Strona 299 z 451
Pokaż wyniki od 2,981 do 2,990 z 4506

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Ja byłam na weekend w Katowicach na koncercie 7h pociągiem.Nie dosypiałam, nie dojadałam i czuję się teraz jak g#wno, ale dochodzę do siebie. Było warto, było pięknie, wspomnienia mam na całe życie. Śmieszne doznanie przeżyć taki koncert na trzeźwo - bilet kupiłam w listopadzie, gdy nie planowałam żadnej ciąży Upały więc przetrwałam w klimatyzowanym wagonie bezprzedziałowym - polecam każdej ciężarnej. Jest czyściutko, jest klimatyzacja, kibelki też eleganckie - zawsze jest mydło w płynie i papier toaletowy. Można wygodnie usiąść, wyciągnąć nogi, a jak trzeba wstać i się przejść, to nie musisz się przedzierać przez kilka par nóg. W drodze powrotnej wstawałam chyba co pół godziny pospacerować. Nie pracuję dla PKP i nikt mi za to nie płaci

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Weronika_s
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-24 zobacz kalendarz
    Moja tesciowa wparowala mi na poporodowa!!!!! 3 h po porodzie. Maz jej nie wpuscil. Nastepnego dnia jak iczylam sie karmic i mega mnie to stresowalo (nawet mojej rodziny jescze nie bylo) to ta znowu mnie znalazla, a zmienilam juz sale. I z kwiatami wchodzi. A ja walcze z dzieckiem. No myslalam ze oszaleje.....

O mnie
    Co do mebli. To my teraz mieszkamy z Zoja w 1 pokoju. Nie ma NA NIC MIEJSCA. Miedzy lozkiem a lozeczkiem jest 40cm i to tyle. Na meble nie ma miejsca ... nie wiem co zrobimy. Bede improwizowac hehehe

O mnie
    Znaczy mamy jeszcze salon. Zeby nie bylo. Ale kanapa sie nie rozklada. Itp itd

Senior Member Awatar Ilo Nka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Ja nie chce widzieć nikogo dopóki nie dojdę do siebie i nie ogarnę jakiegoś rytuału z Mia i Lena.

Weronika moja teściowa mi ciągle gadała o mleku i karmieniu piersią. I oczywiście po porodzie jak przyjechała do szpitala to pierwsze co czy mam mleko. Nie wytrzymałam i zapytałam czy chce się napić.

Teraz gdy urodzimy będzie zima więc i choroby częste u ludzi. Dużo nie brakuje by coś przynieść do dziecka. Nie wiem czy Lena nie dostanie gratis wolnego od szkoły chociaż na czas ogarnięcia się.

Pamiętam jak znajoma skwitowała że każdemu każe ręce myc po wejściu do mieszkania a psy po gównach na dworze latają. Tylko że ja psa do łóżka do dziecka nie dawałam.

U nas też dwa pokoje ale co zrobić. Trzeba się ogarnąć jakoś.

U mnie to było tak że urodziłam 2 w piątek wieczorem. Więc już odwiedzin nie bylo. Sobota Odwiedziny od 14 przyjechał mąż i teściowie. Za nimi za pół godziny moi rodzice i siostra .To mi nie przeszkadzało. Wiadomo cieszyli się więc mieli prawo przyjechać oczywiście mimo iż ja nie wyglądałam za rewelacyjnie a w niedziele na drugi dzień po porodzie przyjechała moja druga siostra ta co mam z nią lipny kontakt i to mi ewidentnie przeszkadzało. Nikt jej nie zapraszał a ona się wpakowała ... :/

Teraz planuje poprosić rodziców i teściów żeby oczywiście jeśli chcą żeby przyjechali bo ja nie mam nic przeciwko ale wolałabym żeby zaopiekowali się księżniczka. Ona i tak będzie miała stres bo mamy nie będzie a do szpitala brać jej nie chce bo będzie jeszcze gorzej.
    Z teściami mieszkam ale rodzice mogą do mnie do domu przyjechać już za nami żaden problem ale jak ja będę w szpitalu to niech lepiej do młodej przyjadą i się z nią pobawia
    Ostatnio edytowane przez wichrowa14 ; 23-07-17 o 06:07

Ja znów wcZoraj wieczorem dostałam skurczy tylko takich mocnych że myślałam że .... no :/ naszczescie pojawiły się tylko dwa i same minęły więc obyło się bez szpitala. Ciekawe co mi giń powie na wizycie za miesiąc ...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Kocia mama pochwal się, cóż to była za muzyka? Byłaś może na Metal Hammer Festival?

Co do gości, w zasadzie znajomym bardzo delikatnie uświadomiłam, żeby darowali sobie pielgrzymki do szpitala, że spotkamy się w domu, gdzie na pewno każdy będzie czuł się bardziej komfortowo. Z rodziną nie będzie problemu, nie sądzę, żeby ekstra grzali ponad 400km.

Pocieszę Cię, że my też mamy jeden pokój i drugie dziecko w drodze, ale w zasadzie mała i tak przyłazi, a maleństwo musi być na oku. Co do odwuedzin, to chyba jestem wyjątkiem. Córka urodziła się rano i smutno mi było, że rodzina dopiero na następny dzień odwiedziła nas. Chcieli dać mi odpocząć, a ja się nudziłam i koniecznie chciałam się pochwalić moim małym cudakiem.

Senior Member Awatar Kocia mama
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez paralea Zobacz posta
    Kocia mama pochwal się, cóż to była za muzyka? Byłaś może na Metal Hammer Festival?
    Haha! Tak! Pojechałam na Mansona w zasadzie tylko, bo w piątek odwiedziłam siedzibę swojej firmy i pracowałam jeszcze cały dzień, więc nie byłam na całym festiwalu. Dodatkowo zależało mi, aby tuż po pracy śmignąć na wystawę twórczości Beksińskiego i przy okazji zaliczyłam też wystawę historii Katowic. Spędziłam super czas

Co do odwiedzin gości, to myślę, że na porodówce mogłabym mieć tylko swoją rodzinę. Chciałabym mieć mamę przy sobie, reszta może zostać w domu Z teściami nie jestem zbyt mocno związana, poza tym oni mają wprawę w porodach - ich rodzina jest duża i większość młodego pokolenia juz zdążyła się rozmnożyć Prawdopodobnie wiedzą, że świeżo upieczona mama potrzebuje komfortu i spokoju. Z dalszą rodziną niespecjalnie mam kontakt, więc o nagłe wizyty jakoś się nie martwię Znajomych poinformuję, że jakiekolwiek herbatki i poznawanie maluszka to jakoś po ok. 3 miesiącach, bo ponoć tyle mniej więcej zajmuje czasu młodej mamie wdrożenie się w rytm opieki nad maleństwem na tyle, by umieć zorganizować sobie czas na gości.

Planujecie robić baby shower? Myślę, że ja zorganizuję jakoś w październiku - skończymy już remont i się urządzimy, wiec będzie miejsce aby przyjąć znajomych. Będziemy znać juz płeć, brzusio będzie już uwydatniony a i samopoczucie powinnam mieć dobre

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów