Strona 298 z 451
Pokaż wyniki od 2,971 do 2,980 z 4509

Grudniowe mamusie

Senior Member Awatar paralea
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-12 zobacz kalendarz
    Ot, komoda z przewijakiem. Nie spotkałam innej nazwy.

2. dzieckozakupy.pl
    trochę popatrze ale nie liczę na to że szybko znajdę coś w przyzwoitej cenie

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-22 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny

Widzę temat wyprawki króluje na forum. Co do wózka, to ja zamierzam kupić używany X - lander, Mutsy, Graco. To są moje typy. Zależy mi na głębokim i na foteliku.

Jak się czujecie w te upały? Jak weekend?

Ja od kilku dni źle się czuje, mam ostre bóle pleców i podbrzusza, za 2 dni mam wizytę, ciągle coś się dzieje=//

Cytat Zamieszczone przez MamiBaby Zobacz posta
    Cześć dziewczyny

Widzę temat wyprawki króluje na forum. Co do wózka, to ja zamierzam kupić używany X - lander, Mutsy, Graco. To są moje typy. Zależy mi na głębokim i na foteliku.

Jak się czujecie w te upały? Jak weekend?

Ja od kilku dni źle się czuje, mam ostre bóle pleców i podbrzusza, za 2 dni mam wizytę, ciągle coś się dzieje=//
    Ja się już o moich bólach i slurczach nawet rozpisywać nie będę

Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    tak zastanawiam się nad komodom dla dziecka i chciałabym taką co później można ten przewijak dczepić i żeby wyglądała normalnie. widziałyście coś takiego?
    Zdaje się że dziewczyny pisały już coś o "dzieciowych" komodach z demontowanym przewijakiem z ikea. Jeśli myślisz o takiej neutralnej komodzie, nie typowo dziecięcym mebelku, to w ikea są fajne z serii malm, widziałam na Allegro do nich dostawki na przewijak (chyba nie ikeowe, ale nie jestem pewna). Miałam to sprawdzać, ale okazało się zbędne - u nas twardy przewijak leżał po prostu na komodzie, trochę nietypowo bo dziecko masz bokiem do siebie a nie nóżkami, ale tak do tego przywykłam, ze teraz nie umiem młodego inaczej przewinąć
    A plusem takiego układu jest to, ze nie musisz się martwić ze ci się dziecko na bok przekaturla, bo może tylko na ścianę albo na ciebie

Cytat Zamieszczone przez MamiBaby Zobacz posta
    Cześć dziewczyny

Widzę temat wyprawki króluje na forum. Co do wózka, to ja zamierzam kupić używany X - lander, Mutsy, Graco. To są moje typy. Zależy mi na głębokim i na foteliku
    Z x-landera mam x-move, nie polecam...

Member Awatar NikaWero
    Mieszka w
    ok. Wrocławia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-25 zobacz kalendarz
    U mnie dolegliwości ciążowe to tylko tyle, że szybko się męczę i pocę strasznie nawet jak nic nie robię ;( dziś sie wziełam za wyprasowanie paru rzeczy, to dosłownie lało mi się po tyłku. Gin pytał czy mnie nic nie boli tam gdzie nie mam rogu macicy, a ja nic nie czuję, tylko czasem gazy Aż dziwne to, wolałabym coś czuć, a tak martwie się do kolejnego usg czy wszystko jest z maluchem ok.
    Muszę pomierzyć ile mam miejsca w sypialni, żeby wiedzieć na jakie łóżeczko mogę sobie pozwolić i właśnie jeszcze jakąś komodę trzeba tam wcisnąć na rzeczy malucha uff dobrze że nie jedziemy nigdzie na wakacje, ani mi ani mojemu M nic się teraz nie chce, mieszkamy na wsi więc ogród, grill i takie tam rozrywki nam wystarczą jak na razie. Może jak upały się skończą to gdzieś się wybierzemy na weekend.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A tak trochę z innej beczki. Jak to u Was będzie z odwiedzinami?
    Wiem że u mnie wszyscy grzecznie czekali aż się trochę ogarniemy i wtedy przyjeżdżali. Oprócz moich rodzicow bo ja wróciłam że szpitala do domu a oni chyba po dwóch godzinach już przyjechali bez uprzedzenia ale to pierwsza wnuczka więc ich rozumiem...

Teraz no urodziła ta znajoma. Mieszkamy na sąsiednich wsiach ale to raptem kilka domów od siebie i wrócili już do domu po porodzie. Kupiłyśmy z córka już prezent dla małego ale stwierdziłam że nie będę się dziewczynie zwalać na głowę bo gości będzie miała aż nadto.. doszłam do wniosku że pewnie będą spacerować z wózkiem więc jak ich zobaczę na drodze to wyjdziemy i damy prezent. Co myślicie? Można tak zrobić? Jak zaprosi na kawę to powiem że dziękujemy napewno przyjdziemy ale na spokojnie jak już będą mieli wolniejszy czas od gości
    Ostatnio edytowane przez wichrowa14 ; 22-07-17 o 19:42

Senior Member Awatar Alex27
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-17 zobacz kalendarz
    U mnie maleństwo w końcu zaczęło się tak porządnie wiercić wiec trochę spokojniejsza jestem tym bardziej, że do wizyty jeszcze ponad tydzień.
    Co do dolegliwości to specjalnie nie narzekam, no 3 piętro w starej kamienicy to za każdym razem wyzwanie a jak jeszcze mam jakieś zakupy to później umieram, a poza tym to zdarzają mi się jakieś skurcze albo bóle podbrzusza ale nie jakoś często albo mocno żebym się tym przejmowała bywa to irytujące tu za szybko się podniesiesz i hop coś za boli ale to tylko tyle
    Co do odwiedzin myślę, że najlepiej po prostu się odezwać, napisać czy tez zadzwonić jeżeli to bliska znajoma czy można wpaść i jak tak to kiedy, oczywiście chwile odczekać i dać czas na dojście do siebie po porodzie. Myślę, że przynajmniej chciałabym, żeby tak było później u mnie, że ktoś napisze, zapyta kiedy mi pasuje żeby też jakoś się ewentualnie przygotować

u mnie co prawda nikt się nie pytał kiedy mi odpowiada ale to było 5 minut ze mną i dzieckiem, prezent i mąż ich zwijał do kuchni i się gośćmi zajmował tak że mi to wcale nie preszkadzało.

a ikei niestety nie mam w okolicy, nawet w dalszej więc odpada. muszę szukać w internecie

Aniołek 23.12.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów