąco i się trochę pobujałam. W przeciwieństwie do pozostałych ludzi w sektorach siedzących - straszne drewno! Parka obok mnie nawet brawa nie biła :O No smutno, iść na koncert i przesiedzieć swoje 200zł przez kilka godzin.

Senior Member Awatar justa30+
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny
    U Mnie właśnie burza ale w końcu można dychnąć

Kocia mama wózek super
    My mamy x-landera x-move 2w1(któraś z Was pisała że nie poleca?) ale będziemy korzystać tylko z gondoli ,
    ponieważ mam dużo lżejszą spacerówkę Chicco.

Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Właśnie zadzwoniła córcia z obozu.Myślałam, że coś się stało niedobrego a ona chciała tylko wiedzieć czy dzidziuś się dobrze czuje?i czy brzuszek się już zaokrąglił? Wzruszyła Mnie i to bardzo
    Jeszcze tydzień i jedziemy w odwiedziny, tęsknię.

Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kocia mama Zobacz posta
    No ja jestem prowadzona na patologii, choć wcale bardzo patologiczna wtedy nie byłam, ale jednak było ryzyko (hormony). Teraz rozwinęła mi się cukrzyca ciążowa, więc mnie specjalnie nie wyganiają, a i doradzają poród u siebie

Paralea, ja na percivala nie dotarłam, bo siedziałam w biurze, a potem w muzeach - więc choć nadal aktywnie, to nie wiem, czy dałabym radę cały festiwal w hałasie. W ciąży. Na trzeźwo

Miałam bardzo dobre miejsce siedzące, ale i tak 3/4 koncertu potupałam nóżką na stojąco i się trochę pobujałam. W przeciwieństwie do pozostałych ludzi w sektorach siedzących - straszne drewno! Parka obok mnie nawet brawa nie biła :O No smutno, iść na koncert i przesiedzieć swoje 200zł przez kilka godzin.
    Ja tez w koncu musialam tam rodzic. I leAlam na patologii. Bo zoja ma wade nerki.
    Bylam na konsultacjach w Lodzi u najlepszego prof od takich wad i on zalecal porod u nich. Ale ucieklam ze szpitala mimo ze zagrazal mi porod. Bo woedzialam ze jak tam urodZe to wiecej dzieci miec nie bede. Dramat. Centrum zdrowia matki polki w lodzi.
    Zoi wada nie wymagala operacji odrazu, ani nie zagraza zyciu. Wiec jakby po porodzie okzalo sie ze jest. Gorzej to bysmy jechali tam. Ale rodzic tam never.
    No i wrocilam do olsztyna. I to byla ekstra decyzja. Kazali mi na wywolanie w 38 sie klasc i nie poszlam. Poszlam dopiero w 40. I to byla najlepsza decyzja. Czuje ze jakby wywolywali w 38. To dzidzia nie gotowa i cc by sie skonczylo. A w brzuszku zyciu jej nie zagrazalo. Mialam malo wod i musialam codziennie na ktg chodzic inco 3 dni usg. Ale to lepsze niz szpital.
    On zle na moja psychike dzialal

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    POZNAŃ
    O mnie
    Jeśli chodzi o odwiedziny po porodzie to wolę zdecydowanie przyjąć rodzinę w domu.Niby nie mam problemu
    z nagością ale chyba czułabym się nieswojo karmiąc przy teściowej(zawsze wtrąci "trzy grosze")nie wspomnę już o skrępowaniu teścia.Co w domu to w domu.Przy Gosi odczekaliśmy koło 2 tygodni ze znajomymi-rodziców prosiliśmy na drugi dzień po powrocie do domku

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Kocia mama, również raczej nie rozumiem tych, co na koncertach są jakby za karę. Ale cóż, to nieodzowny element festiwali, gdzie występuje kilku artystów, kilka zespołów.

justa30+, córcia też się przejmuje, w końcu będzie starszą siostrą, a to zobowiązuje

Wyciągnęłam dziś męża na dłuuugi spacer. Doszliśmy na rynek i co? Z przepięknej, słonecznej pogody nagle zrobiła się burza. Stanęliśmy w pierwszym lepszym sklepie z myślą, że ulewa zaraz przejdzie, 5 minut, 10 minut, 15 - na ulicach już potoki a tu leje cały czas. No i poszliśmy... dawno nie mieliśmy takiej uciechy. A wystarczył deszcz. W drodze powrotnej i tak już przemoczeni wskakiwaliśmy chyba w każdą możliwą kałużę.

U nas też pada byliśmy chwilę z Córa nad woda ale trzeba było uciekać bo się bardzo chmurzylo. Z drugiej strony lepsze to niż duchota

Zastanawiam się czy nie umówić się do giną w tym tyg. Ciągle brzuch mam twardy nie wiem czy to jest związane z zaparciami czy jak?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów